Emocjonalny wysiłek (opór) – odpycha od nas to – co jest naszą intencją stworzyć ..

Paradoksalnie, jako ludzie epoki 21 wieku – chcemy usilnie kontrolować coś – czego kontrolować nie musimy. 
Emocjonalnie przywiązani do świata materii – nieświadomie oddaliśmy kontrolę nad sobą nad własną mocą – dla świata zewnętrznego … emocjonalne reakcje (podniecenie, ekscytacja, martwienie się, reagowanie stresem i złością itp) tylko sprawia, że paraliżujemy swoje działania i twórczą realizację siebie. 

( jesteś nieograniczona/nieograniczony- jedyne co Cię ogranicza – to tylko to – co utrzymujesz w swoim umyśle )

Tylko gdy realizujemy nasze cele z energią radości – miłości, spokoju i relaksu – jesteśmy pewni, że działa przez nas – nasze prawdziwe Ja – Wyższe Ja – i tylko wtedy możemy być pewni, że nie działa poprzez nas nasze małe, ograniczone, lękliwe ego. 
Tak – gdy wkładamy wysiłek emocjonalny, gdy poświęcamy się, gdy mamy emocjonalne (kontrolujące) oczekiwania wobec siebie i innych – dominuje nasze ego. Relaks – zrelaksowana koncentracja jest kluczem dzięki któremu zrozumiesz największe tajemnice efektywności – jakie od tysięcy lat przekazywane są „gotowym” na prawdę adeptom „Wschodnich” filozofii duchowych.

Pamiętaj – nigdy nie martw się o pieniądze ani świat materii. W swoim czasie – być może jeszcze nie teraz – ale za parę lat – używając w praktyce uwalniania do realizacji każdego naszego celu – bez wysiłku i zmagania się – odkryjemy w praktyce ( to ważne aby tego doświadczyć) – że w umyśle każdego człowieka – w jego kreatywnych zdolnościach ukryte są miliony (mówiąc o wartości dla innych) – z których każdy może skorzystać – gdy tylko odważy się tworzyć i żyć według własnych standardów…. 

Stałe (wytrwałe) używanie własnej woli (bez wysiłki i bez oporu) aktywuje energię potrzebną do realizacji naszego celu.
Śmiałe, odważne podążanie w kierunku naszego celu ( z całkowitą wiarą i zaufaniem Bogu, że w każdej chwili jesteśmy prowadzeni ) – aktywuje pole energii, potrzebne do tego, aby nasz cel zrealizowany został z sukcesem. Pole energii – działa wtedy jak grawitacja – która sprawia, że wszystkie zasoby, ludzie itp stają się nam dostępne – pojawiają się wtedy, gdy ich potrzebujemy. Taki wspaniały wszechświat  czeka na każdego kto zrozumie, że wszechświat dostosowuje się do naszego obrazu ( nastawienia ) wobec wszechświata. 

 

To bardzo ważne moi drodzy abyśmy zrozumieli : Każdy człowiek dostanie więcej mocy tylko wtedy, gdy użyją tą – którą ma na 100% (tak funkcjonuje cały wszechświat ) inaczej mówiąc – energia zawsze pojawi się dla tych osób, które jej potrzebują. 

Wszystkich, którzy od ostatniego warsztatu intensywnie doświadczają transformacji i zmian – bardzo ciepło pozdrawiam ! Przypominam – energia duchowa nie posiada zdolności rozpoznawania czy to co utrzymujemy w umyśle jest tym – co jest naszą intencją – czym tym, czego nie chcemy – dlatego zawsze utrzymujemy w umyśle tylko to co jest naszą intencją stworzyć – nigdy nie myślimy i martwimy się tym, że coś jest nie tak (lub co ważne nigdy nie myślimy o tym – czego nie chcemy ). Co utrzymujemy w umyśle – tego dostaniemy więcej. Przypominam o zasadzie wdzięczności.