Jak zmienić nasze efekty ?

Ludziom wydaje się, że robią wszystko świadomie. Nie jest to prawdą.
Naukowcy badając ludzkie zachowanie potwierdzili, że efektywność człowieka możemy ocenić wyłącznie po owocach (nie wymówkach).
Według nauki – 99% tego co decyduje o naszym działaniu znajduje się w naszej podświadomości.
Dlatego ważne jest to, aby pamiętać, że przyczyna naszych działań i efektów – znajduje się w nas – w naszym umyśle.

Aby zmienić działania – trzeba pamiętać o tym, że możemy kasować wszelkie ograniczające przekonania w podświadomości, nastawienia oraz uwalniać negatywne emocje – które te przekonania zasilają.
Najważniejsze w tym procesie jest skierować uwagę do siebie – do własnego wnętrza- zrelaksować się i obserwować swój umysł – nie identyfikując się z nim. Uświadomienie sobie programu polega na kontemplacji pewnego obszaru życia zadając sobie pytania (stawić czoła prawdzie – bez względu na to jak bardzo to bolesne się nam wydaje – pora się zatrzymać i spojrzeć w głąb siebie ) :
” w co musi wierzyć osoba, która doświadcza w tym temacie to co ja ” ?
” jakie uczucia powstrzymują mnie przed byciem w 100% sobą ” ?
itd.

W innym stanie niż relaks (medytacja) – ten proces nie zadziała.
Samo odkrycie, że wszystkie myśli nie są nasze, że wszystkich przekonań musieliśmy się kiedyś nauczyć – i wybranie pełnej akceptacji wobec siebie, swojego ego, świata i ludzi wokół nas – osłabia energię ograniczających nas przekonań.
Porządne podejście do „oczyszczania umysłu ze śmieci” – sprawi, że możemy całkowicie odmienić nasze życie nawet w przeciągu tygodni !
Podejście od czasu do czasu i następnie „bieganie na kolejne zajęcia, kolejne szkolenie, kolejny warsztat, kolejna książka, kolejny artykuł itd” – pakowanie do umysłu kolejnych programów i kolejnych itd – spowoduje, że nic się nie zmieni – poza naszym samopoczuciem (przez chwilę) – dopóki nie minie ekscytacja – i nie zaczniemy wszystkiego od nowa ….
Od tego, aby zrozumieć, że wszystkie odpowiedzi ! WSZYSTKIE ! odnajdziemy w sobie(dotyczące każdego obszaru życia) – dzieli nas wyłącznie iluzja wiary – że możemy odnaleźć je w świecie zewnętrznym.

Pytanie zawsze brzmi tak samo : jak bardzo zależy Ci na wolności ? Wolności od ograniczeń i doświadczenia prawdy o sobie ?

Bo gdzieś tam w głębi Ciebie przeczuwasz, że Twoją prawdziwą naturą jest szczęście, radość, spokój, obfitość i dążenie do pełnej realizacji siebie !
Co by było dla Ciebie możliwe, gdyby okazało się, że żadne ograniczenia nie istnieją ?