Moc świadomości wolnej od ograniczeń – warsztaty zaawansowane

W  dniach 26-27 Listopada  2016 w WARSZAWIE ( Sobota oraz Niedziela ) zapraszamy bardzo ciepło i serdecznie na intensywne Warsztaty Uwalniania Umysłowych oraz Emocjonalnych Ograniczeń

Prawdziwa Moc Świadomości Wolnej od Ograniczeń, Iluzji i Blokad

Sztuka Świadomej Transformacji poprzez Uwalnianie i zmianę Umysłowych Nastawień

      [ pierwsza część nowej edycji zaawansowanych warsztatów uwalniania ]

 

Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  : 
 
—> Aktywne i intencjonalne TWORZENIE tego co dobre i pozytywne. Aktywne tworzenie OBFITOŚCI oraz DOSTATKU dla siebie i innych <— 
Jest to droga rzadziej wędrowana. Wymaga zaprzestania wiary w brak i niedostatek. Zaprzestanie szukania winnych. Dawanie, służenie, wnoszenie wartości. Bez ograniczeń.
Po listopadowych warsztatach nie będziemy już posiadali żadnych wymówek, które mogłyby powstrzymać nas przed wyborem aktywnego i twórczego stylu życia. —> Czas. Dar zwany życiem a upływający czas. Najmniejszą ceną jaką płacimy za fałsz – poczucie bycia ofiarami świata zewnętrznego, przeszłości i innych ludzi – jest właśnie zmarnowany czas. 
Lata bezradności, udawania kogoś kim nie jesteśmy, uciekania przed życiem – to najmniejsza cena. Inne konsekwencje trzymania się iluzji to brak i niedostatek. A inne to nawet brak zdrowia czy witalności.
Pytanie – czy warto. Jak długo ludzie muszą tkwić w fałszu i nie doświadczać prawdy – aby zrozumieć, że sami robimy to sobie ! Jaki jest tego cel ?
Nigdy nie jest za późno aby się uwolnić.
 —> Jak zmienić każdy obszar naszego życia ? Poprzez zmianę poziomu BYĆ ( wtedy nasze działania i oraz efekty zmienią się same – bez wysiłku ). Moc duchowa w praktyce.
Największa pułapka – to próbowanie aby zmienić poziom być poprzez działanie i posiadanie ! To nie działa w ten sposób ! 
Zmiana poziomu BYĆ następuje wyłącznie poprzez zmianę tego kim jesteśmy – nie poprzez zmianę tego co robimy czy posiadamy ( to jest już skutek ). 
Tylko świadome Uwalnianie i świadoma zmiana umysłowych nastawień może zmienić nasz poziom BYĆ. Ale tę PRACĘ TRZEBA WYKONAĆ ! I tylko poprzez prawdziwą i autentyczną introspekcję ! 
To jest tak proste. Ultra proste. Więc dlaczego wciąż odkładamy to na później ?
Przedstawię prawdę o przyczynie i skutku – w wersji dla odważnych. Odkryjemy dlaczego ludzkie ego nie chce zaakceptować prawdziwej przyczyny tego co doświadczamy. 
Prawda jest wyzwalająca. Odblokowuje ogromne pokłady mocy, które mamy w sobie. Przeznacz 5 minut na kontemplację tej prawdy : Wszystko to co doświadczamy w naszym życiu – SAMI TO WYBRALIŚMY !! 
( świadomie lub nie ). I dlatego jesteśmy za to odpowiedzialni. Dopóki będziesz walczyć ze skutkami i udawać „ofiarę” NIC SIĘ NIE ZMIENI ! 
 —> Stany utknięcia. Zaawansowana analiza teraźniejszości. Czy istnieje obszar, w którym to co obecnie doświadczasz nie odzwierciedla Twoich umiejętności, talentów, energii lub intencji ? Zobacz jak łatwo uwolnić całą stłumioną energię, która blokuje to doświadczenie. Aby pójść do przodu musisz przestać napierać na to co jest. Twoje działania odzwierciedlają energię świadomości w danym temacie. Bez zmiany tej energii – zmiana działania jest niemożliwa. Tylko się namęczysz – szczególnie intelektualnie (natłok myśli, zmęczenie, stres, napięcie) ale nic z tego nie będzie. Gdy zmieni się energia – zdziwisz się jak szybko zaczniesz robić to wszystko – co było „odkładane na później”  nawet lata wstecz. 
 —> Opór, wysiłek, zmaganie i cierpienie. Czyli największe iluzje, których sami się trzymamy. Dlaczego sami przywiązujemy się do cierpienia. Podobne energie dążą do siebie. Dlaczego życie bez wysiłku jest prostsze – ale nie jest uważane za „wartościowe” ?.
 —> Fundamentalne zasady rozwoju świadomości. Sztuka DAWANIA a obfitość i sukces. 
To co dajemy do nas wraca! Jeżeli dajemy z braku – nic nie wróci – zasada braku ! 
 —> Wiara i Zaufanie. Jak zamienić to co niewidzialne – w widzialne. Skąd wiemy, że doświadczymy czegoś w przyszłości, mimo, że nie doświadczyliśmy tego do tej pory ? 
Aktywnie szukaj rozwiązań  – Nie czekaj na rozwiązanie ! 
 
—> Czym jest naprawdę nauka ? Zbieraniem informacji w umyśle ? Czy aktywnym doświadczaniem tego co wiemy w praktyce ? 
 —> Sztuka pozytywnego postrzeganie siebie bez względu na okoliczności. Skasowanie fałszywych przekonań o porażkach. —> Moje postrzeganie, doświadczenie i prawda o Bogu. Rola poddania – puszczenia kontroli oraz cudownych zbiegów okoliczności w naszym życiu. Czy cuda są możliwe ? 
Nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Musisz odkryć swoją doskonałość , która jest w Tobie. Porzuć decyzję o tym aby być słabą / słabym I wybierz moc. Twoje życie jest wartościowe !—> EGO i jego ograniczenia wszystkie ograniczenia naszego ego wynikają z energii braku )

Ego jest przekonane o braku, brak następnie próbuje wypełnić czymś/kimś z zewnątrz !—> Przywództwo poprzez przykład. Czy jesteśmy gotowi na wzięcie odpowiedzialności za tworzenie tego co nowe? Kreatywność i Geniusz w każdym z nas. 
 
—> Wszystko o przekonaniach – czyli programach w podświadomości ( które sterują naszym życiem ) 
Dlaczego umysł jest przywiązany do przekonań ? Trzymanie się przekonań daje nam fałszywe poczucie bezpieczeństwa – zamiast poznać prawdę o życiu – odkryć nasze wyższe możliwości 
– to my sami trzymamy się tego co nas ogranicza 
 


—> 4 Największe lęki każdego człowieka – stawienie czoła stłumionym ograniczeniom natychmiast odblokowuje całą dostępną nam moc ! 
Zaawansowane uwalnianie lęków stłumionych w podświadomościStrach i poczucie braku  – bezpieczeństwa. Nasze ego samo w sobie ciągle i wciąż szuka bezpieczeństwa na zewnątrz nas ! Czyli tam, gdzie nigdy go nie znajdziemy !—> Dwa uczucia, które zmieniają wszystko – poczucie MAM ( więcej niż mi potrzeba ) oraz poczucie ZROBIĘ TO ( poczucie mogę) 
Możemy powtarzać sobie tysiące afirmacji o tym, że mamy lub, że możemy – ale dopóki nie uwolnimy poczucia braku i poczucia bezsilności – nic się nie zmieni ! 
 —> Relaks. Zrelaksowana koncentracja jako klucz do efektywnego działania. Próbowanie kontrolowania – aby wszystko udało się perfekcyjnie – wprowadza lęk i napięcie. Napięcie i stres sprawia, że koncentrujemy swoją uwagę na przeszkodach – a nie na kierunku do którego dążymy.        Przez to tracimy energię, przestajemy być wytrwali i pojawia się poczucie niezdecydowania. Im więcej relaksu – tym więcej podświadomych programów zostało uwolnionych !


—> Otwarcie się na otrzymywanie – kto nie otwiera się na obfitość wszechświata – sam blokuje swoje możliwości – awersja do otrzymywania 
 
—> Zaawansowane uwalnianie poczucia winy – głównego mechanizmu odpowiedzialnego za to – co negatywne w naszym życiu ! 
 —> Sokratejska metoda pracy w podświadomością i odkrywania prawdy o sobie. Zaawansowane ćwiczenia introspekcji. 
– podczas warsztatu będę zadawał najtrudniejsze pytania do odkrywania prawdy na swój temat – jest to najskuteczniejsze ale i najbardziej bolesne ćwiczenie —> Cała prawda o mocy twórczej umysłu. Jak świadomość wpływa na wszystko to czego doświadczamy. Dlaczego odpychamy od siebie to co pozytywne. —> Życie na 100% naszych możliwości. Bez wymówek.


Najpowszechniejsza wymówka ego – „nie wiem”, „nie potrafię”, „nie mogę”.—> Dlaczego motywacja poprzez emocje nie działa ? Jest to jedyna dostępna na świecie forma motywacji. Jej fundamentem jest wiara w to, że źródło emocji pochodzi ze świata zewnętrznego ! 
Dlatego ludzie odnoszący największe sukcesy, wiedząc już o tym ( taki etap rozwoju świadomości), że emocje to tylko programy w naszym własnym umyśle, które każą nam _reagować_ na to co dzieje się w świecie zewnętrznym – nie potrzebują już motywacji. Gdyby utknęli na tym etapie – i czekali aż poczują się dobrze aby coś zrobić – wciąż by czekali i całkowicie nic by nie osiągnęli. 
To my sami decydujemy o tym jak się czujemy. Więc pora się obudzić i robić to co trzeba wtedy gdy trzeba – a nie czekać i zwlekać. Nie czekaj aż coś „pobudzi” cię do działania – bo najczęściej (95%) będzie to sytuacja kryzysowa !! 
Wytłumaczę dlaczego – gdy jest super – większość osób przestaje się rozwijać i wzrastać. A robią to tylko wtedy – gdy coś zaboli. —> Zaawansowana sztuka podejmowania decycji i dokonywania wyborów. 
Nasz umysł nie wie co jest dla nas najlepsze. W najlepszym przypadku – zgadujemy. Wybory i decyzje podejmujemy na podstawie ograniczających przekonań i stłumionych energii emocji. Jak to zmienić ?
i wiele innych 
 


„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”. 
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”  
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
Większość osób większość swojego czasu zużywa na myślenie o przyszłości lub przeszłości ( umysł panuje wtedy nad nami – nie zaś my nad umysłem)
Gdy myślimy o przyszłości lub przeszłości najczęściej jesteśmy w stanie EGO.
Świadomość = uważność = teraźniejszość = MOC. Tracąc to co najcenniejsze – czyli chwilę obecną – wcale nie stworzymy lepszej przyszłości.”
 „ Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych” 
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”
– David R Hawkins –
Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem )Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.)„Jest to jedyna technika, która różni się od wszystkich innych dostępnych metod pracy z umysłem. Jako psychiatra z 30 letnim doświadczeniem – dzięki technice jestem w stanie w ciągu jednego dnia ! poczynić większe postępy niż przez 4 lata pracy psychoterapeutycznej.
Jest to najbardziej „czysta” technika – nie dodaje żadnych nowych programów do naszej podświadomości. Usuwa tylko te, które w tej chwili stoją na przeszkodzie w pełnej realizacji siebie.”
dr David R Hawkins M.D. Ph. D.

Cały fundament sztuki poddawania (uwalniania) polega na odkryciu, że dysponujesz mocą (duchowa wola),
która pozwala ci na świadomą i dobrowolną rezygnację z całej negatywności do której jesteś przywiązana/przywiązany (emocjonalnie).
Jeżeli jest Twoją szczerą i prawdziwą intencją odkryć prawdę na temat Twojej prawdziwej i nieograniczonej natury – warsztat uwalniania jest dla Ciebie właściwy.
Podczas warsztatu dowiesz się, że nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Dysponujesz zdolnością uwolnienia/poddania egoistycznej energii emocji.
Emocje są ci potrzebne tylko dlatego, że wierzysz, że źródło miłości/energii znajduje się na zewnątrz ciebie. Potrzebujesz wtedy emocji – i postrzegasz je jako źródło energii ( mimo, że tak szybko się wyczerpuje – masz tendencję do kontynuowania oszukiwania siebie ).
Pora na uczciwość. Zobacz do czego lęk, poczucie winy, złość czy poczucie braku ( niedostatku) utrzymywane w twoim umyśle doprowadziły cię dzisiaj.
To co widzisz jest wydrukiem – wynikiem twojej świadomości. Wypieranie się odpowiedzialności za to co stworzyłaś/stworzyłeś – tylko wydłuża czas twojego wewnętrznego cierpienia.
To co utrzymujesz w umyśle dąży do manifestacji. To co widzisz to tylko lekcje. Przyczyna jest w Tobie.
Uwalnianie ma także za zadnie rozwiązanie wewnętrznych konfliktów z Bogiem ( jakkolwiek ‘Go’ pojmujemy).

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych.