Nowy Rok 2018 :)

 

Życie jest zbyt wielkm darem aby udawać, że jesteśmy naszym ograniczonym, małym ego
Ego zasila się negatywną energią, która zawsze wynika z pragnień (przekonania, że źródło mocy jest na zewnątrz nas).

Każdy z nas z czasem odkrywa, że to wdzięczność i sztuka doceniania 2017 roku, jest tym co inspiruje nas do tego, aby być->robić->mieć na coraz wyższych poziomach samo-realizacji i doskonałości w 2018 roku.

Gdy ustalimy cele na Nowy Rok – to ich prawdziwa realizacja (twarde efekty) zależy od tego, czy intencja ich realizacji pochodzi z braku / awersji do czegoś/kogoś [wtedy efektów brak] czy z wdzięczności za to co jest [ wtedy efekty są i są trwałe ].

Oczywiście, podnieś poprzeczki jakości swojego życia. Podnieść standardy. Ale pamiętaj, że to jest prawdziwa natura Miłości – mocy, która wszystko wzmacnia, docenia i rozwija w kierunku tego co najlepsze. I trzymając się tej energii – te wszystkie poprzeczki podniesiemy. Tym szybciej to zrobisz im mniej siły użyjesz. Nic na siłę.

To wdzięczność jest fundamentem obfitości oraz pokazuje nam to co jest najlepsze w nas, w życiu, w bliskich oraz w świecie ogółem.

Dostajemy zawsze więcej tego na co zwracamy uwagę – dlatego życzę w Nowym Roku zwracania uwagi na to – co najlepsze i pozytywne! Oraz zaprzestania walki i zmagania z negatywnością ( z tym, czego nie chcemy – bo to z czym walczymy – to właśnie zasilamy ).

Jesteśmy prawdziwie szczęśliwi tylko wtedy, gdy wybierzemy nastawienie na dawanie tego co w nas najlepsze innym ludziom. Radość, szczęście, miłości jest tego najlepszym przykładem

Dlatego życzę w Nowym Roku doceniania każdego dnia naszego największego daru zwanego ŻYCIE i rozpoczynanie każdego dnia z WDZIĘCZNOŚCIĄ.

Jesteśmy nieograniczonymi istotami, wszystkie nasze talenty i umiejętności aktywują się w nas wtedy, gdy emanujemy pozytywną energią do każdego spotkanego człowieka.

Z całego serca życzę wszystkiego co najlepsze w 2018 roku !

Pozdrawiam bardzo ciepło !!
Adam