O autorze

O autorze

Obserwuj na Facebook : www.facebook.com/adam.krasowski

 

Adam Krasowski ” Dzięki wieloletnim studiom filozofii Zachodu i Wschodu, systemów rozwoju umysłowego i duchowego, zbadaniu ponad 100 narzędzi rozwoju świadomości, wielu lat medytacji i kontemplacji, po przeczytaniu kilku tysięcy książek, szukając odpowiedzi na temat życia SZCZĘŚLIWEGO – bez lęku – czy poczucia winy – przeżyłem osobistą transformację – co pozwoliło mi zrozumieć proces rozwoju, doświadczenia, problemy, wyzwania i ograniczenia wszystkich ludzi – ludzkiego umysłu i świadomości ”
Adam Krasowski

Od 2009 r. prowadzę warsztaty na których aktywnie przedstawiam swoje własne DOŚWIADCZENIA w zakresie rozwoju świadomości – duchowej transformacji naszego życia.
Przedstawiam najbardziej efektywne narzędzia, które do tej pory poznałem na swojej drodze, którym zawdzięczam cały własny postęp i rozwój oraz sukces w tak wielu obszarach życia.
Dzielę się tylko tym – co naprawdę działa i jest skuteczne.

Jeżeli naprawdę skoncentrujesz się i przeczytasz uważnie wpisy na tym blogu – gwarantuję, że oszczędzisz sobie dziesiątki lat poszukiwań. Czytaj z otwartym umysłem. Pamiętaj, że większość nauk o rozwoju duchowym to fikcja. Im bardziej dana filozofia twierdzi, że musisz „polegać na kimś/czymś z zewnątrz” tym bardziej jest fałszywa. Nikt nic nie zrobi za ciebie. To jest twój umysł i twoja świadomość – czyli każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie w 100 procentach !

 


Know-how i filozofia 
1. Zaawansowane badania ludzkiej świadomości – czyli dlaczego ludzie robią to co robią i dlaczego nie robią tego – co chcieliby robić.
2. Praktyczne wykorzystanie ponad 200 narzędzi w obszarze zaawansowanej pracy z ludzkim umysłem.
3. Najbardziej efektywnym sposobem oraz najszybszym okazały się narzędzia pracy ze świadomością ( wymagają one akceptacji, że nie jesteśmy tylko ciałem i umysłem- ale posiadamy świadomość/duszę i dzięki temu to my panujemy nad umysłem a nie umysł nad nami ).
4. Celem każdego prawdziwego narzędzia rozwoju świadomości jest odprogramowanie umysłu ze wszelkich ograniczeń – nie zaś zastępowanie dawnych programów – nowymi ograniczającymi programami.
5. Autor obserwował już tysiące osób, które uwolniły się od problemów z pieniędzmi, zdrowiem, relacjami, związkiem itp. w bardzo krótkim czasie – dzięki zastosowaniu prawd i narzędzi duchowych w codziennym życiu -w praktyce.

W swojej pracy korzysta między innymi z nauk i ponad 50 letniego praktycznego doświadczenia wybitnego psychiatry – dr Davida R. Hawkinsa M.D. Ph.D. („Power vs Force”, „Letting go”) , którego narzędzia, rozwiązania oraz wiedza i efektywność tej wiedzy na zawsze uzyskała najwyższe uznanie i szacunek.
Adam był pierwszą osobą, która wprowadziła i przedstawiła w Polsce nauki Davida Hawkinsa włącznie z nauką dotyczącą uwalniania negatywnych emocji. Jest jednym z pierwszych, którzy uczą prawdziwego rozwoju świadomości.

Na co dzień, Adam jest bardzo zapracowanym przedsiębiorcą – praktykiem, intensywnie podróżującym, tworzącym rozwiązania dodające największą możliwą wartość dla klientów (i społeczeństwa ogółem), stosującym w praktyce standardy inspiracji poprzez przykład, współpracuje przy najbardziej wymagających projektach naukowo – technologicznych 21 wieku. Ciągle dąży do doskonałości poszerzając swoją praktyczną wiedzę i doskonaląc umiejętności – wraz z przyjaciółmi-przedsiębiorcami z różnych części świata –  podnosząc świadomość ludzkości – zarówno w sensie biznesowym (jakość), naukowym ( technologicznym ) jak i świadomości ludzi ogółem ! Uczy wszystkich z którymi współpracuje tego, że rozwiązania danej sytuacji nie pojawią się dopóki my sami nie zmienimy sposobu w jakim na daną sytuację patrzymy. Dzięki temu zamiast problemów widzimy szanse. Tam , gdzie wszyscy się poddają, my odważnie idziemy naprzód !


Warsztaty Uwalniania ograniczeń umysłu i transformacji  w Warszawie :

Warsztaty Uwalniania Adam Krasowski Technika UwalnianiaWarsztaty_Uwalniania_Warszawa

 

 

 

Warsztaty Uwalniania ograniczeń umysłu i transformacji – wyjazdowe

Warsztat Uwalniania dla Zaawansowanych Listopad 2013 Adam KrasowskiWarsztaty_Uwalniania_Wyjazdowe

Obserwuj na Facebook :

www.facebook.com/adam.krasowski