Podświadomość – jedyna przyczyna wszystkiego co doświadczamy

Nie ma żadnych zewnętrznych przyczyn tego co doświadczamy w naszym życiu – niż to co utrzymujemy w umyśle. 

Nawet negatywne sytuacje – tworzy nasz własny umysł pod wpływem energii lęku stłumionej w podświadomości abyśmy mogli stać się tej energii świadomi. 

Od wielu wielu lat, od kiedy doświadczyłem ogromnych transformacji mojego życia oraz pomogłem dla tak wielu osób doświadczyć transformacji w ich życiu  – używając ultra prostej – ale zawsze efektywnej prawdy o ludzkim umyśle, polegającej tylko na tym, że skoro my jesteśmy odpowiedzialni za nasz umysł  – tylko my możemy go zmienić. 
Otrzymuję mnóstwo pytań – dlaczego właśnie to podświadoma część umysłu ( do której mamy dostęp za pomocą uczuć i myśli ) – jest kluczem … 

Oto odpowiedź : 

Świadomie – mnóstwo osób MÓWI, że ich intencją jest :
-zmienić warunki fizyczne ich życia
następnie wiele, wiele osób używa całego fizycznego wysiłku aby te cele zrealizować – i najczęściej już następnego dnia po ustaleniu celu – doświadczają poczucia utknięcia – tak jakby coś w ich własnym umyśle (w ich podświadomości ) – jakaś niewidzialna siła – powstrzymywała ich postępy
– które z taką łatwością przychodzą w życiu innych !

Cóż to za „siła”, która sprawia, że mimo, że „chcemy” mieć w życiu wszystko – to jednak średnio 6 osób na 10 000 – jest w stanie zrobić to – co jest ich intencją i wyborem ! 

Wokół nas panuje jeszcze jeden problem – całe nasze społeczeństwo – zahipnotyzowane zostało fałszem i niestety doświadcza tego konsekwencji – mnóstwo osób nabrało się na „iluzję” polegającą na tym, że zamiast „puścić nogę z hamulca” jakim jest ich własny umysł (podświadomość) – wciąż ” dodają gazu”  w samochodzie z zaciągniętym „ręcznym hamulcem” ! Wiemy jakie są tego skutki ? 

Pracując i realizując najtrudniejsze (biznesowo) projekty jakie były realizowane w ostatnich latach – z ludźmi dla których sukces jest naturalną konsekwencją tego, ze po prostu się za coś biorą – przypominam – KLUCZEM DO ŻYCIA JEST ŚWIADOMOŚĆ ! NIC WIĘCEJ ! 

UŚWIADOMIENIE SOBIE PRAWDY WYZWOLI CIĘ ZE WSZYSTKICH BLOKAD I OGRANICZEŃ – KONSEKWENCJĄ TEGO JEST BARDZO SZYBKI WZROST ! NIE WALCZ ! PO PROSTU ZDEJMIJ NOGĘ Z HAMULCA ! 

PRZYCZYNA WSZYSTKIEGO CO DOŚWIADCZAMY – ZNAJDUJE SIĘ TYLKO W NASZYM UMYŚLE – I TYLKO TAM MOŻEMY WSZYSTKO ODMIENIĆ !

Sprawdź w praktyce – bez względu na wszystko – wybierz tylko Szczęście ( szczęście to tylko decyzja) i Poczucie Humoru – bez względu na to co dzieje się w danym dniu w Twoim życiu ! Zobaczysz, że inne pole

Jeżeli wierzysz, że poradzisz sobie ze wszystkim, co dzieje się w Twoim życiu ( rozumiesz , że największy wzrost i rozwój  następuje dzięki największym problemom w naszym życiu ) – wtedy sobie poradzisz.
Zobacz – ilu problemom stawiasz opór w Twoim życiu ! Ponieważ stawiamy im opór – nie rozwiązaliśmy ich ! A one nadal trwają ! To – czemu stawiasz opór trwa !
Opór znajduje się w podświadomości – a problemy są czasami całkiem fizyczne i często dotyczą świata materii !

Czyli – opór w umyśle – sprawia, iż wydaje się nam, że świat zewnętrzny ma nad nami władzę ( oddajemy moc nad sobą dla warunków zewnętrznych ) i wtedy dokładnie tego doświadczamy ! Gdy już się obudzimy z tego snu iluzji  – zobaczymy, że to kompletny fałsz !
Moc , która jest w Tobie, mądrość do której mamy dostęp – poradzi sobie i z 1000 razy większymi wyzwaniami – a my nie potrafimy (przez opór) użyć własnej mocy do rozwiązania tak malutkiej drobnostki ! Wake UP!