Świadoma realizacja duchowego i umysłowego potencjału - Intensywne Warsztaty Uwalniania

Świadoma realizacja duchowego i umysłowego potencjału – Intensywne Warsztaty Uwalniania


W  dniach 28-29 Grudnia 2016 w WARSZAWIE (wyjątkowo : środa oraz czwartek ) zapraszamy bardzo ciepło i serdecznie na intensywne Warsztaty Uwalniania Umysłowych oraz Emocjonalnych Ograniczeń


Świadoma realizacja naszego Duchowego i Umysłowego potencjału. 
Droga rzadziej wędrowana. Opuszczenie świata przeciętności – podróż na szczyt ludzkich osiągnięć oraz umiejętności i pozostanie tam.
Bez wysiłku. 
Na wyższych poziomach świadomości ( mocy ) nie ma wysiłku. Jest radość i szczęście oraz efektywne i twórcze działanie. 
Efektywność, kreatywność, sukces, obfitość i witalność (zdrowie) jest naturalnym stanem naszego prawdziwego duchowego Ja. Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :  
—> Sukces – przekraczanie wszelkich Stref Komfortu bez wysiłku, walki lub zmagania !
Cała prawda o efektywnym Działaniu i Realizacji Celów. 25 Najważniejszych zasad świadomego korzystania z mocy umysłu. 
Podsumowanie realizacji celów na 2016 oraz ustalenie celów na 2017 i uwalnianie blokad przed ich praktyczną realizacją. 
„ Moc osiąga z łatwością to – czego siła z ogromnym wysiłkiem nie jest w stanie” – David Hawkins 
Tworzenie tego co nowe i nieznane w naszym życiu zawsze wymaga przez nas uwolnienie tylko jednej, prostej blokady..  
 
 
—> Pełna realizacja duchowego i umysłowego potencjału. Wolność. Prawdziwe (nie teoretyczne) życie bez ograniczeń. Niedoceniana rola i moc Miłości w naszym życiu. 
Prawda o świadomości jest niezmienna. Naturalną energią świadomości jest miłość. Miłość to wzrost i rozwój. Miłość to przekraczanie stref komfortu. 

Prawdziwa WOLNOŚĆ – zaawansowany rozwój świadomości. Dlaczego ptak, który siedzi w klatce – nie widzi jej – dopóki nie doświadczy tego – co znajduje się na zewnątrz jej !
Przedstawię największe pułapki ludzkiego ego !! Ludzie mogą być więźniami swoich własnych przekonań i idei ! Mogą być niewolnikami swojego własnego ego – małego ograniczonego „ja”

 

—> Sukces i realizacja siebie – a Związki oraz Relacje. Jeden z najtrudniejszych ale i najważniejszych tematów. Jak BYĆ SOBĄ. 
Ponad 30 najważniejszych lekcji dotyczących Związków w których pojawia się temat pełnej realizacji potencjału. 
 
—> Świadomość a rozwiązywanie problemów. Dlaczego nie widzimy rozwiązań ? 
 
 
—> Moc intencji. Jak sprawić aby nasz potencjał stał się RZECZYWISTOŚCIĄ ? 
 
—> Zaangażowanie. Oddanie. Dedykacja swojego życia czemuś większemu niż my sami. Poczucie sensu. Skąd bierze się ten ogromny OPÓR EGO.
 
 
—> Odpowiedzialność, samodzielność oraz dorosłość ! 
 
 
—> Zaawansowane uwalnianie poczucia winy. Emocjonalne przyczyny problemów w naszym życiu. 
Poprzez utrzymywanie w podświadomości poczucia winy oraz programów, które je wzmacniają – pamiętajmy, że mamy wtedy tendencję do karania siebie, swoich finansów, relacji i zdrowia. 
Nasze ego uważa wtedy, że jedynym sposobem na uniknięcie poczucia winy jest karanie siebie. Jak zaprzestać podświadomego karania i atakowania siebie ?
 
—> Porzucenie perfekcjonizmu. Czyli jak uwolnić ciągłe niezadowolenie i zdecydować aby czuć szczęście bez względu na okoliczności. 
Tak, nasze ego ma rację. Ludzie nie są perfekcyjni. Popełniają błędy. Nic nie jest i nigdy nie było doskonałe na tej planecie. Wszystko wciąż się rozwija i wrasta. 
Jeżeli szukasz perfekcjonizmu – twój pobyt na tym świecie może być mało radosny. 
 
 
—> 37 Lekcji przyspieszonego rozwoju świadomości. Największe iluzje, fałszywe przekonania oraz negatywne nastawienia, które ograniczają naszą moc w największym stopniu ! 
 
 
—> Magiczny dziecinny „rozwój duchowy” – największe pułapki naszego duchowego wzrostu.
 
—> Pieniądze i sukces – część druga  – Największe prawdy z punktu widzenia świadomości dotyczące obszarów pieniędzy, ich tworzenia oraz sukcesu. Uwolnimy największe blokady, które powstrzymują nas w tym obszarze ! i dodatkowo – na specjalną prośbę wielu osób : Zaawansowany rozwój duchowy : 
Mapa świadomości – najważniejsze lekcje płynące ze studiowania i analizy mapy świadomości wg. Davida Hawkinsa ( wymienię ponad 100 różnych prawd i fałszów powszechnych dziś w społeczeństwie, które może całkowicie odmienić nasze życie. ) 

i wiele , wiele innych !
Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem )Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.)


„Jest to jedyna technika, która różni się od wszystkich innych dostępnych metod pracy z umysłem. Jako psychiatra z 30 letnim doświadczeniem – dzięki technice jestem w stanie w ciągu jednego dnia ! poczynić większe postępy niż przez 4 lata pracy psychoterapeutycznej.
Jest to najbardziej „czysta” technika – nie dodaje żadnych nowych programów do naszej podświadomości. Usuwa tylko te, które w tej chwili stoją na przeszkodzie w pełnej realizacji siebie.”
dr David R Hawkins M.D. Ph. D.

Cały fundament sztuki poddawania (uwalniania) polega na odkryciu, że dysponujesz mocą (duchowa wola),
która pozwala ci na świadomą i dobrowolną rezygnację z całej negatywności do której jesteś przywiązana/przywiązany (emocjonalnie).
Jeżeli jest Twoją szczerą i prawdziwą intencją odkryć prawdę na temat Twojej prawdziwej i nieograniczonej natury – warsztat uwalniania jest dla Ciebie właściwy.
Podczas warsztatu dowiesz się, że nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Dysponujesz zdolnością uwolnienia/poddania egoistycznej energii emocji.
Emocje są ci potrzebne tylko dlatego, że wierzysz, że źródło miłości/energii znajduje się na zewnątrz ciebie. Potrzebujesz wtedy emocji – i postrzegasz je jako źródło energii ( mimo, że tak szybko się wyczerpuje – masz tendencję do kontynuowania oszukiwania siebie ).
Pora na uczciwość. Zobacz do czego lęk, poczucie winy, złość czy poczucie braku ( niedostatku) utrzymywane w twoim umyśle doprowadziły cię dzisiaj.
To co widzisz jest wydrukiem – wynikiem twojej świadomości. Wypieranie się odpowiedzialności za to co stworzyłaś/stworzyłeś – tylko wydłuża czas twojego wewnętrznego cierpienia.
To co utrzymujesz w umyśle dąży do manifestacji. To co widzisz to tylko lekcje. Przyczyna jest w Tobie.
Uwalnianie ma także za zadnie rozwiązanie wewnętrznych konfliktów z Bogiem ( jakkolwiek ‘Go’ pojmujemy).Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych.