Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane – Intensywne – Warsztaty Uwalniania i Rozwoju Świadomości w Warszawie


Warsztaty uwalniania emocjonalnych i umysłowych blokad w tematach EFEKTYWNEJ REALIZACJI CELÓW, DZIAŁANIA i SUKCESU

Nowa Edycja
(Uwaga! W trakcie zajęć intensywnych wykonujemy mnóstwo nowych, praktycznych,  zaawansowanych ćwiczeń uwalniania z minimalną ilością teorii, która dostępna będzie w materiałach )

 

Już 29 – 30 Czerwca 2019 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE – Intensywne Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu

NIEOGRANICZONA MOC UMYSŁU 
To co utrzymujemy w umyśle dąży do manifestacji. JAK UWOLNIĆ BRAK WIARY W MOC WŁASNEGO UMYSŁU ?
Jak definitywnie uwolnić poczucie winy, które blokuje dostęp do naszych prawdziwych zdolności i umiejętności ?
TO EGO – zasilane lękiem i poczuciem winy – gra rolę małych, ograniczonych i słabych.
Jeżeli w naszym życiu przyszła pora i jesteśmy gotowi na szybkie uwolnienie FAŁSZU ze wszystkich obszarów życia. 

WYMÓWKI ALBO REZULTATY – WYBÓR NALEŻY DO NAS
Wolimy mieć rację czy efekty ? Ego zawsze poświęci efekty na rzecz wymówek.
Wykonamy sporo zaawansowanych praktycznych ćwiczeń uwalniania najsprytniejszej energii ludzkiego ego – energii dumy.

EMOCJONALNE BLOKADY EFEKTYWNEGO DZIAŁANIA
(intensywne uwalnianie fałszywych przekonań, emocji i nastawień)

REALIZACJA CELÓW ŻYCIOWYCH

REALIZACJA CELÓW PROFESJONALNYCH i BIZNESOWYCH

SKUPIENIE UWAGI i KONCENTRACJA UMYSŁU
dla zaawansowanych

CAŁKOWITA, BEZWARUNKOWA PEWNOŚĆ SIEBIE
skąd biorą się zwątpienia ?

ZERO ZWLEKANIA ORAZ ODKŁADANIA ‚NA PÓŹNIEJ’

DOROSŁOŚĆ :  DUCHOWA SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ i DYSCYPLINA Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> Pozytywne nastawienie do działania, realizacji celów oraz tworzenia rezultatów (owoców) dla innych ludzi ( świata), dla rodziny, dla siebie.
—> Duchowy, wyższy sens życia, który możemy odnaleźć i doświadczyć tylko wtedy, gdy naszym nastawieniem jest ULEPSZAĆ JAKOŚĆ ŻYCIA INNYCH LUDZI 
: Skąd pochodzi prawdziwa moc i energia do działania ?
—> Dorosłość w sensie duchowym (dojrzałość): Duchowa odpowiedzialność za czyny, decyzje i wybory – kluczowa lekcja rozwoju świadomości; Samodzielność oraz duchowa dyscyplina w trzymaniu się własnych postanowień 
—> Odwaga, śmiałość, determinacja i wytrwałość : Dlaczego nasze zachowania – nasze działanie zmieni się samo – bardzo szybko i bez wysiłku – gdy tylko skasujemy fałszywe postrzeganie siebie ? Jak przestać postrzegać siebie przez pryzmat braku i ograniczeń ?
—> Przykłady praktycznego zastosowania narzędzi rozwoju świadomości w codziennym życiu. Dlaczego każda codzienna czynność oraz każda lekcja życiowa ( w tym lekcje profesjonalne / biznesowe ) mogą być fundamentem szybkiego duchowego wzrostu ?
—> Osądzanie jako największa blokada mocy tworzenia. 
—> Poczucie winy oraz lęk – jako największe emocjonalne ograniczenia w temacie pieniędzy. Dlaczego trzymamy się tych emocji ? Jak efektywnie i szybko je uwolnić ?
—> Wysiłek. Zmaganie. Cierpienie. Walka. Czy naprawdę na tym ma polegać nasze życie ? Czy radzenie sobie w świecie jest naprawdę trudne czy to tylko fałszywy program ?
—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?
—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak. Skąd bierze się duchowe wycofanie oraz rezygnacja z Mocy DECYZJI i Wyboru jaką posiadamy. 
—> Dlaczego większość osób żyje według zasady „szukaj a nie znajdziesz” ? Wciąż szukają źródła Mocy, Sukcesu, Obfitości i własnej Oryginalności – NA ZEWNĄTRZ ! Tam gdzie nigdy tego nie znajdą ! Przestań oddawać moc nad sobą dla ludzi i warunków zewnętrznych !
Omówię wszystkie sposoby na to – jak uwolnić fałsz i wybrać prawdę. Prawda zawsze jest dobra i pozytywna. Wolą Boga dla nas jest szczęście – nie cierpienie.
—> Jak tworzyć Świadomość Sukcesu oraz Świadomość Obfitości /mimo, że większość osób w naszym kraju posiada świadomość braku i niedostatku /Dlaczego jest to tak bardzo ważne ? „ Nie możemy rozwiązać obecnych problemów posiadając ten sam umysł, które je stworzył”  lub inaczej „ Nie możemy rozwiązać problemów na tym samym poziomie świadomości na którym powstał „ A. Einstein. Nie możesz znaleźć rozwiązania sytuacji w której się znajdujesz, jeżeli przekonania/programy które stworzyły daną sytuację nadal znajdują się w Twojej podświadomości !
—> Zaawansowana praca z podświadomością – czyli o przyczynach mechanizmów sabotowania siebie.  Omówimy przyczyny dla których tak wiele osób ZACZYNA ale nie KOŃCZY – poddaje się przed dotarciem do celu – o którym sami zdecydowali !
Dlaczego to my sami podświadomie „chcemy” aby te wszystkie negatywne sytuacje działy się w naszym życiu ?
—> Największa duchowa lekcja sukcesu :  Samowystarczalność energetyczna. Czyli zaprzestanie szukania energii miłości w świecie zewnętrznym. Uwolnienie energii duchowej i korzystanie z niej jest niezbędne aby doświadczyć czym jest prawdziwy Sukces przed duże S. Sukces to konsekwencja tego Kim jesteśmy – nie tego co robimy !
—> Nie próbuj nic zrobić – po prostu pozwól. O sztuce pozwalania – czyli jakie efekty przynosi całkowite poddanie. 

Czym jest duchowa nauka/praktyka :  „ Puść i pozwól Bogu” ? Gdy już damy z siebie 100% – zrobimy wszystko co najlepsze – nie jesteśmy przywiązani emocjonalnie do rezultatu – a wtedy wszystko to co pozytywne pojawia się w naszym życiu bez wysiłku czy zmagania. Nie napierając na sukces, nie pragnąc go -dostajemy coraz więcej i więcej. A towarzyszy temu szczęście i radość.

—> Przestań już dłużej czekać – aż coś „samo się wydarzy” – czyli o NAJWIĘKSZYCH ILUZJACH, FAŁSZYWYCH PRZEKONANIACH, które są przyczyną braku działania oraz zwlekania. Naszą odpowiedzialnością jest AKTYWNIE TWORZYĆ nasze życie. Bezradność i bezsilność – to tylko WYUCZONE zachowania, które przejęliśmy od innych.

 

Dodatkowo :

 • Radosne działanie bez wysiłku, bez zmagania się – omówimy wszystkie emocjonalne, umysłowe i  duchowe BLOKADY efektywnego działania ! Nie istnieje wyrażanie siebie – bez miłości wobec siebie! Jeżeli traktujemy sami siebie – negatywnie – tak będzie postrzegał nas świat ! Jak przestać postrzegać siebie negatywnie oraz wciąż walczyć ze sobą- jak przestać atakować siebie, innych ludzi oraz świat !
 •  Najwyższe poziomy samo-realizacji. Dlaczego na szczycie jest tak mało osób. Dlaczego najmniej zatłoczonym miejscem jest poziom doskonałości. Sukces przychodzi tak łatwo dla tych, którzy wybrali funkcjonowanie na wyższych poziomach mocy. Dlaczego zatem tak wiele osób wciąż trzyma się wewnętrznych przekonań
 • Jak uwolnić poczucie zwątpienia – poczucie niepewności ! 
 •  Moc intencji – jak powód dla którego robimy to co robimy wpływa na efekty naszych działań !
 • Nastawienia umysłowe.  Istnieją nastawienia w naszym umyśle, które przyciągają do nas warunki i okoliczności sprzyjające sukcesom oraz obfitości a także takie warunki, które są przyczyną porażek. 
 •  Uwalnianie negatywności z  umysłu. UNIWERSALNE PRAWDY a FAŁSZYWE OGRANICZENIA EGO – Czyli jak odkryć prawdę o własnej mocy, którą posiadamy ?
 •  Prawdziwą, autentyczną naturą Świadomości jest SUKCES i OBFITOŚĆ Wewnętrzne poczucie całkowitego bezpieczeństwa wynikające z tego, że źródło mocy i sukcesu znajduje się w nas – daje nam całkowitą wolność, spokój oraz czas na to aby w pełni zrealizować nasz potencjał – być sobą na 100% naszych możliwości najlepszymi jacy możemy być – ten stan świadomości nie jest możliwy do doświadczenia jeżeli walczymy z brakiem – najpierw musimy stworzyć w sobie świadomość obfitości – odkryć źródło!
 • Jak uwolnić największą blokadę ludzkiego SUKCESU i tworzenia obfitości czyli wszystko o UWOLNIENIU POCZUCIA WINY ORAZ LĘKU Pamiętajmy, że poczucie winy zawsze dąży do karania siebie a lęk sprawia, że nie idziemy do przodu – tylko trzymamy się tego co znane i komfortowe
 • Podejmowanie DECYZJI – jak uwolnić źródło energii emocjonalnej – negatywnej, której przyczyną jest stan zwany „niezdecydowaniem” 
 •  Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe ! MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!
 • Co nas powstrzymuje – tak naprawdę przed realizacją naszych celów ?

Jak zacząć cenić – doceniać nasze życie i nasz czas. Nigdy niczego nam w życiu nie zabraknie. Oprócz czasu. To jedyne ograniczenie, które posiadamy ! Czy w pełni korzystamy z czasu, który nam pozostał ?

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy).
Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

29 Czerwiec 2019 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 19:30

30 Czerwiec 2019 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@adamkrasowski.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)