Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane Warsztaty Uwalniania,
Transformacji i Rozwoju Świadomości w Warszawie !

 7  Edycja Specjalna Grudniowych Warsztatów Uwalniania

Już  28 – 29 Grudnia 2019 (  Sobota – Niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE  Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu w tematach :

 

PRAWDA vs FAŁSZ – źródło nieograniczonej mocy w każdym z nas
Uwalnianie negatywnych emocji, nastawień oraz przekonań we wszystkich obszarach życia.

Ustalanie celów transformacji na 2020 rok w temacie finansów, relacji, pracy i sukcesu, zdrowia oraz duchowego wzrostu i rozwoju.
WYBACZANIE – Uwalnianie Emocjonalnych Uraz.
Najbardziej zaawansowane lekcje wybaczania – uwalniania poczucia winy, syndromu ofiary, mechanizmów obwiniania i innych programów, które podświadomie sprawiają, że oddajemy moc nad sobą.
NIEOGRANICZONA MOC UMYSŁU 
To co utrzymujemy w umyśle dąży do manifestacji. JAK UWOLNIĆ BRAK WIARY W MOC WŁASNEGO UMYSŁU ?
Jak definitywnie uwolnić poczucie winy, które blokuje dostęp do naszych prawdziwych zdolności i umiejętności ?
WYMÓWKI ALBO REZULTATY – WYBÓR NALEŻY DO NAS
Wolimy mieć rację czy efekty ? Ego zawsze poświęci efekty na rzecz wymówek.
Wykonamy sporo zaawansowanych praktycznych ćwiczeń uwalniania najsprytniejszej energii ludzkiego ego – energii dumy.

EMOCJONALNE BLOKADY EFEKTYWNEGO DZIAŁANIA
(intensywne uwalnianie fałszywych przekonań, emocji i nastawień)
REALIZACJA CELÓW ŻYCIOWYCH
REALIZACJA CELÓW PROFESJONALNYCH i BIZNESOWYCH
SKUPIENIE UWAGI i KONCENTRACJA UMYSŁU
dla zaawansowanych
CAŁKOWITA, BEZWARUNKOWA PEWNOŚĆ SIEBIE
skąd biorą się zwątpienia ?
ZERO ZWLEKANIA ORAZ ODKŁADANIA ‚NA PÓŹNIEJ’
DOROSŁOŚĆ :  DUCHOWA SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ i DYSCYPLINA 
Ponad 50 ZAAWANSOWANYCH LEKCJI rozwoju świadomości (rozwoju duchowego) – podsumowanie
Najważniejsze prawdy, które efektywnie pozwalają nam kasować iluzje pochodzące z wiary w ograniczenia ego.
Duchowe źródło mocy
RADOŚĆ z życia na 100% naszych możliwości
Czy nasz prawdziwy i autentyczny stan świadomości to radość ?
Relaks – życie bez oporu, bez zmagania, bez cierpienia !
Dodatkowo:
Najszybsze narzędzia uwalniania przywiązań do ego.
Ego to szereg zasilanych emocjami programów.
Jednak u podstaw tego mechanizmu znajduje się tylko kilka fundamentalnych przekonań oraz programów emocjonalnych.
Uświadomienie sobie tych mechanizmów oraz uwolnienie ich znacząco przyspiesza proces naszego duchowego rozwoju. 

 

 

Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> Fundamenty prawdziwej mocy, którą dysponujemy w każdej chwili i zaawansowane lekcje rozwoju świadomości
( Prawda vs. Fałsz | Iluzja a rzeczywistość ) – czyli jak sami tworzymy w 100% naszą rzeczywistość i jesteśmy za nią odpowiedzialni.
Podczas zajęć opowiem o wszystkich fundamentalnych zasadach pracy z własną świadomością.
Celem wszystkich dróg rozwoju świadomości jest osiągnięcie stanu wewnętrznej wolności – doświadczenie szczęścia niezależnego od sytuacji i ludzi wokół nas, obfitości – czyli całkowitego zaprzestania martwienia się o przetrwanie oraz relacji opartych o bezwarunkową miłość i akceptację. Przypomnę jakie drogi mamy do dyspozycji oraz dlaczego większość osób w społeczeństwie nie robi żadnych postępów – lub są one bardzo powolne.

—> Wybaczanie.  Uwalnianie Emocjonalnych Uraz. Najbardziej zaawansowane narzędzia i techniki dotyczące uwalniania poczucia winy. 

—> Związki i relacje. Intensywne uwalnianie negatywnych emocji z podświadomości. [ b. zaawansowane ] Co jest przyczyną konfliktów z ludźmi. Dlaczego to zawsze i wyłącznie negatywne emocje. Wolisz mieć rację czy być szczęśliwą/szczęśliwym.

—> Moc Uwalniania : Życie bez lęku i poczucia winy. Intensywne uwalnianie.

—> Fundament rozwoju świadomości. Wewnętrzna potrzeba wzrostu w każdym z nas.
Nasza świadomość ma jedną potrzebę – wzrostu – żyć autentycznie używając swoich prawdziwych talentów i umiejętności – aby służyć ludziom !
Jesteśmy w 100% odpowiedzialni za wszystko – czego doświadczamy w naszym życiu .. To my sami tworzymy nasze doświadczenia – unikalne dla nas – i to my jesteśmy źródłem tego doświadczenia. Nikt nie może wybrać za nas. Bezsilność – w dowolnym temacie naszego życia bierze się wyłącznie z naszej niechęci do wzięcia odpowiedzialności za ten obszar !

—> Przekraczanie poziomów świadomości : jedyny sposób aby dokonać całkowitej transformacji naszego życia. Dlaczego nie możemy rozwiązać problemów na tym samym poziomie świadomości na którym powstały. Tylko gdy podniesiemy swój poziom mocy poradzimy sobie z określoną sytuacją.

—> ILUZJA OGRANICZEŃ- zaawansowana praca a z podświadomością. Kasowanie negatywnych i fałszywych przekonań. Ludzie mogą być więźniami swoich własnych przekonań i idei – nie wiedząc o tym ! Mogą być niewolnikami swojego własnego ego – małego ograniczonego „ja”. Jeżeli czujemy, że ktoś lub coś w naszym życiu nas ogranicza – to jest to wyłącznie uczucie – nie fakt. Przekonania to nie fakty. Ale trzymanie się ich wpływa na nasze działania oraz rezultaty. Dlatego – zanim uwolnisz się od umysłu – pora zrobić w nim porządek (skasować to co prawdą nie jest).

—> Kreatywność i twórczość a spokój i relaks. Doświadczanie wyższych poziomów spokoju i relaksu. Jak całkowicie przestać walczyć i zmagać się w każdym obszarze naszego życia. Jak przestać oddawać moc nad sobą, cierpieć.

—> Przyczyny negatywnego myślenia. Co zrobić w praktyce aby proces ciągłego myślenia zatrzymał się. Jak po prostu BYĆ.

—> Realizacja naszego duchowego potencjału- poprzez Radość, Wdzięczność i Miłość – czyli pora się obudzić i zacząć naprawdę żyć w pełni !
Czyli jak użyć naszego umysłu i ciała aby zrealizować nasze najwyższe – duchowe potrzeby – samorealizacji, dążenia do doskonałości i bycia autentycznymi Sobą
Większość ludzi odczuwa pustkę w swoim życiu, „zawieszenie” itp – dlatego, iż porzucili tę wspaniałą duchową podróż w kierunku większego sensu i znaczenia ich prawdziwego Ja
Naszym przeznaczeniem duchowym jest przekraczać granice tego, co uważamy „za możliwe” – dzięki temu wzrastamy i rozwijamy się.
Intencją Boga dla nas jest szczęście oraz przede wszystkim nasz duchowy wzrost.
Poznaj swój naturalny Stan, którym jest Obfitość – przestań wierzyć w „pozbawiony miłości – wypełniony cierpieniem świat”. To z jaką energią się jednoczymy – tego doświadczamy więcej.
Konsekwencje prawdy to : sukces, obfitość, szczęście, służenie innym, wzrost, rozwój, zdrowie, relaks, moc
Konsekwencje fałszu (negatywnej energii) to : porażki, sabotowanie siebie, strach, unikanie wyzwań, problemy z pieniędzmi itp.

—>
Poczucie własnej wartości . To na czym się skupiamy – tego dostajemy więcej. Gdy naszą uwagę kierujemy wobec tego co w nas najlepsze, pozwalamy sobie na to, aby wyrażać siebie na 100%. Jedną z największych pułapek ego i fałszywego samo- rozwoju jest ciągłe myślenie o tym – co z nami jest nie tak – co odzwierciedla niskie poczucie własnej wartości. Ludzie z wysokim poziomem własnej wartości – nie szukają ludzi, którzy mieliby potwierdzić tę wartość – są tego pewni wewnętrznie -dlatego w pełni realizują siebie. Największym poziom realizacji naszego potencjału zaczyna się od wyboru Miłości – szczególnie wobec samych siebie ! Opowiem także o duchowych fundamentach śmiałości, odwagi, wychodzenia z inicjatywą, sztuce inspirowania innych i zachęcania ludzi wokół do działania – szczególnie własnym przykładem 🙂

—> Standardy życiowe i wolność wyboru – jak zacząć tworzyć swoje życie zgodnie z własnym wyborem (pod każdym względem).
Umysł – czym jest, jak funkcjonuje i jaka jest jego relacja do naszego prawdziwego Ja ( świadomości). Dlaczego jeżeli świadomie nie przejmiemy dowodzenia nad własnym umysłem (poprzez dyscyplinę) – nie zapanujemy nad naszym życiem i będziemy czuć się „ograniczonymi” ?

—> Działanie i realizacja celów – w kontekście Świadomości, Mocy Intencji, i energii duchowej jaką jest Radość (nasz naturalny i prawdziwy stan istnienia)
– poznaj i doświadcz zupełnie nową jakość działania i realizacji celów – poprzez radość – robienie tego co naprawdę uwielbiamy robić ( nie unikać działania – ale naprawdę działać na 100% – tylko, że bez oporu, bez walki, bez bólu i bez cierpienia ) Czy w realizacji celów – czy w osiąganiu sukcesów – można odnaleźć radość ?

—> Miłość i zyski – czy można odnieść sukces prawdziwie troszcząc się o innych – czyli nieco o przywództwie i przedsiębiorczości w 21 wieku
Przywództwo, przedsiębiorczość i każda praca, którą wykonujemy z SERCEM – to forma powołania. Prawdziwe przywództwo to prawdziwa troska o innych.

—> Dlaczego uciekamy od wolności ? – Samodzielność, Odpowiedzialność i Moc Wyboru – o byciu zdecydowanymi – o Podejmowaniu Decyzji ( dlaczego nie chcemy być liderami, przywódcami dla samych siebie ? Ludzie uciekają od wolności gdyż nie wiedzą, iż posiadają w sobie całą moc i są WYSTARCZAJĄCY tacy jacy są – aby poradzić sobie z KAŻDYM życiowym wyzwaniem.)

—> Jak najlepiej pomóc światu ? Na czym polega prawdziwa pomoc innym ?
Wystarczy, że będziemy przykładem mocy – energii, którą życzymy innym. Osoba siedząca w jaskini emanująca energią bezwarunkowej miłości bardziej pomaga światu niż większość organizacji powołanych do tego celu. Taka jest moc energii miłości.
Ludziom potrzeba aby UWIERZYLI w swoją własną moc – aby odkryli swoje prawdziwe Ja – nie zaś rozwiązywanie problemów za nich ( bo to umacnia w nich przekonanie, że nie mogą polegać na sobie). Większość osób ‚pomaga innym’ z poczucia winy i ludzie wokół nich stają się mało samodzielni. Przypomnę najważniejsze zasady służenia ludziom (prawdziwe) oraz jak inspirować innych do wiary w siebie i swoje własne możliwości – aby nie uzależniali się od nas.

—> Jakie są przyczyny „Cichego uciekania”, które jest wycofaniem się od śmiałego, obfitego i dynamicznego życia ?
Czy zastanawialiśmy się kiedykolwiek dlaczego nie używamy w pełni naszych talentów, zdolności i umiejętności ?

—> Duchowe wycofanie i lenistwo – jego nieświadome przyczyny
(„Lenistwo idzie tak wolno, że nawet bieda je dogania – B. Franklin” )

—> Bezwzględne fundamenty Sukcesu przez duże S – Dyscyplina i Koncentracja umysłu – tym razem z punktu widzenia rozwoju naszej świadomości

—> Kasowanie programu Braku Zaufania (do ludzi, do świata, do Boga)

—> Rozwiązywanie problemów – Gdy spotykamy jakikolwiek problem na swojej drodze – jesteśmy w stanie natychmiast go „udźwignąć” – czyli o mocy wiary w Moc, która nas stworzyła ! Nie możemy rozwiązać problemów na tym samym poziomie na którym powstały ! Najważniejsze jest aby pamiętać, iż potrzebujemy więcej Mocy – więcej energii aby rozwiązać każdy problem.

i wiele innych …

—> Objawy utrzymywania lęku i poczucia braku (pragnień ) w podświadomości ( które z łatwością uwolnimy ) :  

– utknięcie (poczucie niezdecydowania, braku kierunku ) w dowolnym obszarze życia 
– ciągły pośpiech ale mimo emocjonalnego szumu – brak efektów ( tzw. bezcelowe wysilanie się i walka ) 
– sabotowanie siebie, brak kreatywności czy zaradności 
– ogromne poczucie oporu przed działaniem i realizacją celu 
– zwlekanie i odkładanie na później (unikanie życia w pełni )
– poczucie zwątpienia – poczucie „nie mogę” 
– trzymanie się stref komfortu – robienie tylko tego co da nam poczucie bezpieczeństwa – zamiast wzrostu, rozwoju i nauki 
– lęk wyczerpuje wszelkie zasoby naszej energii fizycznej i psychicznej – więc brak energii 

Przyczyna tych zachowań jest wyłącznie wewnętrzna – przyczyna znajduje się w naszym umyśle – a zatem rozwiązanie też ! 

 

Dodatkowo :

• Ustalimy cele oraz plany ich realizacji. Uwolnimy blokady przed realizacją celów.

• Jak przestać reagować na życie i zacząć je naprawdę tworzyć !

• Dlaczego kompletnie nie musimy martwić się i kontrolować świata zewnętrznego (fizycznego) – świata materii. Ponieważ stanowi on wyłącznie wydruk – odbicie naszego umysłu – gdy dokonamy transformacji naszych przekonań i emocji w określonym obszarze – świat fizyczny dostosuje się automatycznie. Bez wysiłku.
•  Nasza prawdziwa Moc – znajduje się w nas i jest nam dostępna w każdej chwili
•  Nasza relacja z Bogiem – zaufaj, że prawdziwą intencją tego wszechświata i Boga jest Twoje szczęście oraz to – co dla Ciebie najlepsze ! (jeżeli zaufasz jednak swojemu ego – doświadczysz zupełnie innego świata – świata lęku, bólu i poczucia winy )
•  Poczucie własnej wartości
•  Dorosłość
• Moc umysłu jest znacznie większa niż wszystko to co widzimy w fizycznym świecie. Moc duchowa każdego z nas daleko wykracza ponad umysł i to co fizyczne. Z miłości i dla miłości przekroczymy każde ograniczenie !
•  Czy cuda się zdarzają ? Oczywiście ! Najczęściej w tym obszarze w którym zamiast lęku i poczucia winy wybierzemy miłość, wiarę i zaufanie.
• Jeżeli wierzysz, że jesteś ofiarą wszechświata, który działa w przypadkowy sposób – tego właśnie doświadczysz w swoim życiu.
Jeżeli natomiast uwierzysz, że jesteś w kochającym wszechświecie, którego intencją jest twoje dobro – który się o ciebie troszczy – doświadczysz tego !
•  Jesteś całkowicie Kochaną / Kochanym i Twoim prawdziwym sensem/ misją w życiu jest Kochać ( jest nią Radość ).
•  Z umysłu wypełnionego nieograniczoną miłością pochodzi Moc do tworzenia nieograniczonych możliwości !
•  Posiadamy moc aby tak używać nasz umysł – aby tworzył wyłącznie to co pozytywne. Mamy wybór !
• Twoja dusza posiada nieograniczoną moc !
•  Im wyższy jest nasz poziom mocy/poziom świadomości – tym szybciej to co utrzymujemy w umyśle dąży do manifestacji ! Uważajmy zatem co utrzymujemy w umyśle !
•  Całkowita wiara daje nam dostęp do duchowej mocy, którą mamy w sobie.

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

 

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy :
Zgłoszenia przyjmujemy również w dni Świąteczne :

email: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

28 Grudnia 2019 ( Sobota ) od godziny 10:45 do 19:00

29 Grudnia 2019 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum). Zgłoszenia przyjmujemy również w dni Świąteczne. 

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)
(prosimy o przesyłanie danych do faktury VAT w mailu ze zgłoszeniem)