Serdecznie i ciepło  zapraszamy na INTENSYWNE Warsztaty Uwalniania, Transformacji i Rozwoju Świadomości w Warszawie !
Już  07 – 08 Lipca 2018 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na INTENSYWNE i ZAAWANSOWANE  Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu.

 

Pieniądze i sztuka ich zarabiania ( tworzenia ). Bez ograniczeń.
Emocjonalne blokady oraz kasowanie fałszywych programów dotyczących pieniędzy.
Świadomość Sukcesu –  Świadomość Obfitości ( w temacie pieniędzy )
Prawdziwa Przyczyna – 37 Uniwersalnych Prawd o pieniądzach

Edycja specjalna : raz w roku, w trakcie okresu letniego – całe warsztaty dotyczą wyłącznie tematu pieniędzy, ich zarabiania i tworzenia. Dotyczą każdego – bez względu na obecny poziom obfitości. Osoby przedsiębiorcze twierdzą natomiast, że za każdym razem odkrywają w sobie nowe możliwości, których nie widzieli do tej pory. Warsztaty w obszarze finansów w historii uznane zostały przez uczestników za najbardziej efektywne oraz dla wielu osób za moment zwrotny – po uwolnieniu wszystkich kwestii emocjonalnych okazało się, że pieniądze tak naprawdę to jeden z najprostszych i najbardziej radosnych obszarów życia. Ćwiczenia, które wykonujemy nie znajdują się w żadnych książkach. Ponieważ warsztaty są intensywne – moja jedyna prośba to bycie wypoczętymi w trakcie zajęć (wtedy efektywność jest o wiele większa).

 

Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> Pieniądze i ich zarabianie.  Intensywny proces uwalniania wszystkich negatywnych uczuć w tym temacie. Doświadcz całkowitej transformacji tego jak postrzegasz temat finansów.

—> Efekty i rezultaty – dlaczego poziom naszych sukcesów finansowych zależy wyłącznie od przekonań na temat pieniędzy oraz przekonań na nasz własny temat jako zdolnych/niezdolnych do ich zarabiania/tworzenia ?

—> Poczucie winy oraz lęk – jako największe emocjonalne ograniczenia w temacie pieniędzy. Dlaczego trzymamy się tych emocji ? Jak efektywnie i szybko je uwolnić ?

—> Duchowe źródło obfitości. Czy wolą Boga dla nas jest brak czy obfitość ? Umysł nad materią.

—> Wysiłek. Zmaganie. Cierpienie. Walka. Czy naprawdę na tym ma polegać nasze życie ? Czy radzenie sobie w świecie jest naprawdę trudne czy to tylko fałszywy program ?

—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?

—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak.

—> Sukces poprzez służenie ludziom. Podświadome blokady pełnej realizacji naszych możliwości, talentów i kreatywności.

—> Energetyczny stan utknięcia. Jak uwolnić poczucie „nie mogę” i „nie potrafię”.

—> Oddzieleni od źródła czyli Iluzja braku. Dlaczego tak wiele osób cierpi wierząc w fałsz.

—> Intensywne, zaawansowana praktyka uwalniania wszystkich negatywnych uczuć na temat pieniędzy. 

Zmiany w temacie finansów w naszym życiu następują bardzo szybko, gdy tylko odnajdziemy i uwolnimy wewnętrzne emocjonalne blokady na ich temat.

—> Największa pułapka współczesnego świata : FANTAZJOWANIE – ciągłe myślenie o wspaniałej przyszłości. Sukces i obfitość w rzeczywistym świecie – czy w wyobraźni ? Wybór należy do nas !

—> Świadomość sukcesu w praktyce. Efekty. Jak BYĆ osobą, która gdziekolwiek się pojawi – znajduje efektywne rozwiązanie i podejmuje WŁAŚCIWE decyzje.

—> Fałszywe przekonania o pieniądzach.

—> Koncentracja umysłu.

—> Strach i poczucie braku bezpieczeństwa oraz poczucie zwątpienia i niepewności jako blokady efektywnego działania.

—> Moc intencji a energia do działania.  Czyli dlaczego robisz to co robisz ?

—> Sukces – a poczucie własnej wartości ! Obfitość i dostatek – a poczucie własnej wartości ! Dlaczego to jak postrzegamy siebie wpływa w tak wielki stopniu na finansowe obszary naszego życia !

—> Wymówki albo rezultaty. Dorosłość a sukces.

—> Strefy komfortu

—> Zaprzestanie zwlekania i odkładania życia „na później”.

—> Nawyki prowadzące do porażek i jak je uwolnić. 

—> Zaangażowanie. Oddanie. Dedykacja swojego życia czemuś większemu niż my sami. Poczucie sensu. Skąd bierze się ten ogromny OPÓR EGO.

—> Prawdziwe Przywództwo

—> Zaawansowane uwalnianie poczucia winy w temacie pieniędzy 

—> Kasowanie najczęstszych programów, które posiadamy w swoim umyśle.

     „ nie jestem dość wartościowa / wartościowy ”

    „ nie zasługuję ”

    „ zarabianie pieniędzy jest trudne i wymaga wysiłku/cierpienia ”   -wtedy próbujemy „ciężką pracą” zasłużyć na sukces – ale popatrzmy większość osób próbuje „zasłużyć”, walczą i pracują – ale nie doświadczają obfitości – dlaczego ? bo program w podświadomości brzmi: nie zasługujesz na obfitość i z takim programem choćbyśmy nawet nauczyli się klaskać uszami – to nic z tego nie będzie ! podświadomość i tak zawsze dopasuje świat zewnętrzny do tego co mamy w sobie

   „ brakuje mi energii „

„ brakuje mi twórczości i pomysłów”

  „ nie mam talentów i umiejętności aby zrealizować moje cele”

i wiele , wiele innych !

 

 

Bardzo wiele osób rezygnuje i całkowicie zaprzestaje troski o własne – najwyższe standardy życia – uciekają od tematu pieniędzy – nie chcą przerobić tej lekcji – ale być może do tej pory nie wiedzieli – nie byli świadomi tego,że uciekają od poczucia winy na temat pieniędzy – a nie od tematu pieniędzy samych w sobie. Pieniądze to środek wymiany. Nie ma żadnego innego znaczenia.  Im więcej dajemy z siebie energii – tym więcej do nas energii wróci. Jeżeli nasza świadomość wciąż energetycznie nastawiona jest na branie (brak) – to wraca do nas brak. Popatrz na relacje, na związek, na swój stan konta .. na wszystko co obecnie jest w Twoim życiu – odbija to jak w lustrze Twoją własną świadomość 

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

07 Lipiec 2018 (sobota) od godziny 10:00 do 19:00

08 Lipiec 2018 (niedziela) od godziny 10:00 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@adamkrasowski.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

 

 

Uwaga: Zmiana od Lipiec 2018: Ze względu na zmiany w prawie zwane „RODO”
– od tej pory Warsztaty nie będą nagrywane i udostępniane w postaci plików przez organizatora
– ale każdy uczestnik ma prawo nagrywać na własny użytek i własną odpowiedzialność !
(nagrania dodatkowe oraz ćwiczenia uwalniania do samodzielnej pracy – będą nadal udostępniane).