Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane Warsztaty Uwalniania, Rozwoju Świadomości oraz Transformacji w Warszawie

Nowa Edycja

Już 09 – 10 Lutego 2019 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE  Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu


Rozwój Świadomości a PEŁNE WYRAŻANIE SIEBIE W ŚWIECIE !
fundamentem tego procesu jest osiągnięcie stanu, w którym nie mamy żadnych WĄTPLIWOŚCI NA SWÓJ TEMAT !

Jak uwolnić wszelkie negatywne emocje, przekonania i nastawienia wobec siebie?
Czyli – jak BYĆ autentycznymi i prawdziwymi Sobą.
Cała prawda o Wyższym Sensie i Znaczeniu naszego Życia.
Dlaczego tylko BĘDĄC SOBĄ żyjemy bez wysiłku – bez udawania. Bez masek. Bez szukania aprobaty innych.
Jedną ze sztuczek ego – fałszywy program „społecznego kontrolowania” jest to, że ludzie wątpią w siebie. Nie doceniają swojej wartości i tego jak znaczące i cenne jest ich życie!

NAJSZYBSZE NARZĘDZIA TRANSFORMACJI i ROZWOJU ŚWIADOMOŚCI
Przyspieszanie tempa pozytywnych zmian. Uniwersalne prawdy, które uwalniają najwięcej fałszu i negatywności z naszego życia.

Jak uwolnić fałszywy program „zmieniania siebie”, ukryty pod poczuciem, że coś z nami jest nie tak.
Nasz Sukces w świecie nie polega na tym abyśmy byli perfekcyjni – ale abyśmy potrafili przestać walczyć ze sobą
i dokonać ekspresji tego co w nas najlepsze do świata (do ludzi). Im większej ilości osób służysz (nie poświęcając się) tym większy Sukces doświadczamy
oraz tym większa obfitość pojawia się we wszystkich obszarach naszego życia. 

ZAWSZE WYSOKI POZIOM ENERGII oraz DOBRE SAMOPOCZUCIE

oraz :

Związki i Relacje – dla zaawansowanych

Prawdziwie żeńska/męska energia a bycie sobą.

Jak naprawdę polegać na sobie. Samodzielność. Odpowiedzialność. Dorosłość.

Fałsz – czyli MYŚLI pochodzące z negatywnych emocji. Jak uwolnić się z więzienia emocjonalnego ludzkiego ego [bardzo zaawansowane]
Omówimy wszystkie lekcje dotyczące myśli oraz emocji ( oraz ich roli w rozwoju świadomości )

Cała prawda na temat ograniczeń UMYSŁU.
Życie bez fałszywych przekonań i nastawień.

Nasze działania wynikają wyłącznie z tego co utrzymujemy w umyśle. Aby trwale zmienić jakość naszego życia musimy zająć się wyłącznie przyczyną – czyli umysłem.

Pełna, bezwarunkowa akceptacja siebie. Akceptacja własnej wartości. Akceptacja wartości naszego życia.

Dodatkowo:
Uwalnianie emocjonalnych blokad wyrażania siebie i komunikacji z ludźmi.

 

 

 

Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> Związki i relacje – a realizacja naszego prawdziwego potencjału
Dlaczego czujemy się źle na swój temat ? – poświęcanie się – czyli dlaczego ludzie chcą abyśmy czuli się źle na swój temat ? ( oddajesz kontrolę nad sobą dla innych ludzi wprost proporcjonalnie do tego – jak źle czujesz się na swój temat ! puść syndrom ofiary- wybierz radość i poczucie humoru ! )
Im wyższe poziomy mocy – tym bardziej odpowiedzialność w Twoim życiu ulegnie transformacji – poznaj odpowiedzialność wynikająca z bycia liderem/przywódcą
( gdy szczerze pracujesz nad rozwojem świadomości, ze względu na energię, która zaczyna Cię otaczać – to tylko kwestia czasu, gdy ludzie przyjadą do Ciebie i zaczną zadawać pytania)
Relacje z ludźmi a samo-realizacja czyli dlaczego budujemy związki tylko z osobami, które pozwalają nam być autentycznymi, oczekują naszej autentyczności i bez względu na wszystko nie wymagają od nas poświęcania się – aby poczuć, że ich wspieramy, akceptujemy czy kochamy
Porzucenie kontroli w związku oraz relacjach z ludźmi ( emocjonalne kontrolowanie ludzi to oznaka tego, że szukamy mocy tam, gdzie jej nie ma )
Inspirowanie innych poprzez własny przykład – ale bez przywiązywania się
Cała prawda o Miłości – dlaczego prawdziwa Miłość do ludzi nie ma nic wspólnego z poświęcaniem się – szacunek wolności innych ludzi
Czy relacje (związek) mogą być przyczyną tego, że sabotujemy realizację Siebie ? (mogą – pośrednio – nasza podświadomość dostosowuje się do oczekiwań ludzi, do których jesteśmy przywiązani emocjonalnie – to nasza odpowiedzialność !)

—> Wolność bycia Sobą – życie bez walki, zmagania i cierpienia – Poczucie własnej wartości – Intensywne uwalnianie blokad emocjonalnych
Życie w stanie relaksu – bez względu na wszystko
Myślenie indywidualne ponad grupowym
Ludzie wybierający wolność – odkrywają źródło swojego szczęścia w sobie, to znaczy, że gdy wylądują na innym kontynencie – całkowicie sami – czują się tak samo dobrze – jak w towarzystwie ludzi, których znali do tej pory – nie ma takiej siły, która ich zatrzyma w procesie zdobywania nowych doświadczeń
„Powinnam, powinienem” – skasowanie programów, których celem jest to abyśmy dostosowywali się do oczekiwań społeczeństwa – zacznij w końcu robić to – co jest wyrazem tego Kim jesteś !
Świadomość Sukcesu – gdy już uwolnimy awersję do życia, do świata i do ludzi – służymy ludziom, światu i życiu w pełni – konsekwencją tego jest doświadczanie życia jako sukces za sukcesem bez walki, wysiłku czy zmagania się
Podświadome niewolnictwo – jak społeczeństwo chce nas kontrolować (i robi to bardzo skutecznie – my sami się temu poddajemy wierząc, że zagwarantuje to nam przetrwanie )
Wolność – czyli zero emocji wobec ludzi – wolność oznacza brak jakiegokolwiek przywiązywania się – tylko wtedy świat nie ma nad tobą kontroli !
Wolność wymaga duchowej odwagi – bezwzględnej wiary i zaufania Bogu, że prawda zawsze jest mocniejsza od fałszu, że miłość zawsze ma większą moc niż lęk (wystarczy przestać bać się ciemności – nie ma nad nami żadnej mocy !)
Poczucie własnej wartości – przyczyny niskiego poczucia własnej wartości ( oraz zaawansowane lekcje wyrażania siebie )

—> [Prawdy o podświadomości: Zaawansowane] Wstyd a poczucie własnej wartości. Blokady wyrażania siebie.
Kiedy działamy efektywnie i jednocześnie jesteśmy szczęśliwi – czyli pełni życia ? Kiedy jesteśmy zrelaksowani – na luzie – z nastawieniem poczucia humoru i dystansu do siebie czy raczej wtedy gdy w myślach atakujemy siebie oczekując od siebie „idealnego, perfekcyjnego” zachowania ? Kto ustanowił normy tego, czym jest „właściwe” zachowanie? Odpowiedzmy sobie wprost na pytanie – dlaczego ludzie izolują się od innych ludzi a ilość uzależnień w społeczeństwie wzrasta. Dlaczego ludzie izolują się od życia ? Tak wiele osób ma tak wiele – a nie potrafią się z tego szczerze cieszyć. Cokolwiek doświadczają – za chwilę pojawia się wewnętrzny głos, który podpowiada im – to jest niewystarczające. Niestety jest to projekcja. Ktoś, kto w podświadomości posiada uczucie, że jest niewystarczającą / niewystarczającym taką/takim jaki jest- nigdy nie będzie szczęśliwy. Zawsze będzie szukać czegoś „więcej” aby być kimś więcej. To fałsz i iluzja. Jest przyczyną oddawania mocy nad sobą dla warunków zewnętrznych. Wybierz wolność – to proste. Pokażę krok po kroku jak tego dokonać. Już jesteś tu i teraz całkowicie perfekcyjną/perfekcyjnym – pora tego doświadczyć i zobaczyć jak zmieni się bez wysiłku nasze zachowanie we wszystkich obszarach życia.

—> Na co tracimy najwięcej energii ? Wszystko o zachowaniach „ucieczkowych” oraz jak uwolnić przyczynę tego mechanizmu ego.
Większość ludzi cierpi. Współcześnie nauczyliśmy się tak wielu sposobów tłumienia bólu, cierpienia i dyskomfortu, że tylko analizując nasze zachowania możemy dostrzec czy sporą ilość energii marnujemy uciekając od rzeczywistości. Jeżeli czujemy ból lub cierpienie na temat tego, co dzieje się w naszym życiu obecnie – to zanim przystąpimy do tego, aby „coś z tym zrobić” lepiej jest ten cały ból i cierpienie uwolnić. Przypomnę wszystkie efektywne narzędzia uwalniania w tym obszarze.
Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do naszych negatywnych uczuć, że już nawet nie zdajemy sobie sprawy- że to my sami się ich trzymamy ( czujemy się jakby to te uczucia trzymały się nas )– te uczucia nie trzymają się nas – to my trzymamy się ich.

—> Moje postrzeganie, doświadczenie i prawda o Bogu. Rola poddania – puszczenia kontroli a poczucie całkowitego zaufania. Czym naprawdę jest wiara ?.
Nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Musisz odkryć swoją doskonałość – czyli MOC, która jest w Tobie. Porzuć decyzję o tym aby postrzegać siebie w negatywny sposób. Twoje życie jest wartościowe !

—> Czas. Dar zwany życiem a upływający czas. „Najmniejszą” cenę jaką płacimy za fałsz – poczucie bycia ofiarami świata zewnętrznego, przeszłości i innych ludzi – jest właśnie zmarnowany czas.
Lata bezradności, udawania kogoś kim nie jesteśmy, uciekania przed życiem – to najmniejsza cena. Inne konsekwencje trzymania się iluzji to brak i niedostatek. A inne to nawet brak zdrowia czy witalności. Pytanie – czy warto. Jak długo ludzie muszą tkwić w fałszu i nie doświadczać prawdy – aby zrozumieć, że sami robimy to sobie ! Jaki jest tego cel ? Nigdy nie jest za późno aby się uwolnić.

—> Jak SZYBCIEJ zmienić każdy obszar naszego życia ? Poprzez zmianę poziomu BYĆ ( wtedy nasze działania i oraz efekty zmienią się same – bez wysiłku ). Moc duchowa w praktyce.
Największa pułapka – to próbowanie aby zmienić poziom być poprzez działanie i posiadanie ! To nie działa w ten sposób !
Zmiana poziomu BYĆ następuje wyłącznie poprzez zmianę tego kim jesteśmy – nie poprzez zmianę tego co robimy czy posiadamy ( to jest już skutek ).
Tylko świadome Uwalnianie i świadoma zmiana umysłowych nastawień może zmienić nasz poziom BYĆ. Ale tę PRACĘ TRZEBA WYKONAĆ ! I tylko poprzez prawdziwą i autentyczną introspekcję !
To jest tak proste. Ultra proste. Więc dlaczego wciąż odkładamy to na później ?
Przedstawię prawdę o przyczynie i skutku – w wersji dla odważnych. Odkryjemy dlaczego ludzkie ego nie chce zaakceptować prawdziwej przyczyny tego co doświadczamy.
Prawda jest wyzwalająca. Odblokowuje ogromne pokłady mocy, które mamy w sobie. Przeznacz 5 minut na kontemplację tej prawdy : Wszystko to co doświadczamy w naszym życiu – SAMI TO WYBRALIŚMY !!
( świadomie lub nie ). I dlatego jesteśmy za to odpowiedzialni. Dopóki będziesz walczyć ze skutkami i udawać „ofiarę” NIC SIĘ NIE ZMIENI !

—>Męska a żeńska energia w 21 wieku.
Czym charakteryzuje się słaba energia żeńska/męska a czym mocna ?
Pełna realizacja potencjału a poświęcanie się. Wyzwania męskiej energii w 21 wieku. Dlaczego mężczyźni aby nadążyć za tempem zmian – muszą przestać zasilać swoje słabości i wybrać bycie mocnymi mężczyznami. I co się stanie, gdy męska energia nie będzie miała mocnych ideałów – wartości i zasad, której trzyma się mimo wszystko. LEKCJA : ZAPRZESTAĆ CZEKANIA i ZWLEKANIA Z NADZIEJĄ, ŻE KTOŚ ZROBI COŚ ZA NAS.
Dlaczego kobieca energia zrzuca wszelkie ograniczenia szybciej we współczesnym świecie.
Dlaczego dynamiczny sukces kobiet w 2018 roku na świecie – nie jest „kosztem mężczyzn”.
Kasowanie fałszywych przekonań : Kultura i jej programowanie poczuciem winy: Dlaczego moim zdaniem kobiety nie muszą ograniczać swojej samo-realizacji i tak naprawdę muszą przełamać normy społeczne bycia kimś, kto musi się  poświęcać aby zasłużyć na miłość. Każdy człowiek zasługuje na całkowitą bezwarunkową miłość i szczęście tu i teraz. Tak po prostu. Nie trzeba niczego nikomu udowodnić. Jeżeli naszą intencją jest dzielić się radością i szczęściem z innymi – to bardzo ważne, abyśmy w pierwszej kolejności sami byli szczęśliwi. Inaczej nie mamy czym się dzielić.

—> Stany utknięcia. Zaawansowana analiza teraźniejszości. Czy istnieje obszar, w którym to co obecnie doświadczasz nie odzwierciedla Twoich umiejętności, talentów, energii lub intencji ?
Zobacz jak łatwo uwolnić całą stłumioną energię, która blokuje to doświadczenie. Aby pójść do przodu musisz przestać napierać na to co jest. Twoje działania odzwierciedlają energię świadomości w danym temacie. Bez zmiany tej energii – zmiana działania jest niemożliwa. Tylko się namęczysz – szczególnie intelektualnie (natłok myśli, zmęczenie, stres, napięcie) ale nic z tego nie będzie. Gdy zmieni się energia – zdziwisz się jak szybko zaczniesz robić to wszystko – co było „odkładane na później” nawet lata wstecz.

—> Podświadome poczucie winy a stłumiona nienawiść do siebie i innych.
Zaawansowane ćwiczenia uwalniania poczucia winy

—> 4 Największe lęki każdego człowieka – stawienie czoła stłumionym ograniczeniom natychmiast odblokowuje całą dostępną nam moc !
Zaawansowane uwalnianie lęków stłumionych w podświadomości. Strach i poczucie braku bezpieczeństwa. Nasze ego samo w sobie ciągle i wciąż szuka bezpieczeństwa na zewnątrz nas ! Czyli tam, gdzie nigdy go nie znajdziemy !

—> Jak budujemy MOCNY umysł – pozbawiony wszelkich ograniczeń emocjonalnych.
Zajmiemy się procesami „od-programowania” naszego umysłu z iluzji oraz wyjaśnieniem dlaczego większa część ludzkości jest zahipnotyzowana „ograniczeniami”. Uwalnianie ograniczeń ego odblokowuje dostęp do Wyższych Stanów Energetycznych Umysłu, które charakteryzują się wysokim poziomem witalności, energii, zawsze dobrym samopoczuciem, spokojem oraz relaksem i co najważniejsze towarzyszy temu wewnętrzne poczucie wdzięczności, radości i szczęścia. Poczucie humoru staje się wtedy standardem.

—> Rzeczywistość jako lustro ! Nie bądźmy ofiarą rzeczywistości – którą sami tworzymy ! To my decydujemy ! Przyjemnie jest czuć się „ofiarami” – jedyne zmiany w naszym życiu możemy dokonać wyłącznie na poziomie prawdziwej przyczyny – umysłu i świadomości. Nasza rzeczywistość – odzwierciedla – stanowi wydruk tego co mamy w sobie. Ludzkie ego gotowe jest poświęcić wiele wiele lat życia w przeciętności zamiast wybrać prawdę.

—> Duchowe wycofanie i lenistwo – jego nieświadome przyczyny

i wiele innych …

—> Objawy utrzymywania lęku i poczucia braku (pragnień ) w podświadomości ( które z łatwością uwolnimy ) :  

– utknięcie (poczucie niezdecydowania, braku kierunku ) w dowolnym obszarze życia 
– ciągły pośpiech ale mimo emocjonalnego szumu – brak efektów ( tzw. bezcelowe wysilanie się i walka ) 
– sabotowanie siebie, brak kreatywności czy zaradności 
– ogromne poczucie oporu przed działaniem i realizacją celu 
– zwlekanie i odkładanie na później (unikanie życia w pełni )
– poczucie zwątpienia – poczucie „nie mogę” 
– trzymanie się stref komfortu – robienie tylko tego co da nam poczucie bezpieczeństwa – zamiast wzrostu, rozwoju i nauki 
– lęk wyczerpuje wszelkie zasoby naszej energii fizycznej i psychicznej – więc brak energii 

Przyczyna tych zachowań jest wyłącznie wewnętrzna – przyczyna znajduje się w naszym umyśle – a zatem rozwiąznie też ! 

 

Dodatkowo :

 • ZAUFANIE -prawdziwą intencją tego wszechświata i Boga jest Twoje szczęście oraz to – co dla Ciebie najlepsze ! (jeżeli zaufasz jednak swojemu ego – doświadczysz zupełnie innego świata – świata lęku, bólu i poczucia winy)
 • Puść i poddaj Bogu. Relacja z Bogiem. Zaufanie. Całkowite poczucie bezpieczeństwa – poczucie bycia prowadzonymi.
  Gdy doceniamy i zapraszamy do naszego życia tę Moc, jej efekty nazywamy szczęściem, łaską lub prowadzeniem. Ta Moc potrafi zmienić całkowicie nasze postrzeganie siebie, świata, ludzi. Ale tylko wtedy, gdy jej źródło odnajdziemy w sobie i jej DOŚWIADCZYMY. Intelekt i myślenie to największa pułapka. Większość ludzi „wie wszystko” na dany temat i jednocześnie niczego nie doświadczyli w praktyce. Dlaczego wyższego sensu i znaczenia naszego życia nie możemy odnaleźć w tym „co bierzemy” – ale tylko w tym, „co dajemy” z siebie. Odpuść, poddaj – gdy kończymy się martwić – dopiero wtedy zaczynamy żyć !O tym jak poddanie wszystkiego Bogu – sprawia, że jedyne co musimy robić – to po prostu być Sobą !
  Jedyną wolą Boga dla nas jest szczęście !
 • Uniwersalne prawdy dotyczące relacji : „ Gdy zaczniemy obserwować, stanie się dla nas jasne, że negatywne uczucia powracają do nas jak bumerang i w znaczący sposób wpływają na nasze relacje. Druga osoba po prostu odbija nam (jak w lustrze) to – co na tę osobę projektujemy. Ludzie, którzy noszą w sobie bardzo dużo nienawiści, bardzo szybko okazuje się,że żyją w negatywnym świecie, gdzie bardzo wiele osób ich nienawidzi. Widzą sytuacje zewnętrzne oraz cały świat jako pełne nienawiści. To – czego nie widzą, to fakt, że cała sytuacja została przez nich stworzona samodzielnie. „David R. Hawkins – tj. Największe blokady naszego rozwoju możemy odnaleźć wyłącznie w obszarze relacji z ludźmi
 • Wybaczanie – czym jest naprawdę ?
 • Spokojny umysł
 • Intencja posiada najmocniejszy wpływ na każdy szczegół naszego życia. To dzięki intencji – nasze możliwości mogą stać się rzeczywistością. Intencja energetyzuje proces tworzenia – sprawia, że wszystko to czego potrzebujemy – pojawia się we właściwym momencie. Większość ludzi nie żyje intencjonalnie – tylko przez ciągłą reakcję na warunki zewnętrzne i przypadek.
  Jeżeli ktokolwiek pozwala sobie na REAGOWANIE na świat zewnętrzny pozwala – aby to warunki zewnętrzne (inni ludzie) decydowały o życiu i standardach życiowych danej osoby.
 • Co blokuje efektywność naszych intencji oraz co blokuje skuteczność każdej modlitwy ?
 • Poczucie prawdziwego Szczęścia – bez względu na to jak bardzo chcemy być szczęśliwi – tak długo jak czujemy lub wierzymy, że nie możemy być szczęśliwi – nigdy nie będziemy.
 • Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe !
  MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!
 • Bez negatywnych emocji. Bez REAGOWANIA na świat i innych ludzi. Radość, Szczęście i Spokój to naturalne stany naszego ducha !

Jak zacząć cenić – doceniać nasze życie i nasz czas. Nigdy niczego nam w życiu nie zabraknie. Oprócz czasu. To jedyne ograniczenie, które posiadamy ! Czy w pełni korzystamy z czasu, który nam pozostał ?

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

 

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

09 Luty 2019 ( Sobota ) od godziny 10:45 do 19:30

10 Luty 2019 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)
(prosimy o przesyłanie danych do faktury VAT w mailu ze zgłoszeniem)