Serdecznie i ciepło  zapraszamy na Zaawansowane Warsztaty Uwalniania, Transformacji i Rozwoju Świadomości w Warszawie !
Już  18 – 19 Sierpnia 2018 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE  Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu w tematach : 

 

Związki i Relacje : Zaawansowane lekcje budowania pozytywnych,
pełnych radości i szczęścia oraz pozbawionych cierpienia związków oraz relacji z ludźmi
( wszystko o emocjonalnych iluzjach ludzkiego ego ).
Intensywne uwalnianie wszystkich negatywnych emocji w kontekście tego jak traktujemy siebie oraz innych.
Jak przestać reagować na ludzi wokół nas ?
Jak sprawić aby nasze własne samopoczucie (radość i spokój) nie były zależne od okoliczności zewnętrznych ? 
Energia Miłości  – czym jest naprawdę. Skala świadomości a Poziomy BYCIA Sobą
– to z tego Kim jesteś wynika to co robisz oraz to co masz.
Świadomość sukcesu oraz świadomość obfitości cz. 2 – Relacje z ludźmi a pełna realizacja naszych możliwości – uwalnianie największego ograniczenia ludzkiej podświadomości – lęku przed odrzuceniem (szukania aprobaty) 
Komunikacja z ludźmi – a bycie efektywnymi w świecie
Poczucie WŁASNEJ WARTOŚCI  ( zaawansowane )
Uwalnianie emocjonalnych blokad z PRZESZŁOŚCI
Zaawansowane lekcje wybaczania (uwalniania uraz ) – jak odzyskać całą energię (witalność) oraz odkryć radość z życia ?
Wystarczy uwolnić z umysłu całą fałszywą, wyuczoną negatywność !
Całkowite ZAUFANIE – czyli wszystko o tym jak wspierać innych tak, aby SAMI – samodzielnie wymagali od siebie jak najwięcej ?
 

 

Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> WOLNOŚĆ ! Jak być Sobą w związku, jak pozostać Sobą w społeczeństwie – jak Służyć ludziom bez poświęcania się – bez gier i manipulacji ludzkiego ego ? Źródło negatywnych emocji w relacjach z ludźmi. Uwalnianie wszystkich negatywnych emocji w kontekście związków i relacji. Energia w związkach i relacjach z ludźmi. Czym jest prawdziwie Mocna energia żeńska i męska. I czym jest słaba. Dlaczego tolerowanie słabości osłabia męską energię. Czym się różni rozwój świadomości mężczyzn od kobiet. Dlaczego prawdziwie męska energia jest Opiekuńcza, Zaradna i Przywódcza.

—> Najważniejsze, duchowe lekcje (ponad 20) dotyczące SZCZĘŚCIA. Dlaczego źródło Mocy jest w Tobie.

—> Pełna, bezwarunkowa AKCEPTACJA siebie.
Czy nasze relacje zależą wyłącznie od tego jak postrzegamy siebie ? 

—> Zaawansowane uwalnianie lęku – DLACZEGO KAŻDY Z NAS MUSI ODPROGRAMOWAĆ UMYSŁ Z CIĄGŁEGO SZUKANIA ZAGROŻEŃ ?

—> 10 Najczęstszych fałszywych przekonań, które utrzymujemy w umyśle na swój temat, które są odpowiedzialne za większosć naszych życiowych trudności, problemów i porażek – szczególnie w kwestii naszych relacji z ludźmi.

—> EFEKTYWNE – Duchowe narzędzia rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Jak przestać walczyć i zmagać się – a zacząć naprawdę żyć – na 100% naszych możliwości.

—>OBFITOŚĆ cz.2 – Szczęście i Spokój – a Związki i Relacje  – Uwalniania poczucie braku i niedostatku( w tym niskiego poczucia własnej wartości), które sprawia, że izolujemy się od ludzi.
Na co w największym stopniu tracimy energię do działania ? Wszystko co robimy w tym świecie oraz to – co robić będziemy – wiąże się z ludźmi. Nasze nieświadome nastawienia umysłowe na temat siebie oraz innych – sprawiają, że albo dodajemy energii innym (co jest bardzo rzadko spotykane) – albo też tę energię zabieramy. Jak łatwo jest się domyślić – fundamentem życia obfitującego w sukcesy i radość jest transformacja polegająca na tym, że nasza świadomość – nasza energia zamienia się z egoistycznego „brania” na świadome „dawanie” – dzielenie się i wnoszenie wartości do życia innych. Bardzo często zanim nie otworzymy się na świadomości obfitości – na poczucie, że jesteśmy nieograniczeni – nie wiemy jakie pytania zadawać – gdy szukamy sensu i drogi w życiu ( bardzo często mylimy wtedy nasze powołanie – z pragnieniem bycia zauważonymi czy kochanymi i akceptowanymi ). Szukając aprobaty/akceptacji – na zewnątrz nas samych – szukając jej w innych ludziach (którzy i tak jej nie mają) – sprawia, że każdego dnia oddajemy mnóstwo swojej własnej mocy i energii – na zewnątrz siebie – a sami czujemy się bezradni. Niektóre osoby nawet 99% swojego codziennego życia poświęcają na wszelkie działania szukania miłości tam gdzie jej nie ma. Im więcej pragną być zauważonymi, docenionymi – tym bardziej ich pragnienie odtrąca od nich to – czego szukają.
Dopiero odkrycie źródła w sobie – poprzez uwolnienie przywiązania czyli uwolnienie pragnień – może sprawić, że w pełni zaakceptujemy siebie, zaakceptujemy innych i pozwolimy sobie (oraz innym) – w pełni wyrażać swoje talenty i umiejętności. Pierwszym krokiem pełnej realizacji siebie – jest pełne uwolnienie programu niskiego poczucia własnej wartości -czyli przejmowania się tym „co powiedzą” i „co pomyślą” inni !

—> Wyuczony konformizm jako mechanizm przetrwania – czyli dlaczego większość naszego społeczeństwa „kurczy się” po to – aby zadowolić innych ? ( podświadome mechanizmy „fałszywej pokory”)

—> Presja – podświadoma awersja do ludzi i ich oczekiwań. Jaka jest różnica pomiędzy „DAWANIEM” z siebie tego co najlepsze – a poświęceniam się (uczuciem braku)

—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak.

—> Sukces poprzez służenie ludziom. Podświadome blokady pełnej realizacji naszych możliwości, talentów i kreatywności.

—> W jaki sposób NEGATYWNE PROGRAMY sterują (nieświadomie) naszym życiem ?

—> Oddzieleni od źródła czyli Iluzja braku. Dlaczego tak wiele osób cierpi wierząc w fałsz.

—> Koncentracja umysłu cz.2. – czy nasza obecność WZMACNIA ludzi wokół nas ? Czy raczej ich osłabia. Na czym koncentrujemy się – i na czym koncentrują się inne osoby w zależności do stanu energetycznego ?

—> Strach i poczucie braku bezpieczeństwa oraz poczucie zwątpienia i niepewności jako blokady efektywnego działania.

—> Moc intencji a energia do działania.  Czyli dlaczego robisz to co robisz ?

—> Sukces – a poczucie własnej wartości ! Obfitość i dostatek – a poczucie własnej wartości ! Dlaczego to jak postrzegamy siebie wpływa w tak wielki stopniu na finansowe obszary naszego życia !

—> Wymówki albo rezultaty. Dorosłość a sukces.

—> Strefy komfortu

—> Relacja z Bogiem. Czy ważna ? Kluczowa. Jak postrzegasz swoją misję w tym świecie ? Po co jesteś na tej planecie ? Co jest wyższym celem Twojego życia ? Czy energia, która prowadzi Cię w życiu jest pozytywna ? Poczucie jedności z Bogiem – czym jest prawdziwe poddanie, zaufanie – czy istnieje energia, która wie wszystko lepiej niż my ?

—> Zaawansowane uwalnianie największych duchowych lekcji naszego życia – poprzez poddanie Bogu.

—> Wolność a przywództwo – blokada szukania aprobaty innych – dlaczego musimy przestać przejmować się tym co myślą i mówią inni ludzie aby być Sobą

—> Sukces w świecie a relacje z ludźmi. Programy i przekonania rodziców oraz społeczeństwo a mechanizm w jakim traktujemy siebie (podświadomie).

—> Jeżeli doświadczamy choć trochę walki lub cierpienia w naszym życiu – to tylko dlatego, że
walka i cierpienie znajduje się w naszym umyśle – w naszej podświadomości !!

—> Pułapka „naprawiania” siebie oraz innych

—> Duchowe przywództwo -gdy uwolnimy się w pełni od iluzji/fałszu dotyczącego tego, że jesteśmy „popsuci” – zaczynamy postrzegać siebie oraz innych w sposób akceptujący – pozytywny.
Zamiast widzieć innych ludzi (lustro) jako popsutych – tym samym wywołując w nich poczucie winy i wstyd(nieświadomie) – widzimy w nich to co najlepsze – pozwalamy im zaakceptować siebie.
Inspirujemy to co w innych najlepsze tylko wtedy, gdy odkryjemy nasze prawdziwe Ja w sobie i przestaniemy identyfikować się ze swoim małym „ego” – celem rozwoju świadomości jest odkrycie prawdy o tym, że nie jesteśmy naszym ego, o tym, że jesteśmy naszym nieograniczonym JA (świadomością, duszą jakkolwiek to nazwiemy).
Ponieważ większość ludzi wierzy w to, że są popsuci i następnie ciągle się naprawiają (paradoks dzisiejszego rozwoju – ludzie ciągle słyszą jak bardzo są popsuci i jak wiele muszą wydać pieniędzy
aby się naprawić) – ponieważ to całe założenie oparte jest na fałszu – proces naprawienia siebie nie będzie miał nigdy końca – przynajmniej – jak mawiał ojciec De Mello – do momentu aż się OBUDZIMY
i zobaczymy, że biegniemy jak mały chomik w kołowrotku – biegniemy, biegniemy ale wciąż stoimy w miejscu ( bo kołowrotek obraca się stojąc w miejscu ) – intencją prawdziwego przywództwa jest pomóc innym
obudzić się i odkryć Prawdę na ich temat !

i wiele , wiele innych !

 

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 

 

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

18 Sierpień 2018 (sobota) od godziny 10:00 do 19:00

19 Sierpnia 2018 (niedziela) od godziny 10:00 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@adamkrasowski.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !