Wyższy sens naszego życia – intencja, która dodaje nam mocy każdego dnia !

Gdybym mógł podsumować i określić najważniejsze lekcje, które dotychczas stały się dla mnie świadome i oczywiste :

1. Drogowskazem, który pokazuje naszą prawdziwą i autentyczną drogę w życiu jest RADOŚĆ
2. Tylko nasze rezultaty – efekty mówią prawdę o nas samych. Nasze działania oraz ich konsekwencje nie kłamią nigdy – to owoce tego Kim jesteśmy teraz oraz tego co utrzymujemy w umyśle jako prawdę.
3. Nasza przyszłość zależy wyłącznie od nas. Możemy stworzyć wszystko na nowo – zgodnie naszymi standardami – wystarczy, że porzucimy obwinianie, krytykowanie, narzekanie i granie ofiary.

Co by się stało, gdybyśmy uświadomili sobie, że wszystkie nasze ograniczenia – w które wierzymy – nie istnieją nigdzie poza naszym umysłem – a w dodatku są nieprawdziwe.
Prawdziwa Radość aktywuje się w nas – tylko wtedy, gdy dajemy z siebie to co najlepsze innym. Gdy służymy Bogu służąc ludziom. I tego nikt nie oszuka. Możemy tłumić ten głos w sobie – nasza prawdziwa natura – nasze prawdziwe „Ja” – które potrzebuje dawać i dzielić się – może zostać odłożone „na później”. Tak – ludzie potrafią żyć w cichej desperacji nigdy nie zrobiwszy czegoś ponad własne iluzoryczne ograniczenia. Niestety, przyczyna nie jest zewnętrzna, to czy nasze życie będzie obfitowało w radość i wdzięczność – czy też w smutek, apatię i udawanie, że wszystko jest okey- zależy wyłącznie od nas.  

„Największym zagrożeniem dla większości z nas nie jest to, że mierzymy zbyt wysoko i nie osiągniemy tego – lecz to, że mierzymy zbyt nisko i ten cel osiągniemy !” Michelangelo

Nasza prawdziwa twórczość – pelna realizacja siebie – zaczyna się na etapie życia w którym całkowicie uwolnimy lek przed porażką i gdy przestanie nas interesować to co inni myślą lub mówią na nasz temat !
To my sami decydujemy o standardach naszego życia

Najważniejsza lekcja twórczego, zaradnego umysłu który zawsze znajdzie rozwiazanie we właściwym czasie …
Zaprzestan reagowania na to co dzieje sie wokół Ciebie w negatywny sposób
Aby odkryć to co nowe – w pierwszej kolejności musisz puścić to co jest – przywiązania – pragnienia aby trzymać sie kogoś / czegoś
Uwolnij wszelaki opór – awersje sprawiają , ze czego nie chcemy pojawia sie częściej w naszym życiu
Nie energetyzuj problemów myśląc o nich
Stan umysłu jest kluczowy dla otrzymania odpowiedzi – gdy czujesz spokój, relaks itd odpowiedz pojawi sie sama lub pojawi sie inspiracja do działania która zaprowadzi nas do odpowiedzi

Stan energetyczny w którym sie znajdujemy jest najważniejszy – wystarczy dbać o tę kwestie reszta ułoży sie sama …

” Ten, kto chce poruszyć świat – wpierw musi ruszyć siebie ”
~ Sokrates