Zaawansowane Warsztaty Uwalniania

Już 23 – 24 Września 2017 ( sobota – niedziela ) w Warszawie –
Serdecznie zapraszamy na nową edycję  Zaawansowanych Warsztatów Uwalniania Blokad i Ograniczeń Umysłu oraz Rozwoju Świadomości
 
Najbliższe Warsztaty będą dotyczyły aż pięciu (5) bardzo ważnych tematów zaawansowanego rozwoju świadomości : 
 
A) Jedność z prawdziwym źródłem mocy : jak całkowicie zaprzestać oddawania mocy nad sobą dla warunków zewnętrznych, ludzi, świata i wydarzeń. (zaawansowane)
Gdy bez względu na wszystko podejmiemy decyzję o tym, aby w każdej chwili być „połączeni” z naszą duchową naturą – wszystko inne w naszym życiu – ułoży się perfekcyjnie…
To my sami – trzymając się swoich negatywnych uczuć – blokujemy to „połączenie” i sami nieświadomie przedłużamy swoją walkę i cierpienie !
 
B) Nastawienia umysłowe wobec ludzi :  Związki i Relacje dla Zaawansowanych. Jak przebywać z ludźmi nie tracąc poczucia radości. 
Omówimy ponad 50 prawd (lekcji) dotyczących relacji z ludźmi oraz określimy jak dodawać energię wszystkim wokół – nie tracąc jednocześnie własnego poziomu energii. 
 
C) Przekraczanie poziomów świadomości : jedyny sposób aby dokonać całkowitej transformacji naszego życia.
Dlaczego nie możemy rozwiązać problemów na tym samym poziomie świadomości na którym powstały. Tylko gdy podniesiemy swój poziom mocy poradzimy sobie z określoną sytuacją.
 
D) ZMIANY : Prawdziwa moc i intencja zmiany każdego obszaru naszego życia. Jak zmienić dowolny obszar życia bez walki, zmagania czy wysiłku. Życie bez cierpienia ?
 
E) Świat fizyczny – czyli wydruk myśli, uczuć i nastawień (przekonań).  Umysł i jego moc tworzenia. 
 
Dodatkowo:
 
> Wolność : Zaawansowane praktyki i lekcje rozwoju świadomości 
Dlaczego bardzo często nie widzimy naszych przekonań ? Dlaczego jesteśmy w stanie uświadomić sobie swoje ograniczenia tylko gdy doświadczymy to,  co znajduje się poza nimi ?Przedstawię największe pułapki ludzkiego ego dotyczące „posiadania racji” !! Ludzie mogą być więźniami swoich własnych przekonań i idei ! Mogą być niewolnikami swojego własnego ego – małego ograniczonego „ja”. Jeżeli czujemy, że ktoś lub coś w naszym życiu nas ogranicza – to jest to wyłącznie uczucie – nie fakt. Nie jest to także prawdą. 
> Wybaczanie. Źródło osądu. Dlaczego Bóg nas nie osądza. 
> Całkowita AKCEPTACJA – siebie oraz innych ludzi. Lekcje Akceptacji. 
> Poczucie własnej wartości 
To na czym się skupiamy – tego dostajemy więcej. Gdy naszą uwagę kierujemy wobec tego co w nas najlepsze, pozwalamy sobie na to, aby wyrażać siebie na 100%.
Jedną z największych pułapek ego i fałszywego samo- rozwoju jest ciągłe myślenie o tym – co z nami jest nie tak – co odzwierciedla niskie poczucie własnej wartości.
Ludzie z wysokim poziomem własnej wartości – nie szukają ludzi, którzy mieliby potwierdzić tę wartość – są tego pewni wewnętrznie -dlatego w pełni realizują siebie.
Największym poziom realizacji naszego potencjału zaczyna się od wyboru Miłości – szczególnie wobec samych siebie !
Opowiem także o duchowych fundamentach śmiałości, odwagi, wychodzenia z inicjatywą, sztuce inspirowania innych i zachęcania ludzi wokół do działania – szczególnie własnym przykładem 🙂
> Moc Uwalniania – Moc Intencji – część druga – postrzeganie siebie  a postrzeganie innych 
> Kasowanie fałszywych i ograniczających przekonań (programów) z podświadomości. Prawdziwa przyczyna vs skutek. 
Gdy popatrzymy na to, że ponad 90% naszych działań jest nieświadoma – widzimy dlaczego np. w temacie finansów : jeżeli podświadomie ktoś wierzy, iż nie zasługuje na sukces i dostatek – to sabotuje te obszary. 
Widzimy wtedy konkretny efekt – rezultat – ale ze względu na to, że prawdziwa przyczyna jest niewidoczna – umysł świadomy szuka przyczyn w świecie zewnętrznym – i co ciekawe zawsze znajdzie wytłumaczenie lub wymówkę.
Transformacja naszego życia nie może nastąpić bez doświadczenia jakie zmiany przynosi praca z podświadomością.
> Skąd pochodzi nieświadoma awersja do otrzymywania tego co najlepsze. Życie na 100% naszych możliwości.
> Iluzje obniżające jakość naszego życia : Zasługiwanie i Bycie „wystarczającymi”. Jak podświadomie pozwalamy innym decydować o tym co wybieramy dla siebie. 
> Substytuty mocy – fałszywe źródła energii : dlaczego ego uważa się silniejsze gdy dominuje nad ludźmi. Ego i poszukiwanie władzy nad światem. Ukryte przyczyny ludzkiego zachowania.
> Witalność i energia do działania 
Oto dodatkowe kwestie, które omawiać będziemy podczas ćwiczeń warsztatowych : 
 
 1. ŚWIADOME Podejmowanie decyzji oraz dokonywanie życiowych wyborów.

Cała prawda o energii. To jaką energię DAJEMY z siebie – dokładnie taka energia powróci do nas.

Paradoksy transformacji własnej osobowości :
a) po pierwsze ludzkie ego zaczynając „pracę nad sobą” – chce aby wszystkie konteksty w jakich postrzegamy siebie – były dokładnie takie same- ale bez towarzyszącego im cierpienia – ego nie chce uwolnić przyczyny – tylko zaleczać skutki !
b) na początku drogi nie jesteśmy świadomi, że nasze cierpienie wynika właśnie z tego – jak postrzegamy siebie -z tego „w co wierzymy na nasz temat”
c) stąd wiele osób „utknęło” – nie chce cierpień ale też nie chce zobaczyć jak postrzega siebie – co jest przyczyną cierpienia 🙂

Jedynym celem naszego pobytu na tym świecie jest nasz wzrost i rozwój oraz wspieranie w tym innych. Pamiętajmy o tym.Stagnacja, zwątpienie w siebie itd. to tylko konsekwencja tego jak używamy swojego umysłu – przyczyna tych stanów nie jest zewnętrzna. To co zasila naszą zdolność uwalniania oraz poddawania wszelkich ograniczeń i słabości – to energia Miłości.Gdy intencją naszych działań, realizacji siebie, zarabiania pieniędzy itp. jest Miłość – posiadamy nieskończone źródło energii w tych obszarach ! Intencja zależy od nas !

2. Puść i poddaj Bogu. Relacja z Bogiem. Zaufanie. Całkowite poczucie bezpieczeństwa – poczucie bycia prowadzonymi.

Gdy doceniamy i zapraszamy do naszego życia tę Moc, jej efekty nazywamy szczęściem, łaską lub prowadzeniem. Ta Moc potrafi zmienić całkowicie nasze postrzeganie siebie, świata, ludzi. Ale tylko wtedy, gdy jej źródło odnajdziemy w sobie i jej DOŚWIADCZYMY. Intelekt i myślenie to największa pułapka. Większość ludzi „wie wszystko” na dany temat i jednocześnie niczego nie doświadczyli w praktyce. Dlaczego wyższego sensu i znaczenia naszego życia nie możemy odnaleźć w tym „co bierzemy” – ale  tylko w tym, „co dajemy” z siebie.  Odpuść, poddaj – gdy kończymy się martwić  – dopiero wtedy zaczynamy żyć !O tym jak poddanie wszystkiego Bogu – sprawia, że jedyne co musimy robić – to po prostu być Sobą !
Jedyną wolą Boga dla nas jest szczęście !

3. Przeznaczenie – jak przestać kurczyć się i uciekać od własnego przeznaczenia – jak zaprzestać tłumić to -co w nas najlepsze. Najważniejsza decyzja w życiu – zaprzestanie tłumienia i stawiania oporu wyższym formom funkcjonowania – wyższym poziomom mocy i świadomości – świadomości sukcesu, szczęścia, obfitości, akceptacji, radości, miłości, spokoju !Większość ludzi zupełnie nieświadomie stawia opór wobec swojego prawdziwego potencjału – Ludzie nauczyli się tłumić ich prawdziwe zdolności i umiejętności aby zadowolić innych !

4. Świadomość –  w poszukiwaniu Prawdy część druga: 

Najważniejsze lekcje rozwoju świadomości, które powstrzymują nasz duchowy wzrost, rozwój i doświadczanie mocy.

5. Wyższe poziomy mocy. Stany energetyczne w których przebywamy i ich wpływ na każdy obszar naszego życia !

Dlaczego niektórzy potrafią intensywnie działać, bez walki, bez wysiłku. Odczuwać przy tym spokój i radość ? Skąd pochodzi energia do działania ?

Czyli co dzieje się w każdym obszarze naszego życia – tylko i wyłącznie poprzez to, że to Kim jesteśmy ulega całkowitej, duchowej transformacji !

Gdy uwolnimy swój umysł od największych ograniczeń – poczucia winy, lęku i braku – doświadczamy, że każdy człowiek ma prawo odnosić jak największe sukcesy i doświadczać tyle tylko obfitości ile jest w stanie dostarczyć prawdziwej wartości światu – bez ograniczeń !

6. Co czujemy na swój temat ?

7. EGO a stan utknięcia. Przebywamy w obecnej sytuacji gdyż podświadomie ego posiada w sobie program aby się tej sytuacji trzymać.

8. Wyższe poziomy koncentracji umysłu / Zen, Taoism i inne systemy treningu tzw. umysłu sportowca – umysłu całkowitej koncentracji / 

To, że ludzie posiadający zdolność koncentracji umysłu są najbardziej efektywni i odnoszą największe sukcesy życiowe – nie jest już tajemnicą od lat. Im bardziej spokojny, zrelaksowany oraz skoncentrowany jest nasz umysł – tym większe wyzwania będziemy w stanie realizować. To sztuka koncentracji odpowiada za nasze poczucie wewnętrznej mocy. Na szczęście umiejętność tę można w sobie wyuczyć. Jak pokazuje doświadczenie życiowe – większość osób – dopóki nie zrozumie i doświadczy czym jest skupiona jak laser moc umysłu (stan przepływu) nie jest w stanie osiągnąć wyższych poziomów sukcesu w tym co robią. Jeżeli istnieje choć jeden najbardziej kluczowy obszar w naszym życiu – taki fundament transformacji – to jest to właśnie kwestia koncentracji.Gdy wejdziemy na wyższe poziomy zdolności skupienia i koncentracji – natychmiast otworzą się w naszym życiu szanse i możliwości plus zdolności twórczej zaradności – jakich nawet do tej chwili się nie spodziewaliśmy !

9. Ego i jego duma. Udawane poczucie własnej wartości – ego czyli nasze „pseudo-ja”. 

10. Największe ograniczenia ego w relacji z ludźmi. Podświadome mechanizmy braku : ZAZDROŚĆ – ego chce czegoś tylko dlatego, że inne ego to ma (lub ma tego więcej).

11. Świadomość kurczy się wraz z zasilaniem egoizmu ( myśleniem o sobie, trzymaniem się złości, dumy, pragnień, lęku, wstydu, żalu, poczucia winy ).

12. Uzależnienia ego : część pierwsza – Uwalnianie uzależnień od szukania przyjemności w świecie zewnętrznym. 

13. Relacje z ludźmi oparte o pragnienia Ego. Iluzja Miłości. 

 

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara” 
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu 
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ? 
 
Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia. 
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).
 
” Zniewolenie przez iluzję jest komfortowe, najbardziej obawiamy się prawdy ” David R Hawkins
 
Świat który widzisz -wszystko co jest wokół Ciebie -to co czujesz -co myślisz o tym świecie-jest tylko odbiciem twojego sposobu postrzegania -twojego umysłu – emocji, idei, życzeń itp.
 Nie ma obiektywnej rzeczywistości – możesz zmienić tylko swój sposób postrzegania / nastawienie – nie zaś świat.” 

oraz wiele innych …


 

Na warsztatach obowiązuje ściśle ograniczona ilość miejsc. Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.)

 


1. Dlaczego pracujemy z własnym umysłem ? Dlaczego narzędzia rozwoju świadomości są tak ważne ?
Umysł pozostawiony sam sobie – powtarza się. Powtarza te same programy, te same ograniczenia. 
Wybierz świadomie. Zawartość twojego umysłu zależy od ciebie
Jeżeli te same programy pozostaną w części umysłu nazywaną przez nas potocznie jako „nieświadomą” – nic w naszym życiu nie ulegnie zmianie ! 
Brak świadomości – brak uważności – to jedyna ‚broń’, którą posiada nasze ego. Ego broni lęku, braku i ograniczeń – zrobi wszystko abyśmy nie uświadomili sobie prawdy o tym, że jedyną przyczyną tego co doświadczamy w naszym życiu jest zawartość naszego umysłu !
Cena za brak świadomości i uważności – w dowolnym obszarze naszego życia – ostatecznie będzie nią ból i cierpienie.
Jak wygląda życie ludzi, którzy działają z intencji braku ? Są to „nakręceni emocjonalnie ludzie” ego prowadzi ich życie w kierunku ciągłego stresu, walki i zmęczenia. 
 
2. ODKRYWANIE SENSU NASZEGO ŻYCIA !
Większość ludzi nie wzrasta, nie rozwija się, nie rośnie – dlatego  nie czują, że żyją.
Myślisz, że możesz stać w miejscu i rozwijać się ?
Czujemy, że żyjemy tylko wtedy gdy wzrastamy ! 
Sens życia człowieka odnajdujemy poprzez wzrost i rozwój ! 
Co nadaje sens naszemu życiu, co sprawia, że dążymy do doskonałości, że działamy na 100% naszych możliwości ? 
Radość wynikająca ze wzrostu i rozwoju ! 
Tylko ludzie, którzy rosną, podnoszą sobie stale poprzeczki ( ale nie z braku) – z intencji radości – czują, że żyją – odnoszą sukcesy, czują sens życia ! Posiadają nieograniczone zasoby energii do działania, kreatywności i pewności siebie ! 
 
3. Nasza podświadomość SZUKA TEGO – W CO WIERZY – czy to się nam podoba czy też nie ! 
 
4. Czy rzeczywiście walka i zmaganie się są drogą do sukcesu – nie – to tylko oznaka, że nasze ego „chce pokonać” barierę – która tak naprawdę jest wewnętrz nas ! 
99% realizacji naszych intencji zależy od tego, czy uwolnimy lęk z naszego życia
 
5. Sens życia – czyli ukryta prawda o tym, dlaczego niektórym się chce – żyć, wzrastać i być sobą. 

Dlaczego większość ludzi dostosowuje się do oczekiwań innych ludzi i społeczeństwa  – dlaczego nie są oryginalni ! ?

 
„Cierpienie to cena , którą płacimy za nasze przywiązania ( pragnienia ).” D. Hawkins
 
„Cierpienie istnieje w tym świecie , ale nie ten, który cierpi” Budda
” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins
 
Bardzo wiele osób rezygnuje i całkowicie zaprzestaje troski o własne standardy życia – uciekają od tematu pieniędzy – nie chcą przerobić tej lekcji – ale być może do tej pory nie wiedzieli – nie byli świadomi tego,
że uciekają od poczucia winy na temat pieniędzy – a nie od tematu pieniędzy samych w sobie. Pieniądze to środek wymiany. Nie ma żadnego innego znaczenia.
Im więcej dajemy z siebie energii – tym więcej do nas energii wróci. Jeżeli nasza świadomość wciąż energetycznie nastawiona jest na branie (brak) – to wraca do nas brak.
Popatrz na relacje, na związek, na swój stan konta .. na wszystko co obecnie jest w Twoim życiu – odbija to jak w lustrze Twoją własną świadomość
„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”  
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy” 
 „Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością 
płynie w życiu innych” 
 „Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.

„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dlaczego pracujemy z własnym umysłem ? Dlaczego narzędzia rozwoju świadomości są tak ważne ?
Umysł pozostawiony sam sobie – powtarza się. Powtarza te same programy, te same ograniczenia. 
Wybierz świadomie. Zawartość twojego umysłu zależy od ciebie
Jeżeli te same programy pozostaną w części umysłu nazywaną przez nas potocznie jako „nieświadomą” – nic w naszym życiu nie ulegnie zmianie ! 
Brak świadomości – brak uważności – to jedyna ‚broń’, którą posiada nasze ego. Ego broni lęku, braku i ograniczeń – zrobi wszystko abyśmy nie uświadomili sobie prawdy o tym, że jedyną przyczyną tego co doświadczamy w naszym życiu jest zawartość naszego umysłu !
Cena za brak świadomości i uważności – w dowolnym obszarze naszego życia – ostatecznie będzie nią ból i cierpienie.
Jak wygląda życie ludzi, którzy działają z intencji braku ? Są to „nakręceni emocjonalnie ludzie” ego prowadzi ich życie w kierunku ciągłego stresu, walki i zmęczenia.

„Jest to jedyna technika, która różni się od wszystkich innych dostępnych metod pracy z umysłem. Jako psychiatra z 30 letnim doświadczeniem – dzięki technice jestem w stanie w ciągu jednego dnia ! poczynić większe postępy niż przez 4 lata pracy psychoterapeutycznej.
Jest to najbardziej „czysta” technika – nie dodaje żadnych nowych programów do naszej podświadomości. Usuwa tylko te, które w tej chwili stoją na przeszkodzie w pełnej realizacji siebie.”
dr David R Hawkins M.D. Ph. D.

Cały fundament sztuki poddawania (uwalniania) polega na odkryciu, że dysponujesz mocą (duchowa wola),
która pozwala ci na świadomą i dobrowolną rezygnację z całej negatywności do której jesteś przywiązana/przywiązany (emocjonalnie).
Jeżeli jest Twoją szczerą i prawdziwą intencją odkryć prawdę na temat Twojej prawdziwej i nieograniczonej natury – warsztat uwalniania jest dla Ciebie właściwy.
Podczas warsztatu dowiesz się, że nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Dysponujesz zdolnością uwolnienia/poddania egoistycznej energii emocji.
Emocje są ci potrzebne tylko dlatego, że wierzysz, że źródło miłości/energii znajduje się na zewnątrz ciebie. Potrzebujesz wtedy emocji – i postrzegasz je jako źródło energii ( mimo, że tak szybko się wyczerpuje – masz tendencję do kontynuowania oszukiwania siebie ).
Pora na uczciwość. Zobacz do czego lęk, poczucie winy, złość czy poczucie braku ( niedostatku) utrzymywane w twoim umyśle doprowadziły cię dzisiaj.
To co widzisz jest wydrukiem – wynikiem twojej świadomości. Wypieranie się odpowiedzialności za to co stworzyłaś/stworzyłeś – tylko wydłuża czas twojego wewnętrznego cierpienia.
To co utrzymujesz w umyśle dąży do manifestacji. To co widzisz to tylko lekcje. Przyczyna jest w Tobie.
Uwalnianie ma także za zadnie rozwiązanie wewnętrznych konfliktów z Bogiem ( jakkolwiek ‘Go’ pojmujemy).

 


Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )