Zaawansowane Warsztaty Uwalniania

Zaawansowane Warsztaty Uwalniania

W  dniach 27 – 28 Maja 2017 w WARSZAWIE ( Sobota oraz Niedziela ) zapraszamy bardzo ciepło i serdecznie na zaawansowane, praktyczne Warsztaty Uwalniania Umysłowych oraz Emocjonalnych Ograniczeń
 
 

Prawdziwa wolność – nasze prawdziwe, nieograniczone Ja
Autentyczność, bycie Sobą, życie na 100% naszych możliwości
Uwalnianie blokad ego – przywiązań i awersji do programów, które tłumią nasz potencjał

 

Warsztat skoncentrowany będzie na wielu transformujących dla naszego duchowego wzrostu i rozwoju tematach :

 

 • Związki i relacje – dla zaawansowanych 
Jak być Sobą w związku, jak pozostać Sobą w społeczeństwie – jak Służyć ludziom bez poświęcania się – bez gier i manipulacji ludzkiego ego ?
Źródło negatywnych emocji w relacjach z ludźmi. Uwalnianie wszystkich negatywnych emocji w kontekście związków i relacji. 
Energia w związkach i relacjach z ludźmi. Czym jest prawdziwie Mocna energia żeńska i męska. I czym jest słaba. Dlaczego tolerowanie słabości osłabia męską energię.
Czym się różni rozwój świadomości mężczyzn od kobiet. Dlaczego prawdziwie męska energia jest Opiekuńcza, Zaradna i Przywódcza. 
Jakie mechanizmy ludzkie ego wytworzyło po to aby radzić sobie z bezsilnością u mężczyzn. I dlaczego jest to największa pułapka 21 wieku – widoczna po owocach. 


 • Służenie ludziom, nastawienie na dawanie – jak przestać mówić oraz myśleć negatywnie o innych. Oraz jak przestać czuć negatywne uczucia w kierunku innych ludzi. 
 • Sukces w świecie a relacje z ludźmi. 
 • Wolność a przywództwo – blokada szukania aprobaty innych – dlaczego musimy przestać przejmować się tym co myślą i mówią inni ludzie aby być Sobą
 • Wybaczanie – zaawansowane uwalnianie uraz oraz poczucia nienawiści (złości) do siebie oraz innych ludzi 
 •  Poczucie jedności z Bogiem – czym jest prawdziwe poddanie, zaufanie – czy istnieje energia, która wie wszystko lepiej niż my ?
 • Zaawansowane uwalnianie największych duchowych lekcji naszego życia – poprzez poddanie Bogu. 
 • Sens życia, poczucie celu, misji, kierunku.
 
 • Praktyczne poczucie humoru – czyli stan Radości i Szczęścia – cz.2 
 
 • Poziomy BYCIA Sobą  – to z tego Kim jesteś wynika to co robisz oraz to co masz.
 • Duchowe narzędzia rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji 
 • Zaawansowane uwalnianie lęku – DLACZEGO KAŻDY Z NAS MUSI ODPROGRAMOWAĆ UMYSŁ Z CIĄGŁEGO SZUKANIA ZAGROŻEŃ ?
Podświadomie – to co zauważasz – do tego dążysz.  
 
 • Przewidywalność – oczekiwanie tego co znane, bezpieczne – izolowanie się od ludzi z lęku przed zranieniem.
Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara” 
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu 
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ? 
 
Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia. 
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).
 
 
Oto dodatkowe kwestie omawiane podczas warsztatu (umieszczam w nich wszystkie odpowiedzi na najczęstsze pytania zadawane podczas warsztatów)  
 
—> Bądź przykładem – wyznaczaj standardy. Czym jest inspiracja poprzez przykład. 
—> To twoje życie. Możesz tworzyć je zgodnie z własną wolą i wyborem. Przestań oddawać moc nad sobą dla warunków zewnętrznych. 
—> Uzależnienia – najważniejsze informacje – gdy dotyczą nas oraz co ważniejsze – naszych bliskich 
—> Jak całkowicie zmienia się świat na naszych oczach ? Jakie cechy świadomości osób prowadzą do największych sukcesów obecnie w świecie. Jakie umiejętności są nam niezbędne już teraz aby efektywnie dostosować się do szybko zmieniającego się świata ?
—> Jak uwolnić lęk przed odrzuceniem – zdjąć maski i zacząć zachowywać się autentycznie ?
—> Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe !
MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!
—> DOROSŁY, DZIECKO, RODZIC – a nasze relacje z ludźmi. 
—> Obraz siebie w podświadomości a efekty w świecie
—> Problem braku przywództwa ( nie ma osób, które podejmują decyzje – dlatego – wiele osób nie wierzy w siebie – nie chce odkryć, że Bóg jest zawsze przy nich, że możemy korzystać z Jego mądrości – poprzez akt pokory – całkowite poddanie dumy – prawdziwa Wiara może wielokrotnie nas zaskoczyć – gdy pozwolimy energii/mocy płynąć przez nas – odkryjemy, że KAŻDY Z NAS – posiada w SOBIE ŹRÓDŁO GENIUSZU !! Geniusz to stan świadomości – do którego mamy dostęp poprzez to IM BARDZIEJ POZYTYWNYMI LUDŹMI SIĘ STAJEMY ) 
—> Dlaczego wątpimy w samych siebie ? ENTUZJAZM jako fundament postępu i realizacji celów ! 
 
i wiele innych …
 
i wiele innych …
Dlaczego pracujemy z własnym umysłem ? Dlaczego narzędzia rozwoju świadomości są tak ważne ?
Umysł pozostawiony sam sobie – powtarza się. Powtarza te same programy, te same ograniczenia. 
Wybierz świadomie. Zawartość twojego umysłu zależy od ciebie
Jeżeli te same programy pozostaną w części umysłu nazywaną przez nas potocznie jako „nieświadomą” – nic w naszym życiu nie ulegnie zmianie ! 
Brak świadomości – brak uważności – to jedyna ‚broń’, którą posiada nasze ego. Ego broni lęku, braku i ograniczeń – zrobi wszystko abyśmy nie uświadomili sobie prawdy o tym, że jedyną przyczyną tego co doświadczamy w naszym życiu jest zawartość naszego umysłu !
Cena za brak świadomości i uważności – w dowolnym obszarze naszego życia – ostatecznie będzie nią ból i cierpienie.
Jak wygląda życie ludzi, którzy działają z intencji braku ? Są to „nakręceni emocjonalnie ludzie” ego prowadzi ich życie w kierunku ciągłego stresu, walki i zmęczenia.

Na warsztatach obowiązuje ściśle ograniczona ilość miejsc. 

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.)

„Jest to jedyna technika, która różni się od wszystkich innych dostępnych metod pracy z umysłem. Jako psychiatra z 30 letnim doświadczeniem – dzięki technice jestem w stanie w ciągu jednego dnia ! poczynić większe postępy niż przez 4 lata pracy psychoterapeutycznej.
Jest to najbardziej „czysta” technika – nie dodaje żadnych nowych programów do naszej podświadomości. Usuwa tylko te, które w tej chwili stoją na przeszkodzie w pełnej realizacji siebie.”
dr David R Hawkins M.D. Ph. D.

Cały fundament sztuki poddawania (uwalniania) polega na odkryciu, że dysponujesz mocą (duchowa wola),
która pozwala ci na świadomą i dobrowolną rezygnację z całej negatywności do której jesteś przywiązana/przywiązany (emocjonalnie).
Jeżeli jest Twoją szczerą i prawdziwą intencją odkryć prawdę na temat Twojej prawdziwej i nieograniczonej natury – warsztat uwalniania jest dla Ciebie właściwy.
Podczas warsztatu dowiesz się, że nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Dysponujesz zdolnością uwolnienia/poddania egoistycznej energii emocji.
Emocje są ci potrzebne tylko dlatego, że wierzysz, że źródło miłości/energii znajduje się na zewnątrz ciebie. Potrzebujesz wtedy emocji – i postrzegasz je jako źródło energii ( mimo, że tak szybko się wyczerpuje – masz tendencję do kontynuowania oszukiwania siebie ).
Pora na uczciwość. Zobacz do czego lęk, poczucie winy, złość czy poczucie braku ( niedostatku) utrzymywane w twoim umyśle doprowadziły cię dzisiaj.
To co widzisz jest wydrukiem – wynikiem twojej świadomości. Wypieranie się odpowiedzialności za to co stworzyłaś/stworzyłeś – tylko wydłuża czas twojego wewnętrznego cierpienia.
To co utrzymujesz w umyśle dąży do manifestacji. To co widzisz to tylko lekcje. Przyczyna jest w Tobie.
Uwalnianie ma także za zadnie rozwiązanie wewnętrznych konfliktów z Bogiem ( jakkolwiek ‘Go’ pojmujemy).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania :
1. Warsztaty są przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób, które na poważnie podchodzą do tematu rozwoju własnej świadomości – dla osób, które już przeczuwają, że wszystko to – co doświadczają jest konsekwencją tego co utrzymują w sobie – nie zaś jakiejś „zewnętrznej przyczyny”. Dla osób, które rozumieją, że rozwój świadomości to rozwój duchowy – i mają już za sobą etapy sztucznego próbowania zmiany świadomości ( ziółka, narkotyki, alkohol, hokus pokus, magia, szamanizm, diety, wyrzekanie się świata bo jest fuj, naprawienie ludzi itp. ). Jeżeli nadal krzyczysz na ludzi, osądzasz ich, krytykujesz, narzekasz itp – nie jest to droga rozwoju duchowego – to tylko pompowanie ego „duchowością”.
2.Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc.
3.Ponad 90% uczestników warsztatów to osoby, którym bezinteresownie rekomendowano udział w warsztatach.
Warsztaty są anonimowe. Ze względu na prośby osób odwiedzających warsztaty – od 2014. r nie robimy zdjęć grupowych. Nigdy nie udzielamy żadnych informacji o uczestnikach przeszłych lub obecnych warsztatów
4.Aby warsztaty były w 100% obiektywne i trafiały wyłącznie do osób, które tego potrzebują – nie prowadzimy żadnych programów afiliacyjnych.
5.Zaufanie dzięki efektom. Efektywność: Adam prowadzi najbardziej zaawansowany poziom warsztatowy jaki jest dostępny obecnie w Polsce. Jego forma przekazu jest bardzo bezpośrednia. Jest w 100% uczciwy, mówi ludziom prawdę – nie zaś to co chcą usłyszeć. Cokolwiek doświadczasz obecnie w swoim życiu – jego pierwszym pytaniem do Ciebie będzie – „dlaczego to stworzyłaś/stworzyłeś?”, „jaką korzyść ma w tym Twoje ego?”. Dla wielu osób jest to szokujące, ale ogromna efektywność Adama polega na tym – aby pomóc Ci jak najszybciej odkryć przyczynę w sobie i następnie ją uwolnić – nie zaś użalać się wraz Tobą nad przekonaniem, który przyniósł Ci określoną sytuację.
6. Tak , warsztaty są często nazywane „ostatnimi warsztatami” rozwoju – jest to spowodowane tym, że kiedy dowiemy się o tym, że źródło wszystkiego co szukaliśmy jest w nas – dalej możemy samodzielnie pracować z własnym umysłem – stajemy się niezależni od świata zewnętrznego, przestajemy „gromadzić” coraz większe ilości wiedzy, która i tak nic nie zmienia w jakości naszego życia.
7. Warsztaty organizowane są regularnie od 2009r. Poprzednie edycje odbyły kilkukrotnie się m.in. w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Białymstoku, Łodzi, Lublinie, Wiśle, Nowej Dębie, Miłomłynie itd.
Od 2015 roku – organizujemy wyłącznie warsztaty w Warszawie.
Dodatkowe informacje oraz zdjęcia poprzednich edycji znajdują się w zakładce – O autorze
Serdecznie zapraszamy.

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )