Zaawansowane Warsztaty Uwalniania

Zaawansowane Warsztaty Uwalniania

W  dniach 01 – 02 Lipiec 2017 w WARSZAWIE ( Sobota oraz Niedziela ) zapraszamy bardzo ciepło i serdecznie na INTENSYWNE, ZAAWANSOWANE  Warsztaty Uwalniania Umysłowych oraz Emocjonalnych Ograniczeń
 
 
Świadomość Sukcesu. Świadomość Obfitości. 
 Pieniądze i sztuka ich zarabiania ( tworzenia ). Bez ograniczeń. 
Uwalnianie emocjonalnych blokad oraz kasowanie fałszywych programów dotyczących pieniędzy. 

 

Oto najważniejsze kwestie, które będziemy omawiać oraz intensywnie uwalniać podczas warsztatu  :


—> Pieniądze i ich zarabianie. Intensywne procesy uwalniania wszystkich negatywnych emocji. Całkowita transformacja tego jak postrzegamy temat finansów.


—> Duchowe źródło obfitości. Czy wolą Boga dla nas jest brak czy obfitość ? Umysł nad materią. 


—> Wysiłek. Zmaganie. Cierpienie. Walka. Czy naprawdę na tym ma polegać nasze życie ? Czy radzenie sobie w świecie jest naprawdę trudne czy to tylko fałszywy program ? 
 
—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?
 
—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak. 
 
—> Sukces poprzez służenie ludziom. Podświadome blokady pełnej realizacji naszych możliwości, talentów i kreatywności. 
 
—> Energetyczny stan utknięcia. Jak uwolnić poczucie „nie mogę” i „nie potrafię”. 
 
—> Oddzieleni od źródła czyli Iluzja braku. Dlaczego tak wiele osób cierpi wierząc w fałsz. 
 
—> Intensywne, zaawansowana praktyka uwalniania wszystkich negatywnych uczuć na temat pieniędzy.  
Zmiany w temacie finansów w naszym życiu następują bardzo szybko, gdy tylko odnajdziemy i uwolnimy wewnętrzne emocjonalne blokady na ich temat. 
 
—> Największa pułapka współczesnego świata : FANTAZJOWANIE – ciągłe myślenie o wspaniałej przyszłości. Sukces i obfitość w rzeczywistym świecie – czy w wyobraźni ? Wybór należy do nas ! 
 
—> Świadomość sukcesu w praktyce. Efekty. Jak BYĆ osobą, która gdziekolwiek się pojawi – znajduje efektywne rozwiązanie i podejmuje WŁAŚCIWE decyzje. 
 
—> Fałszywe przekonania o pieniądzach. 
 
—> Koncentracja umysłu. 
 
—> Strach i poczucie braku bezpieczeństwa oraz poczucie zwątpienia i niepewności jako blokady efektywnego działania. 
 
—> Moc intencji a energia do działania.  Czyli dlaczego robisz to co robisz ? 
 
—> Sukces – a poczucie własnej wartości ! Obfitość i dostatek – a poczucie własnej wartości ! Dlaczego to jak postrzegamy siebie wpływa w tak wielki stopniu na finansowe obszary naszego życia ! 
 
—> Wymówki albo rezultaty. Dorosłość a sukces. 
 
—> Strefy komfortu 
 
—> Zaprzestanie zwlekania i odkładania życia „na później”. 
 
—> Nawyki prowadzące do porażek i jak je uwolnić.  
 
—> Zaangażowanie. Oddanie. Dedykacja swojego życia czemuś większemu niż my sami. Poczucie sensu. Skąd bierze się ten ogromny OPÓR EGO.
 
—> Prawdziwe Przywództwo 
 
—> Zaawansowane uwalnianie poczucia winy w temacie pieniędzy  
 
—> Kasowanie najczęstszych programów, które posiadamy w swoim umyśle. 
     „ nie jestem dość wartościowa / wartościowy ”
    „ nie zasługuję ” 
    „ zarabianie pieniędzy jest trudne i wymaga wysiłku/cierpienia ”   -wtedy próbujemy „ciężką pracą” zasłużyć na sukces – ale popatrzmy większość osób próbuje „zasłużyć”, walczą i pracują – ale nie doświadczają obfitości – dlaczego ? bo program w podświadomości brzmi: nie zasługujesz na obfitość i z takim programem choćbyśmy nawet nauczyli się klaskać uszami – to nic z tego nie będzie ! podświadomość i tak zawsze dopasuje świat zewnętrzny do tego co mamy w sobie 
   „ brakuje mi energii „ 
 „ brakuje mi twórczości i pomysłów” 
  „ nie mam talentów i umiejętności aby zrealizować moje cele” 
 
 
i wiele , wiele innych !
 
 
Bardzo wiele osób rezygnuje i całkowicie zaprzestaje troski o własne standardy życia – uciekają od tematu pieniędzy – nie chcą przerobić tej lekcji – ale być może do tej pory nie wiedzieli – nie byli świadomi tego,
że uciekają od poczucia winy na temat pieniędzy – a nie od tematu pieniędzy samych w sobie. Pieniądze to środek wymiany. Nie ma żadnego innego znaczenia.
Im więcej dajemy z siebie energii – tym więcej do nas energii wróci. Jeżeli nasza świadomość wciąż energetycznie nastawiona jest na branie (brak) – to wraca do nas brak.
Popatrz na relacje, na związek, na swój stan konta .. na wszystko co obecnie jest w Twoim życiu – odbija to jak w lustrze Twoją własną świadomość
„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”  
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy” 
 „Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością 
płynie w życiu innych” 
 „Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.

„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dlaczego pracujemy z własnym umysłem ? Dlaczego narzędzia rozwoju świadomości są tak ważne ?
Umysł pozostawiony sam sobie – powtarza się. Powtarza te same programy, te same ograniczenia. 
Wybierz świadomie. Zawartość twojego umysłu zależy od ciebie
Jeżeli te same programy pozostaną w części umysłu nazywaną przez nas potocznie jako „nieświadomą” – nic w naszym życiu nie ulegnie zmianie ! 
Brak świadomości – brak uważności – to jedyna ‚broń’, którą posiada nasze ego. Ego broni lęku, braku i ograniczeń – zrobi wszystko abyśmy nie uświadomili sobie prawdy o tym, że jedyną przyczyną tego co doświadczamy w naszym życiu jest zawartość naszego umysłu !
Cena za brak świadomości i uważności – w dowolnym obszarze naszego życia – ostatecznie będzie nią ból i cierpienie.
Jak wygląda życie ludzi, którzy działają z intencji braku ? Są to „nakręceni emocjonalnie ludzie” ego prowadzi ich życie w kierunku ciągłego stresu, walki i zmęczenia.

Na warsztatach obowiązuje ściśle ograniczona ilość miejsc. 

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.)

 


„Jest to jedyna technika, która różni się od wszystkich innych dostępnych metod pracy z umysłem. Jako psychiatra z 30 letnim doświadczeniem – dzięki technice jestem w stanie w ciągu jednego dnia ! poczynić większe postępy niż przez 4 lata pracy psychoterapeutycznej.
Jest to najbardziej „czysta” technika – nie dodaje żadnych nowych programów do naszej podświadomości. Usuwa tylko te, które w tej chwili stoją na przeszkodzie w pełnej realizacji siebie.”
dr David R Hawkins M.D. Ph. D.

 

Cały fundament sztuki poddawania (uwalniania) polega na odkryciu, że dysponujesz mocą (duchowa wola),
która pozwala ci na świadomą i dobrowolną rezygnację z całej negatywności do której jesteś przywiązana/przywiązany (emocjonalnie).
Jeżeli jest Twoją szczerą i prawdziwą intencją odkryć prawdę na temat Twojej prawdziwej i nieograniczonej natury – warsztat uwalniania jest dla Ciebie właściwy.
Podczas warsztatu dowiesz się, że nie jesteś ofiarą świata wokół Ciebie. Dysponujesz zdolnością uwolnienia/poddania egoistycznej energii emocji.
Emocje są ci potrzebne tylko dlatego, że wierzysz, że źródło miłości/energii znajduje się na zewnątrz ciebie. Potrzebujesz wtedy emocji – i postrzegasz je jako źródło energii ( mimo, że tak szybko się wyczerpuje – masz tendencję do kontynuowania oszukiwania siebie ).
Pora na uczciwość. Zobacz do czego lęk, poczucie winy, złość czy poczucie braku ( niedostatku) utrzymywane w twoim umyśle doprowadziły cię dzisiaj.
To co widzisz jest wydrukiem – wynikiem twojej świadomości. Wypieranie się odpowiedzialności za to co stworzyłaś/stworzyłeś – tylko wydłuża czas twojego wewnętrznego cierpienia.
To co utrzymujesz w umyśle dąży do manifestacji. To co widzisz to tylko lekcje. Przyczyna jest w Tobie.
Uwalnianie ma także za zadnie rozwiązanie wewnętrznych konfliktów z Bogiem ( jakkolwiek ‘Go’ pojmujemy).

 


Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: m.gorska@ctrcenter.pl 
tel. 502 419 413
Koszt warsztatów to : 550 zł
( dla osób powtarzających 440 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy )