Dziękuję za wszelkie wiadomości i telefony z pytaniami dlaczego Warsztaty Uwalniania nie odbywają się w obliczu zakazów – chociaż inne „zajęcia duchowe” w Polsce odbywają się na wielką skalę i bez żadnych ograniczeń.

Paradoks prawdziwego rozwoju duchowego wiąże się odwiecznie z tematem poszukiwania prawdy oraz tym, że ego człowieka nie chce słyszeć o uczciwości.

Brak uczciwości jest tym, co od zawsze powstrzymuje ludzki wzrost i rozwój. Najpierw musimy mieć czyste sumienie zanim wejdziemy na wyższe poziomy świadomości. Niestety ta prawda jest najczęściej pomijanym faktem w tzw. dziecinnym rozwoju, który udaje duchowy.

W historii wielu z nas wątpi w to, że istnieje Bóg, którego moc i energia jest nieskończenie inteligentna, mądra i uzdrawiająca.
W moim życiu spotkałem ogromną ilość osób, która bardzo się ucieszyła, gdy odkryli w praktyce, że Bóg istnieje.
Najczęściej to osoby, które odkryły Boga w bardzo trudnych sytuacjach życiowych – i w tym momencie odkryli, że nie ma uzdrowienia bez prawdy i bezwzględnej uczciwości.

Zdaję sobie sprawę, że wiele osób twierdzi, że mogą sobie sami wybierać co jest uczciwe a co nie.
Pozbywając się wartości absolutnych, które otrzymaliśmy od Boga – mogą żyć bez poczucia winy. Oczywiście wybór fałszu zawsze do nas wraca.
Wszystko ma swój sens. Wolą Boga dla nas jest szczęście, miłość, zdrowie i obfitość. Przechodzimy lekcje, które doprowadzą do właśnie takich konsekwencji. Jedną z lekcji jaką przechodzimy obecnie jest lekcja miłości. Gdybyśmy poświęcili zdrowie najsłabszych ludzi na rzecz ekonomicznego „wzrostu” w krótkim okresie czasu – za pare lat nie było już ekonomii, którą moglibyśmy rozwijać.

Jeżeli ktokolwiek chce szukać winnych obecnej sytuacji na świecie i chce poznać prawdę : za wszystko odpowiada ludzkie ego. Nawet teraz gdy już wiemy, że najlepsze co możesz zrobić dla dobra ludzkości do zadbać o własne zdrowie ( uwolnienie stresu, obwiniania, narzekania, krytykowania oraz myśli atakujących plus całkowita zmiana diety i zaprzestanie jedzenia i picia tego, co nas osłabia ) ludzkie ego nie zawsze chce przestrzegać zasad :)


Moją rolą w tym życiu jest być przykładem prawdy i służyć Bogu.
To jak traktujemy drugiego człowieka – tak naprawdę traktujemy tak samych siebie.

Tak jak już wcześniej pisałem – obostrzenia są po to abyśmy chronili najsłabsze jednostki.
Z wieloma ograniczeniami się nie zgadzam -ale je rozumiem i będę przestrzegał – bo to jest kwestia uczciwości.
Także z szacunku i miłości do osób, które teraz przechodzą trudne momenty.
Rozwój duchowy musi być przykładem prawdy i uczciwości.

Moją najwyższą aspiracją zawsze było utrzymanie Warsztatów Uwalniania jako najwyżej kalibrujących zajęć w Polsce.
Drugą intencją było to aby pojawiały się osoby gotowe i to wyłącznie z polecenia ( ponad 90% osób na Warsztatach jest z polecenia – i to dzięki Wam – za co ja z całego serca dziękuję ).
Mam zawsze poczucie, że to Bóg kieruje osoby, które potrzebują dowiedzieć się o Hawkinsie, uwalnianiu oraz drodze prawdy – i dzieje się to zawsze w perfekcyjnym dla nas momencie.

Gdybym organizował zajęcia „pod przykryciem” itp. musiałbym zrezygnować z tej intencji – tym samym doprowadzić do znacznego spadku poziomu świadomości naszych zajęć – utraciłbym dla przyjemności ego to, co dokonuje największej transformacji – poziomu świadomości energii grupy.
Czegoś co jest niesamowite i niepodważalne. Tego nigdy nie uczynię.

Obiecuję, że Warsztaty odbędą się najszybciej jak to będzie możliwe. Legalnie.

Powtórzę temat dwu lub nawet trzy -krotnie aby wszyscy, którzy są na liście podstawowej oraz ogromnej liście rezerwowej wzięli udział w zajęciach.