Bardzo dziękuję za ogromne zainteresowanie zajęciami dla przedsiębiorców. !
Uprzejmie informuję, że w dniu 30.06.2022 otrzymamy wiadomość wraz szczegółowymi informacjami organizacyjnymi oraz prośbę o ostateczną decyzję.
Ze względu na znacznie większą ilość zgłoszeń niż dostępna ilość miejsc – wraz z wiadomością prześlemy prośbą o potwierdzenia miejsca poprzez dokonanie opłaty rezerwacyjnej ( pierwszy miesiąc zajęć ).
Tylko osoby, które na poważnie zadeklarują swoje uczestnictwo – otrzymają oficjalne potwierdzenie uczestnictwa  ( to jedyny sposób na to aby uczciwie zaplanować organizację zajęć –  dziękuję za wyrozumiałość ) 

XIII Edycja będzie ostatnią w której będą mogły wziąć udział osoby, które posiadają mniejsze (jedno-osobowe) firmy. W XIII Edycji będę kierował dodatkową uwagę na temat skalowania firm w momentach największych transformacji rynkowych w historii.. 
Szczegóły XIII Edycji dostępne są na stronie : LINK
Business Excellence to projekt, który powstał 11 lat temu.
Jest to unikalny, autorski proces Rozwoju Świadomości dla Przedsiębiorców. Odpowiedź na pytanie co to znaczy BYĆ przedsiębiorcą. I jak to Kim Jesteśmy – wpływa na to – co tworzymy.
Stworzony przez przedsiębiorcę dla przedsiębiorców. Oparty o zasady prawdziwego ROZSĄDNEGO (bez magii) tworzenia w powtarzalny sposób – za każdym razem – EFEKTÓW w świecie.
Proces jest wysoce efektywny – dla osób, które wybrały aby naprawdę dać z siebie wszystko w służbie ludziom.
Zaledwie około 5% osób, które startuje w biznesie osiąga pełen potencjał w tym obszarze.
Wśród tych osób, bardzo wielu osobom zajmuje to znacznie więcej czasu niż jest to konieczne.
Wśród przedsiębiorców, którzy zostali wychowani na fałszywym założeniu walki – wiele osób nie odczuwa wewnętrznego spełnienia. Bez względu na sukcesy – nie czuje radości. Duma z osiągnięć nie zastąpi nam radości Bycia Sobą.
Moim zadaniem jest pokazać PRZYCZYNĘ – to,
 jak być wśród 5% najlepszych z najlepszych i być zawsze szczęśliwymi bez względu na rezultaty, świat zewnętrzny czy innych ludzi. Jak być zawsze na luzie zachowując 100% mocy umysłu i efektywności.
Do zobaczenia w Październiku !
I jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję !!