Informacja organizacyjna 😀
Przywództwo polega na tym, że w obszarze
BYĆ / ROBIĆ / MIEĆ stajesz się osobą, która jest tak wspaniałym, pozytywnym przykładem dla osób wokół Ciebie, że wszyscy – Klienci, Pracownicy, Współpracownicy, Partnerzy, Dostawcy i Inwestorzy po prostu uwielbiają – chcą z Tobą współpracować i Ciebie naśladować !!
Business Excellence to proces w którym uczę nas jak być efektywnymi liderami – a teraz w obliczu zmian i transformacji rynkowych – przed Tobą największe wyzwanie – musisz być przykładem SPOKOJU wewnętrznego – aby wszyscy wokół Ciebie mogli skupić się na tym, co najważniejsze – efektywnym procesie służby ludziom
Bardzo dziękuję raz jeszcze za wszystkie wspaniałe rekomendacje !!
Jak wiemy, przed nami najbardziej wymagające zaangażowania oraz dyscypliny pracy z umysłem zajęcia Business Excellence !
Widziałem, że większość uczestników już wybrała formę uczestnictwa – bardzo dziękuję ! Osoby, które zgłosiły się na zajęcia i nie podjęły jeszcze decyzji – dziś otrzymają prośbę i przypomnienie w wiadomości email.
Już tłumaczę wyzwanie w formie Hybrydowej zajęć – online plus stacjonarnie.
Zakładałem, że większość osób wybierze zajęcia Stacjonarne i okazuje się, że forma online jest najbardziej popularna 🙂
Idą nowe czasy 🙂
Ze względu na to – uprzedzam, że osoby, które wybiorą formę zdalną – prawdopodobnie ze względu na mniejszą ilość osób w trybie spotkań w Warszawie – nie będziemy rezerwować większej sali w Warszawie z pustymi krzesełkami – jest małe prawdopodobieństwo, że uda się „od czasu do czasu” uczestniczyć w formie stacjonarnej.
Dlatego jeżeli ktoś ma jeszcze taką ochotę – może na spokojnie w przeciągu najbliższych dni zmienić formę z online na stacjonarną.
Oczywiście to tylko propozycja – natomiast cały proces Coachingowy ( indywidualny kontakt ze mną – rozliczanie / plany – pokazywanie nam naszych ograniczeń i iluzji – dociskanie przez prowadzącego, który to proces tak bardzo pomógł w historii osobom stać się jeszcze bardziej efektywnymi Przywódcami w biznesie ) – będzie taki sam bez względu jaką formę uczestnictwa wybierzemy. Spotkania stacjonarne po prostu to inna jakość transformacji osobistej lidera.
Dlaczego pilnuję ograniczonej ilości miejsc i proszę o wcześniejsze potwierdzenia ?
To nie jest zabieg marketingowy 🙂 tylko rzeczywistość. W poprzedniej edycji mnóstwo osób, które zgłosiło się na ostatnią chwilę otrzymało wiadomość o braku miejsc – nawet przy formie online – tłumaczę dlaczego …
Moi drodzy – ze względu na to, że w Business Excellence mamy kontakt bezpośredni ze mną – a ja już na ten moment wykorzystuję na pracę 99% czasu
aby nasz proces przyniósł maksymalnie pozytywne owoce – muszę mieć możliwość zaangażowania odpowiedniej ilości czasu na nasze rozliczanie, przygotowanie pytań i obserwacji oraz co najważniejsze nauki naszych firm, branży – aby móc modyfikować odpowiednio program zajęć.
Dla mnie JAKOŚĆ / DOSKONAŁOŚĆ w tym co robię – w każdym z moich projektów – jest na pierwszym miejscu – dlatego zajęcia nazywają się Business Excellence !
Z góry dziękuję za zrozumienie !!
I jeszcze raz dziękuję za wszystko !
Pozdrawiam bardzo ciepło i do zobaczenia
(stacjonarnie/online) w XIII Edycji – w której ze względu na zmiany i transformacje rynkowe – spora część programu uległa zmianie
– ta edycja będzie najbardziej intensywna i bezwzględna dla wymówek.
XIII Edycja została dodatkowo rozszerzona o rozbudowany moduł dynamicznego skalowania przedsiębiorstw poprzez współpracę z rynkami finansowymi– czyli zrozumienie roli kapitału w skalowaniu firm.
Po raz pierwszy będę uczył tego, co uczę na zajęciach indywidualnych właścicieli średnich / dużych  firm.  Po raz pierwszy uczestnicy będą musieli zgodnie z sugestią prowadzącego budować relacje z rynkiem finansowym :)