Działanie na 100% możliwości.

Czy każdego dnia działamy na 100% naszych możliwości ?

Kluczem efektywnego działania
jest BYCIE W POZYTYWNYM STANIE ENERGETYCZNYM
– w którym to działanie jest po prostu AUTOMATYCZNE.

Negatywna energia ( negatywny stan umysłu – to nasz wybór – najczęściej dokonywany zupełnie nieświadomie )

Gdybyśmy  zapytali większość ludzi 10 razy w ciągu dnia – co dokładnie teraz czujesz – zobaczylibyśmy ogromną różnicę w tym – jak panują nad swoim stanem energetycznym (umysłem) osoby EFEKTYWNE
(czyli osoby odnoszące sukcesy widoczne po REZULTATACH / EFEKTACH ) w porównaniu z osobami u których wiele jest chęci ale zero efektów.

Jeżeli nasz dominujący stan samopoczucia to bezradności, apatia i bezsilność – w takim stanie emocjonalnym – naturalnym działaniem jest brak działania. Wiele osób próbuje wyjść z tego stanu za pomocą pragnienia – ale pragnienie nadal jest negatywne – energii do działania starcza na dzień lub dwa a następnie powrót do apatii.
Lęk przed odrzuceniem sprawia, że nie działamy bo boimy się , że nasze działania nie zostaną docenione – co staje się samospełniającą przepowiednią. Brak działań to brak efektów – oznacza to, że nasze działania na pewno nie zostaną docenione.

Ale wybierając pozytywny stan – powiedzmy DETERMINACJI, OPTYMIZMU, WIARY – poczucie pewności – energia zdecydowania – NASZE DZIAŁANIA W TYM STANIE BĘDĄ ZUPEŁNIE INNE.

Wyzwanie polega na tym, że pozytywne stany są naszymi naturalnymi i prawdziwymi- negatywne zaś to wyłącznie programy, których nauczyliśmy się od innych.

I oto cały klucz do efektywnego działania – NASTAWIENIE UMYSŁU ( stan energetyczny ). Utrzymaj w umyśle jednego dnia jak najwięcej radości i pewności siebie non stop w każdej chwili – łatwo jest sprawdzić czy to prawda