Gdy przestajesz myśleć tak bardzo o sobie, o tym co jest dla nas komfortowe, wygodne, bezpieczne a całą uwagę kierujemy na ludzi w tym świecie – na to co potrzebują, czego oczekują – jak można im tego dostarczyć  lepiej – jak można sprawić, aby uwierzyli w Siebie – w swoją moc – nasze ego automatycznie słabnie. Paradoks – gdy przestajesz myśleć o sobie i zaczynasz służyć naprawdę ludziom – niczego, nigdy nie będzie Ci brakować. Nawet poczucia sensu czy radości. Gdy masz poczucie, że Twoja codzienna praca przynosi owoce innym – jest wartościowa i cenna dla kogoś – automatycznie masz poczucie, że używasz czas w wartościowy sposób – to jest niesamowite poczucie aby w życiu -w ciągu dnia czuć wyższy sens tego co się robi.
Czego życzymy drugiemu człowiekowi – tego życzymy sobie.
Aby być prawdziwą mocą inspiracji dla innych – wystarczy BYĆ w swoim życiu w każdym obszarze i pod każdym względem – tym – czego życzymy drugiemu człowiekowi.

Gdy świat tego wymaga – musimy STAĆ SIĘ najlepszymi jacy możemy być. Zamiast zmieniać świat aby dopasował się do naszych słabości – stańmy się mocni – i dodajmy coś od siebie do świata i innych ludzi.

Służyć ludziom możemy dopiero wtedy, gdy przestaniemy ciągle chcieć coś od nich wziąć.

Kocham ludzi. Służę im. Niech będzie mottem na dziś !
Wdzięczność moi drodzy !
Dziękuję !