+48502419413 biuro@adamkrasowski.pl

Jeżeli wierzysz, że brukselka, brokuł czy fale „wifi” mają na ciebie wpływ – to wtedy mają bo w to wierzysz !! 

Nie zgadniesz jak wiele ludzi oddaje swoją moc i wciąż czuje lęk przed światem zewnętrznym ! 

Zamiast żyć – wciąż się kurczą – bo ktoś stale wmawia im, że lęk jest rzeczywisty ! 

Jeżeli ktoś nie obudzi się – nigdy nie odkryje, że żyje w stanie „konserwy” – stale konserwuje swoje ciało czekając na śmierć – nigdy tak naprawdę nie doświadczywszy czym jest prawdziwe ŻYCIE na 100% Mocy 🙂 

Drodzy – uważajmy – jeżeli ktoś programuje Wasz umysł kolejnym ograniczeniami – uciekajcie 🙂  – straszenie ludzi jest narzędziem kontroli i manipulacji. 

Bez względu na to – co to jest – lęk przed światem zewnętrznym sprawia, że czujemy bezsilność. Oddajemy wtedy własną wolność i moc dla ludzi i warunków zewnętrznych. 

Gdy ktoś nasłucha się o tym – co „podobno” ma na nas „negatywny” wpływ – zaczniemy zastanawiać się , czy Bóg stworzył ten świat abyśmy wciąż uciekali i chowali się przed życiem ? Oczywiście, że nie.
To tylko programy. Ale one sprawiają, że izolujemy się od świata ! 

Zrobimy ogromny skok w mocy – gdy tylko uświadomimy sobie, że ludzkie ego robi wszystko aby nie uwolnić lęku – znajduje kolejne „wymówki” aby się „bać”. Jak słaba jest ludzka wiara w praktyce – widać wyraźnie, gdy popatrzymy jak wiele osób stosuje różne „amulety” zamiast po prostu poddać Bogu.
Po co przecież zapraszać do swojego życia nieograniczoną Moc Boga – skoro można zaprosić magiczny kamień. 
Pamiętajmy też, że Moc Boga nie pomoże nam w określonych sytuacjach, jeżeli nie zostanie przez nas zaproszona. Bóg jest bezwarunkową miłością – szanuje naszą wolność – nie wtrąca się !!