Mam nadzieję, że każdy z nas już widzi na własne oczy – ile tak naprawdę lęku jest w społeczeństwie – stłumionego i nie uświadomionego.

Gdy zaczynałem prowadzić Warsztaty Uwalniania w 2009 – głównym celem było oczywiście pokazać tę prawdę – ponieważ człowiek nigdy nie będzie wolny dopóki się boi.

Jeżeli odczuwasz lęk – to podświadomie dążysz w kierunku bezpieczeństwa – nie zaś wzrostu. Gdy już będzie można organizować Warsztaty – zapraszam na intensywne zajęcia z uwalniania lęku. Doświadczysz czym jest wolność.

Ja kompletnie nie zareagowałem lękiem. Zachowałem spokój i relaks. Jest to niesamowite z mojego punktu widzenia – bo widzę jak prawdziwy rozwój świadomości przynosi ogromnie pozytywne korzyści dla każdego z nas. Życzę Tobie tego samego – uwolnienia całkowicie lęku i wybór wolności. Jest to możliwe, efektywne i naprawdę działa. To nie teoria tylko praktyka.

Co tak naprawdę wydarzyło się rok temu ? 

Jak lęk sparaliżował świat ?

Naucz się – obserwuj  – zobacz jak lęk przejmuje panowanie nad rozsądkiem i nikt nie jest w stanie tego zatrzymać – dopóki lęk nie minie. 

Mówiąc prawdę – gdy ludzie się boją – zostaniesz uznany za wroga. Dlatego nie rób tego – dopóki lęk nie minie. 

Ja nie neguję istnienia różnych latających w powietrzu „Wyzwań” które tak naprawdę nie są wyzwaniem dla większości osób na planecie. 

Ja po prostu pokażę nam – udowodnię, że to nie to co lata było wyzwaniem – tylko lęk (panika).

Wolność słowa – wolność paniki. Pytania, które musimy sobie zadać.

Jak zgoda na wolność słowa doprowadziła do największej paniki ostatnich lat ?

Czy idąc w przyszłość zgadzamy się na straszenie społeczeństwa. ?

2020 rok na zawsze pozostanie dla mnie przykładem jak wolność słowa – wróciła do nas na świecie w dokładnie odwrotny sposób niż było to zamierzone intencjonalnie.
Okazało się, że „lęk” i panika ma większe wzięcie niż prawda i fakty.
Następnie ten lęk doprowadził do osłabienia i stresu dla znacznej części społeczeństwa- najbardziej podatnej na taki komunikat. Okazało się, że jest wiele osób w kiepskiej kondycji psycho-fizycznej. Być może – tego nie neguję – te osoby potrzebowały bardzo tej sytuacji aby zobaczyć prawdę o sobie i się obudzić.

To nie wina ludzi, że mają w sobie lęk. Ale odpowiedzialność już tak. 

Moją intencją jest pokazać mechanizm ludzkiego ego – abyśmy mogli się nauczyć prawdy i faktów na przyszłość. PRZESZŁOŚCI NIE ZMIENISZ. Możesz wyłącznie wyciągnąć – jako lekcję / naukę – wnioski na przyszłość.

Jednym z wniosków biznesowych, które jak wiadomo są częścią moich codziennych obowiązków – jest zmiana strategii. Od 2021 roku wprowadzam rekomendację (tzw. rekomendację – co najmniej – im więcej tym lepiej ) aby każda firma miała odłożone środki finansowe na koszta funkcjonowania biznesu na 2 lata oraz każdy z nas – abyśmy zbudowali oszczędności finansowe, które pozwalają spokojnie funkcjonować 1.5 roku. Przyda się w przyszłości.

Przedstawiam fakty. 

Otóż rok temu po świecie wylała się fala informacji, która zawierała :

1% KONKRETNY FAKT ( wyzwanie )

99% WYOLBRZYMIONA REAKCJA EMOCJONALNA WYPEŁNIONA LĘKIEM

Media na całym świecie zaprezentowały całkowicie fałszywy komunikat. Niestety – ale komunikat był fałszem. To nie była niczyja wina, nikt tego „nie zaplanował” – to nie był żaden spisek.

To był typowy objaw LĘKU. Ludzie się tak przestraszyli, że zaczęli bredzić. A inni zaczęli wierzyć w emocjonalne brednie tych przestraszonych i tak powstała spirala, której nikt nie był w stanie zatrzymać – ale na pewno będziemy uczyć się tego w książkach za sto lat.

Ja po raz pierwszy w historii zobaczyłem jak można medialnie „sterować” masami ludzi, którzy bezmyślnie wierzą we wszystko co słyszą. 

Pojawienie się kolejnych panik w przyszłości będzie niemożliwe jeżeli będziemy mówić prawdę.
Natomiast będzie możliwe jeżeli nie zdamy sobie sprawy z tego co się dzieje. 

Ludzie myśląc ciągle o czymś – czego nie chą – tworzą to w swoim życiu – nieświadomie.

Według mnie odpowiedzialnym mechanizmem za daną sytuację jest wolność słowa.

Z lęku stworzono fałszywy obraz zagrożenia. I taki obraz sprzedano na świecie i jednocześnie powiedziano, że jest tylko jedno rozwiązanie tej sytuacji – a każdy, kto uważa inaczej jest wrogiem społeczeństwa.

Potem już nie było wyjścia – ludzie naprawdę zareagowali lękiem i paniką i wtedy już trzeba było naprawdę wprowadzić ograniczenia bo służba „zdrowia” padłaby na łopatki.

Przed stworzeniem tego wpisu przejrzałem prace naukowe – oparte o statystki naukowców, którzy są zainteresowani faktami a nie sławą. Zgodnie z liczbami – to co lata w powietrzu nie jest zagrożeniem tak naprawdę dla większości. Ale panika – osłabienie organizmu – lęk który prowadzi do wyczerpania układu odpornościowego oraz nagłe zatrzymanie świata, które samo w sobie prowadzi do ogromnych problemów wielu osób – tak. Gdy w wyniku paniki miliony osób potraciło nagle pracę – to ich reakcja zdrowotna – trafiła później do statystyk.

Kochany lęku – masz niesamowity wpływ na świat. Ego ma się dobrze.

To możemy zrobić dalej ?

Jak to co Kochaj Siebie, Kochaj Ludzi, Uwolnij lęk i Żyj Radośnie. Tylko nie zmieniaj świata sterowanego przez ego. Nie da się. Rób swoje. Resztę pozostawiamy Bogu.

Gloria in excelsis Deo