WPIS Tylko dla mężczyzn  

Tylko dla mężczyzn, którzy wybrali drogę pełnej realizacji ich potencjału. ( b. zaawansowany – między nami facetami – prawda prosto z mostu )

To jest spore, skoncentrowane kompendium prawd – proszę czytać uważnie – gdyż te prawdy mają moc transformacji.

Męska energia potrzebuje wyzwań i coraz wyższych poprzeczek aby wzrastać.  

Każdą godzinę swojego życia możesz wykorzystać aby wzrastać lub przeciwnie – iść w dół. 

Wybór musi nastąpić świadomie ( to jest dyscyplina umysłu ) 

PRZESTAŃ MARNOWAĆ SWÓJ CZAS,
BO ZMARNUJESZ SWOJE ŻYCIE

Męska energia to nie energia dziecięcego chłopczyka, który non stop szuka nowszych zabawek aby bawić się w bezpiecznej – znanej i komfortowej piaskownicy – którym opiekuje się kobieca energia bo taki słabiutki, że trzeba mu mówić co ma robić. 

Męska energia – to energia osiągnięć, tworzenia, działania – ale co najważniejsze ENERGIA BRANIA NA SIEBIE CORAZ WIĘCEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI

 
Im więcej bierzesz na siebie odpowiedzialności i masz coraz więcej samo dyscypliny (szczególnie umysłowej) – tym coraz bardziej rośniesz jako mężczyzna.

Liczy się praktyka, a nie teoria. 

Odpowiedzialność cię nie złamie – wprost przeciwnie – jak w końcu dasz sobie „w kość ” zobaczysz granice Twoich możliwości, których być może nie widzisz bo cele i działania dostosowujesz do swojego lenistwa – a nie do najważniejszego celu naszego życia – czyli pełnej realizacji naszych możliwości. 

Możesz być słaby, lenić się i wybierać przyjemności ego. Możesz. To jest ego.
Akceptujesz to w sobie i wybierasz inaczej. Bez poczucia winy. Bez poczucia straty.

BEZ POŚWIĘCANIA SIĘ – chociaż rzeczywiście poświęcasz czas przyjemności ego na rzecz doskonalenia się jako mężczyzna. 

Jest wyższy cel w życiu mężczyzny. 

Wejść na sam szczyt Twoich możliwości i osiągnięć. 

To jest realny i prawdziwy cel. 

Duchowy, umysłowy i fizyczny. 

Słabi faceci nie chcą odnieść sukcesu w świecie – więc próbują świat naprawić aby dopasować świat do ich poczucia słabości – obwiniają, krytykują, narzekają –  całymi dniami tworząc fałszywe teorie (wymówki) zamiast WZIĄĆ SIĘ W KOŃCU DO ROBOTY 

To im zawdzięczamy 99% teorii spiskowych.
Jak łatwo jest mówić o świecie przez osoby, które nigdy nie wzięły na siebie żadnej odpowiedzialności. 

Ja nie chcę aby o świecie edukowały mnie osoby, które nic w tym świecie nie osiągnęły. Koniec tematu.

Zainwestuj 6 lat w budowanie czegoś wartościowego. Np. biznes/firmę –  zatrudnij 30 lub więcej osób. Zapłać im uczciwie i na czas tyle ile naprawdę na to zasługują – każdego miesiąca. Potem ulepszaj świat bez ograniczeń 

Tutaj mam na myśli dorosłe i rozsądne spojrzenie na świat. 

Tylko lęk przed tym, że jesteśmy słabi – może nas pokonać.

 Nie świat zewnętrzny. Świat zewnętrzny nie ma nad Tobą mocy!

Podnieś swój poziom energii – szczególnie umysłowej i duchowej !

Mocna męska energia – czyli największa radość i szczęście w życiu mężczyzny zaczyna się wtedy, gdy zapomina o swoim ego i daje z siebie 100% dostarczając światu WARTOŚĆ.
Największe wewnętrzne konflikty wynikające z fałszywych przekonań i iluzji dzisiejszego świata. 

Istnieją dwa fundamentalnie od siebie różne energie do których możemy być „podłączeni” w danym momencie. 

Jedna to energia fizyczna – zwierzęca. Ograniczona. Szybko się wyczerpuje i prowadzi ostatecznie do cierpienia. 

Druga to energia duchowa. Mamy jej coraz więcej im więcej się nią dzielimy z innymi. Jest setki tysięcy razy mocniejsza od zwierzęcej. 

Koncentruję się oczywiście na duchowej. 

Energia zwierzęca – jest ultra prosta – działa dla własnej przyjemności i za wszelką cenę unika cierpienia. 

Energia zwierzęca dzieli się na „silną” , „dominującą” – lew 

i „słabą, „uległą”. 

Uzależnienie mężczyzny od energii „zwierzęcej” i „fizycznej” – inaczej od szukania  „przyjemności” za wszelką cenę – jest źródłem zapewne 99% problemów mężczyzn we współczesnym świecie. 

W rozwoju duchowym mężczyzny – następuje transcendencja energii zwierzęcych AKCEPTACJĄ a nie wyparciem (wiesz, że masz w sobie te wszystkie emocje negatywne czyli ego – ale wybierasz aby używać tych wyższych jak radość, spokój czy rozsądek ) 

Jesteś mężczyzną – to nie jest żart ! Twoja energia może doprowadzić Cię do wspaniałych osiągnięć lub niewłaściwie użyta całkowicie Cię zniszczyć. 

Nigdy nie wypieraj swojej męskości. Opanuj ją – oswój. Zaakceptuj. 

Kompletnym fałszem prowadzącym do ogromnej ilości cierpienia jest próbowanie „uduchowienia” zwierzątka czyli wyparcie zamiast dyscypliny 

(objaw „duchowego” ego mężczyzny – to izolowanie się od ludzi, ciągła złość połączona z depresją  – na takim kimś po prostu nie można polegać – brak stabilności emocjonalnej )

Ego to ego. 

Przestajemy się z nim identyfikować – nie zmienimy natomiast naszego ego.
W procesie rozwoju świadomości uczymy się panować nad naszym ego.

Prawdziwa duchowa męska energia : 

– jest skoncentrowana na innych (bez poświęcania się) – inspiruje innych wokół – nie pouczaniem – ale własnym przykładem 

– jest zdyscyplinowana 

– bierze na siebie odpowiedzialność 

– jest dorosła ( dojrzała ) – samodzielna 

– emanuje pozytywną energią bez względu na okoliczności 

– bez względu na stan emocjonalny kobiecej energii – emanuje spokojem, relaksem i miłością – gotowością aby być i wysłuchać – bez osądzania, krytykowania i bez rozwiązywania problemów „za kobietę”.

– tworzy ( radość pochodzi z codziennego konstruktywnego działania ) 

– panuje nad sobą ( bez uzależnień od przyjemności na zewnątrz ) 

– jest efektywna – uwielbia widzieć owoce swojej pracy (ale bez dumy – nie chodzi i nie chwali się wszystkim – bo jest oznaką niskiego poczucia własnej wartości ) 

– szuka docenienia za efekty (owoce) swojej pracy, gdy nie jest doceniana – idzie tam , gdzie będzie 

( energia zwierzęca chce doceniania za intencje i dobre chęci – oczekuje akceptowania słabości – jeżeli słabości nie są „doceniane” – ucieka ) 

– prawdziwie męska energia rozwija się najszybciej w polu energii – której nie akceptuje się wymówek oraz syndromu ofiary

Im więcej miłości i akceptacji będziesz miał do siebie – tym bardziej wszystkie te pozytywne cechy pojawią się w każdym obszarze twojego życia. 

Tylko nie walcz ze swoimi słabościami. Ego przekraczamy poprzez jego akceptację. ( puść atakowanie siebie w myślach ) 

Każdy mężczyzna ma takie samo ego : ego które chce pełnej dominacji nad ludźmi, być wielbionym przez wszystkich itp. Walka z ego – zasila ego. Ego mężczyzny z łatwością może uzależnić się od szukania przyjemności  – ale przez to traci całą swoją moc. (poświęcanie się – pochodzące ze zwierzęcej energii wstydu i poczucia winy) 

Ponieważ widziałem to już na własne oczy w tak wielu przypadkach: – męska energia jest w stanie odwrócić całe pasmo przeszłych błędów i niepowodzeń – gdy tylko wybaczy sobie i wybierze aby dyscyplinować swoją energię z poczucia całkowitej akceptacji i WYBORU innego sposobu postępowania – nie z poczucia winy ( poczucie winy nie ma energii niezbędnej do transformacji – akceptacja ma ).  Wtedy cała moc wraca do danej osoby i człowiek doświadcza sukcesu za sukcesem i to bez większego wysiłku. 

Aby kobieca energia mogła pomóc męskiej energii wydorośleć – musi przestać być „jego mamą”.
Kobieca energia ma prawo wyznaczać standardy – i duchową męską energię – to inspiruje ! ! ( a egoistyczną wzrusza ) 

Kryzys męskości w 21 wieku to problem dziecinności. Dziecinność w historii zawsze miała miejsce ze względu na wzrost poziomu komfortu i wygody danego społeczeństwa. 

W życiu dostajesz zawsze tak – jak sobie wybierzesz. Ale musisz na to zapracować. Jeżeli mamy małe aspiracje i ambicje – to znaczy, że wybieramy przeciętność i nawet o tym nie wiemy. 

Co ważne – Kobieca energia przejawia dziś większą inicjatywę wzrostu – bo dla Kobiet często nie wystarcza zwykłe życie – potrzebują tworzyć życie wyższej jakości – gdyż Kobiety w zdecydowanej większości naprawdę troszczą się o innych nie tylko o siebie.  Za tę inspirację jesteśmy wdzięczni. Jeżeli Kobieca energia wymaga od Ciebie coraz więcej – i Twoje ego się buntuje – to najczęściej Kobieta ma rację. (statystycznie) 

Intencja aby tworzyć coraz lepsze życie dla wszystkich w przyszłości jest bardzo bardzo mocnym atraktorem, który inspiruje działanie.

Zdrówka ! I pamiętaj – mocni ludzie nie rezygnują.  

Znajdują inną drogę 

Dlatego nie ograniczaj się. Ograniczenia znajdują się wyłącznie w  naszym umyśle. 

Twórz lepsze życie dla wszystkich. Wyznacz kierunek i stań się najlepszym jak to tylko możliwe.