Bardzo dziękuję za nasze ogromne zaangażowanie w codzienny proces Uwalniania !

Program Mocnych Śród – Październik 2022 jest już dostępny na stronie : https://www.mocne-srody.pl 

Przed nami intensywna praca z podświadomością ! 

Aby doświadczyć wyższych poziomów Mocy – trzeba opuścić atraktory energii, które trzymają nas w dole Mapy Świadomości.
Niestety, tak jak było to częścią mojego życia – moich doświadczeń – większość ludzi używa błędnych narzędzi do radzenia sobie z energiami, które nas osłabiają.  Przez wiele lat prowadzenia Warsztatu Uwalniania wypracowałem model – najbardziej powszechnych ograniczających programów, które sterują tym, że wiele osób podświadomie wcale nie chce zmienić tego jak postrzegają siebie. Podświadomie nadal chcą zmienić świat – aby dostosował się do ich fałszywych programów. I wtedy wpadają w sidła siły. Bo moc działa zupełnie inaczej.
Jakie są konsekwencje siły :
– zmaganie się
– walka
– cierpienie

W trakcie Mocnych Śród w Październiku – częściowo poruszę temat sukcesu w życiu. Nie możesz pominąć faktu, że są osoby na tym świecie, które w 5 lat potrafią zbudować 3 firmy i to jeszcze przed trzydziestym rokiem życia. Mało tego pochodząc z takiego domu jak mój czy być może też Twój ( otrzymawszy zero pieniędzy od rodziców ). Jak to możliwe ? Nazywam to procesem w którym osoba uwolniła z podświadomości programy, które sterowały sabotowaniem siebie. I tak postępuje większość z nas. Naprawdę uważasz, że większość osób w świecie rozwoju rozumie, że aby pójść naprzód – najpierw trzeba odprogramować podświadomość – co wymaga porządnej pracy ? To nie jest jakaś tam sobie pozytywna medytacja w której jednostka czuje się lepiej przez godzinę – a następnie cały dzień robi to samo tak samo. Tu chodzi o całkowitą zmianę tego jak działasz – a to jest przerażające dla ego. Ego boi się zmian – dlatego wiele osób wykonuje tylko te ćwiczenia rozwoju świadomości, które są przyjemne – a te, które są naprawdę EFEKTYWNE – zostawiają na później.
To w Październiku – będziemy omawiać tylko te- efektywne. :) Do zobaczenia ! Będzie mnóstwo ćwiczeń uwalniania. Zabiorę nas tym razem w proces doświadczenia jak naprawdę możemy się czuć dzięki Uwalnianiu :)

Mocne Środy w Październiku będą utrzymane w nurce : Minimum teorii – maksimum praktyki – czyli ciągły trening.