Mocne Środy we Wrześniu będą skupione na temacie Świadomości Sukcesu i Obfitości – ale tym razem wejdziemy mocniej w obszar kasowania programów z podświadomości (nie tylko uwalniania) – aby podnieść efektywność. Widzę już, że jesteśmy gotowi na solidną pracę z własnym umysłem.
We Wrześniu ze względu na tematykę dużą uwagę zwrócę także na temat poczucia własnej wartości. Natomiast poczucie własnej wartości jest tematem, który wymaga od nas odłączenia się całkowicie od negatywnych pól energii poczucia wstydu i dumy. My nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale ego jest zaczarowane dumą. Poczuciem, że wiem. Poczuciem posiadania racji. Skasujemy przywiązanie do posiadania racji – aby wybrać możliwość doświadczania prawdy w życiu poprzez prawdziwe EFEKTY.
Jak doświadczać sukcesu za sukcesem i obfitości we wszystkich obszarach życia zamiast posiadać przekonania o własnej „racji” ? Nie obwiniaj się za pułapkę dumy. Przeprowadziłem mnóstwo osób przez ćwiczenia, dzięki którym te osoby wydobyły się z blokad własnego ego i dziś realizują swoje możliwości. To nie jest wstyd przyznać się do błędu postrzegania tylko moc.

Jeżeli jesteśmy gotowi na wysoki poziom prawdy i wymagającego prowadzącego, który nie oszczędzi nam konieczności stawienia czoła własnym lękom po to aby je jak najszybciej uwolnić :) – zapraszam :

https://www.mocne-srody.pl 

 Do zobaczenia 1 Września !