MOCNY UMYSŁ – proces kasowania syndromu ofiary

Na czym polega coraz wyższy i wyższy poziom Sukcesu w życiu jednostki – na braniu na siebie coraz większej odpowiedzialności !

SYNDROM OFIARY – TO JAK WEWNĘTRZNY KOREK BLOKUJĄCY NAM CAŁKOWICIE PRZEPŁYW I DOŚWIADCZENIE MOCY ! Udowodnił to i opisał David Hawkins w książce Siła czy Moc. Dopóki umysł jest zdominowany syndromem ofiary – NIE MA DOSTĘPU DO DUCHOWEJ MOCY – koniec kropka. Zmiana, wzrost i rozwój oraz pozytywne efekty- wszystko zależy od naszego poziomu Mocy.
Przed nami największe zmiany na świecie jakie kiedykolwiek miały miejsce w historii. Naszym zadaniem jest się Wzmocnić i dostosować – przygotować – nie zaś obwiniać świat za to, że tempo zmian zostało przyspieszone i ewolucja człowieka idzie naprzód szybciej niż jesteśmy to sobie w stanie wyobrazić ….

100% odpowiedzialności = zero przekonania, że przyczyna czegokolwiek co doświadczamy jest na zewnątrz nas ( tak, to najmocniejsze stwierdzenie jakie kiedykolwiek usłyszysz, które kończy życie wymówek i oszukiwania siebie – jednocześnie najtrudniejszy temat ze wszystkich – nie znam innego tematu, który jednocześnie jest kluczem wszystkiego i generuje aż tak duże negatywnych reakcji u ludzi )

Moi drodzy, bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości z pytaniami odnośnie procesu Mocnego Umysłu. Dziękuję bardzo mocno za wszystkie rekomendacje uczestników poprzednich edycji – bardzo doceniam !

Ten proces jest naprawdę bardzo wymagający. Dyscyplina umysłu wymaga bezwzględnego treningu.

Na czym polega proces MOCNY UMYSŁ ?

Nasz umysł to ogromnie mocne, potężne narzędzie. Ono nie potrafi odróżnić prawdziwego programu od fałszywego.

Najbardziej negatywnym programem, które blokuje nam całkowicie dostęp do DUCHOWEJ MOCY jest Syndrom Ofiary. Ten program prowadzi do nastawienia „obwiniania”.

Jest to program w którym wierzymy, że życie się nam przydarza „przypadkiem” – i nasz umysł wtedy jest bezsilnym narzędziem, który może co najwyżej zareagować – ale siły zewnętrzne są tak silne, że nic z tym nie może zrobić. Więc program syndromu ofiary – blokując nam dostęp do mocy sprawia, że większość ludzi po prostu rezygnuje z pracy nad sobą i tkwi w miejscu. Umysł może albo być w trybie TWORZENIA albo w trybie REAGOWANIA.

I większość osób – jest wyłącznie zaprogramowana fałszem, że przyczyna jest na zewnątrz – a zatem reagują.
Mechanizmem reagowania sterują ich emocje. To nie oni panują nad swoim życiem !! Rozumiesz – to ich emocje panują nad nimi, sterują całym ich życiem – szczególnie strach i poczucie winy. Dlatego najgłupsze co można powiedzieć osobom początkującym, to „rób to, co czujesz”. Większość osób nie może robić tego co czują – tylko to, co trzeba ( zasady mocy oraz dyscyplina ) – właśnie czeka ich przestać robić to, co czują – bo to właśnie robili przez całe swoje życie i doprowadziło ich to do braku efektów !

Mimo ostrzeżeń ze strony Przedsiębiorców, że Polska nie jest gotowa na taki poziom prawdy ( który jest naturalny na pewnym poziomie sukcesu ) postanowiłem zaryzykować :) I nie żałuję. Nigdy w moim życiu nie otrzymałem tak wielu rekomendacji oraz opisów jak osoby zrobiły szybko postęp w kontekście celów, działania oraz realizacji celów finansowych.
Przypuszczałem, że moje podejście do pracy nad Sobą jest zbyt bezwzględne dla większości osób. I tu nie miałem racji – poprzez Mocny Umysł spotkałem wiele pokrewnych dusz – o których usłyszysz w przyszłości – ja już teraz wiem po tym co zrobili – jak wiele osiągną – co zbudują i tworzą ! Przy okazji GRATULUJĘ wszystkim, którzy ukończyli Mocny Umysł. Nie było łatwo – ale zrobiłaś / zrobiłeś to ! Brawo !

Podręcznik Mocnego Umysłu zawiera wszystkie możliwe ćwiczenia, których nauczyłem się przez całe moje życie na temat kasowania programów z podświadomości. Natomiast ćwiczenia te prowadzą do reakcji ze strony ego … bardzo silnych reakcji

Oparłem cały proces o moje doświadczenia w praktyce ZEN !! Tak, ZEN. Ale przeniosłem formę tego procesu do warunków ludzi Zachodu.
Są to ćwiczenia prowokatywne umysłu, które doprowadzają umysł do „granic możliwości” – aż zostanie nam dokładnie pokazane w co naprawdę wierzymy na swój temat. Dzięki Uwalnianiu, poddaniu – mamy narzędzie jak sobie z tym poradzić. Odkryjemy bowiem w przyspieszonym tempie wszystkie nasze programy na temat siebie, świata, pieniędzy, działania i sukcesu.
Ale nie każdy jest na to gotowy. Uprzedzam.
Jedna z uczestniczek 6 edycji napisała, że „przeczołgała” się przez całą edycję – często z pokorą lądując na kolanach. Tak wygląda prawdziwa PRACA z ego – ale to jest ta praca, która prowadzi do maksymalnych efektów ! Czyli coś za coś. Przestajemy uciekać od bólu i cierpienia !

Dlaczego tak się dzieje ? Otóż – magiczne myślenie – fałszywy rozwój duchowy sprzedaje ludziom fałsz, że do rozwoju duchowego nie potrzeba prawdziwej zdyscyplinowanej pracy nad sobą – tylko ho ho ho i przytulanie drzew. Następnie te osoby poprzez różnego rodzaju ćwiczenia stykają się z prawdą na temat własnego ego – kompletnie do tego nie przygotowani – i najczęściej ego potrafi ich skutecznie zniechęcić do podróży w górę – na co ludzie tworzą wymówkę – wytłumaczenie dlaczego nie mają efektów – zawsze wymówka daje im poczucie komfortu i zwalania z odpowiedzialności za dalszą pracę. Wiesz jaki to jest szok dla osoby nie przygotowanej, która uwierzy w iluzję ego na swój temat, że jest już daleko w duchowej podróży – osoba myśli, że jest już wysoko – choć to nie jest prawdą ( po owocach ) – i przy pierwszej lekcji życiowej – dostaje tak w kość, że leży w domu i panicznie boi się wyjść do świata ? To nie jest wcale żaden rozwój duchowy tylko wielka ściema na resorach. Prawdziwy rozwój duchowy zawsze prowadzi do tego, że nasz umysł staje się pozytywny, mocy i jest w stanie radzić sobie z coraz większymi i większymi wyzwaniami – bez żadnych negatywnych EMOCJI – żadnych ! Bez stresu, walki i cierpienia. Widziałem na własne oczy jak osoby próbują jednocześnie wejść wysoko – wymagać od siebie więcej i więcej (emocjami) jednocześnie będąc uzależnieni emocjonalnie od innych – za każdym razem kończy to się tak samo. Najpierw trzeba uwolnić uzależnienia emocjonalne i oddawanie mocy nad sobą (pragnienia) dopiero wtedy wejdziemy wyżej i dopiero jak tam wejdziemy doświadczamy wyższej mocy.

TO JEST INTENCJA MOCNEGO UMYSŁU – KASOWANIE OGRANICZAJĄCYCH PROGRAMÓW W SZYBKIM TEMPIE – zamiast tradycyjnie przechodzić to dziesiątki lat – ucząc się poprzez DOŚWIADCZENIE ( umysł coś tworzy, doświadczasz i wtedy dokonujesz wyboru czy to prawda ) – to zrobimy to przeciągu kilku miesięcy. Metodologia ZEN działa cuda – naprawdę. Ale to jest tak silna prowokacja mechanizmów obronnych ego, że mogę śmiało napisać, iż nikt do tej pory w Polsce nie odważył się przeprowadzić czegoś takiego :) A jak to bywa z pionierskimi doświadczeniami – przypominają mi się czasy, gdy od 2009 roku jeździłem po całej Polsce z Mapą Świadomości Hawkinsa – jako pierwsza osoba w naszym kraju mówiłem o pracy z Umysłem poprzez Uwalnianie – moich doświadczeniach poprzez naukę od Hawkinsa. Dziś to już historia – mój cel został osiągnięty- każdy już wie jak bardzo efektywne jest studiowanie Jego filozofii i prawd.

Dlaczego proces działa. Klucz procesu. Pozwalasz aby ktoś maksymalnie Cię docisnął – wymagając od Ciebie więcej niż Ty od siebie przez całe życie. Dzięki temu nauczę Cię w praktyce jak działa proces wymagania od własnego umysłu efektów ! Tak – tego każdy musi się nauczyć – szczególnie w biznesie, przedsiębiorczości lub pracy profesjonalnej wynagradzanej za efekt.
Wybierasz (dokonujesz wyboru) abym został Twoim trenerem EFEKTÓW. Kluczem tego procesu jest zaufanie. Czyli nigdy nie będę mówił ani uczył czegoś, czego sam nie jestem przykładem / czego nie doświadczyłem.
Fakty – przez moje 15 lat pracy w służbie ludziom – Owoce mówią same za siebie. Dedykowałem ostatnie 15 lat aby nauczyć jak najwięcej osób Uwalniania, Rozwoju świadomości i Transformacji. Na ten moment nikt w naszym kraju nie ma większego doświadczenia Warsztatowego pracy z ludzkim umysłem w kontekście Uwalniania i z pewnością nie ma ani jednej osoby z takim doświadczeniem praktycznym w pracy warsztatowej Rozwoju Świadomości z Przedsiębiorcami.

Zaufanie – poprzez efekty. Proces Mocny Umysł działa i jest bardzo efektywny. Ale jest bardzo zaawansowany. Wymaga ćwiczeń – codziennych oraz wykonania wszystkich ćwiczeń z podręcznika.

Zdecyduj się tylko jeżeli we wnętrzu Ciebie pojawiła się już intencja, że zrobisz wszystko aby doświadczać coraz większych efektów w świecie – przestać obwiniać świat, ludzi, przeszłość i jesteś gotową / gotowym wziąć odpowiedzialność za wszystko co dzieje się w Twoim życiu !

Są to zajęcia przeznaczone najbardziej dla osób przedsiębiorczych oraz profesjonalistów, którzy są lub chcą być wynagradzani za EFEKTY ich pracy i chcą aby te efekty były jak największe.

Jednocześnie są to osoby, które już rozumieją kontekst tego, że przyczyna ich efektów jest w ich umyśle i nie zależy od zewnętrznych okoliczności…..

Osoby emocjonalnie „wrażliwe” – to nie jest jeszcze ten etap- zapraszam na Mocne Środy oraz Warsztaty Uwalniania

Efekty całego procesu zależą od zaangażowania uczestnika – od wykonania wszystkich ćwiczeń 😀👍

Szczegóły :

https://www.mocny-umysl.pl