Najwyższe poziomy Mocy – w praktyce

Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane Warsztaty Uwalniania, Rozwoju Świadomości i Transformacji w Warszawie

Już 25 – 26  LIPCA 2020 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu

NAJWYŻSZE POZIOMY MOCY  – w praktyce
Dlaczego najwyższe poziomy mocy są nam dostępne wtedy, gdy całkowicie przestaniemy ‚pracować nad sobą’ (ego) a po prostu uwolnimy energię,  która to ego zasila. 

Cała praca wymaga zero walki i zmagania. Wystarczy poddać, zrezygnować z negatywności. 
Dopóki masz poczucie, że pracujesz nad sobą – zasilasz ego, bo ego pracuje nad sobą. 
Twoje prawdzie JA – po prostu JEST.

Najlepsze narzędzia do przyspieszania pozytywnych zmian.
Zmiany w naszym życiu następują samoczynnie – te pozytywne.
Następują samoczynnie – gdy przestajemy STAWIAĆ OPÓR wobec tego co jest, co było oraz wobec tego –
czego nie chcemy, nie znosimy itp. Awersja sprawia, że trzymamy się tego, czego nie chcemy (podświadomie)
Wybierz BYĆ Radością i Szczęściem. Tylko ta energia pokaże Ci prawdę o tym, ile oporu stawiamy światu – np. po to aby ten świat i ludzi kontrolować !

Energia Doskonałości : Bycie najlepszymi jacy możemy BYĆ

Omówię najważniejsze lekcje i prawdy zaawansowanego rozwoju świadomości !
Podsumowanie doświadczeń w procesie rozwoju świadomości poprzez uwalnianie !
Nigdy się nie ograniczaj – iluzje dominują naszym życiem tylko wtedy,
gdy my sami dajemy im moc – wierząc w nie !

W trakcie Warsztatu – wykonamy wszystkie najbardziej efektywne ćwiczenia uwalniania !

Rozwój świadomości poprzez uwalnianie i poddawanie :
– negatywnych emocji
– fałszywych przekonań
– negatywnych nastawień i opinii

Największa zmiana w naszym życiu następuje wtedy, gdy całkowicie przestajemy reagować emocjonalnie na to co widzimy wokół.
Podróż do źródła, które jest w nas – odblokowanie naszych prawdziwych możliwości
 jest dla wielu osób najciekawszym doświadczeniem ich całego życia.
Kiedy jest właściwy moment aby wybrać wolność i przestać reagować, stresować się, walczyć i zmagać ?
 Co ulega trwałej zmianie ?
Zaczynasz TWORZYĆ swoje życie – zamiast reagować na otoczenie.

Ogromna zmiana – oznacza koniec życia bez celu, bez kierunku i bez prawdziwego sensu. Nasza MOC wzrasta gdy przestajemy uzależniać
nasz stan energetyczny od tego, co dzieje się wokół nasNAJWYŻSZE POZIOMY MOCY : SPOKÓJ I WEWNĘTRZNY RELAKSUWALNIANIE NEGATYWNYCH EMOCJI, NASTAWIEŃ ORAZ PRZEKONAŃ
WE WSZYSTKICH OBSZARACH ŻYCIA !
MOC UMYSŁU W PRAKTYCE ! WSZYSTKO O PRZEKONANIACH
jak skonstruowane są nasze przekonania, jak energetyzują tzw. „atraktory” i jakie są sposoby aby jak najszybciej uwolnić się od negatywnych przekonań


W POSZUKIWANIU PRAWDY – PRAWDA vs FAŁSZ
Przypomnienie ponad 60 najważniejszych prawd  rozwoju świadomości !MOC INTENCJI
Dlaczego intencje manifestują się najszybciej, gdy przestajemy kontrolować procesWYSOKI POZIOM ENERGII każdego dnia ! Na czym polega bycie osobami pełnymi życia ?
dla zaawansowanychNASTAWIENIA UMYSŁOWE !

Uwolnienie się od przeszłości. Całkowite wybaczenie sobie. Zaawansowane ćwiczenia wybaczania.ILUZJE POSTRZEGANIA : TYLKO GDY ZMIENIMY NASZ SPOSÓB POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI
RZECZYWISTOŚĆ ULEGNIE ZMIANIE !
WZROST, ROZWÓJ, EWOLUCJA ŚWIADOMOŚCI ?
Jaki jest prawdziwy cel i sens naszego życia ?Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> POZYTYWNE ŻYCIE – bez ograniczeń . Doświadczamy tego co najlepsze wtedy, gdy uwolnimy iluzję, że trzymanie się negatywności – coś nam daje.
Jak wyglądają wszystkie sposoby uwalniania negatywności ? Doświadczymy zaawansowanego UWALNIANIA lęku (strachu), poczucia winy, braku(pragnień), złości, dumy, wstydu, apatii i żalu 
—> Wyższe formy Koncentracji umysłu / na czym polega trening tzw. umysłu sportowca – umysłu całkowitej koncentracji i skupienia ? /
To, że ludzie posiadający zdolność koncentracji umysłu są najbardziej efektywni i odnoszą największe sukcesy życiowe – nie jest już tajemnicą od lat. Im bardziej spokojny, zrelaksowany oraz skoncentrowany jest nasz umysł – tym większe wyzwania będziemy w stanie realizować. To sztuka koncentracji odpowiada za nasze poczucie wewnętrznej mocy. Na szczęście umiejętność tę można w sobie wyuczyć. Jak pokazuje doświadczenie życiowe – większość osób – dopóki nie zrozumie i doświadczy czym jest skupiona jak laser moc umysłu (stan przepływu) nie jest w stanie osiągnąć wyższych poziomów sukcesu w tym co robią. Jeżeli istnieje choć jeden najbardziej kluczowy obszar w naszym życiu – taki fundament transformacji – to jest to właśnie kwestia koncentracji. Gdy wejdziemy na wyższe poziomy zdolności skupienia i koncentracji – natychmiast otworzą się w naszym życiu szanse i możliwości plus zdolności twórczej zaradności – jakich nawet się w sobie nie spodziewaliśmy do tej pory.
—> PUŁAPKA KONTROLI – Jak pragnienie kontrolowania blokuje realizację naszego potencjału
—> Ego – pułapki , iluzje i fałsz – przypomnienie najważniejszych lekcji rozwoju świadomości abyśmy trzymali się mocy i przestali cierpieć

—> Transformacja poprzez wzięcie 100% odpowiedzialności. Omówimy 22 fundamentalne prawdy dotyczące rozwoju duchowego 
—> Systemy przekonań od a do z – dlaczego przekonania posiadają tak wielki wpływ na każdy obszar naszego życia, nasze zachowania itp. ? Z czego zbudowane są przekonania ?
—> Życie bez emocjonalnego bólu, bez walki, cierpienia, zmagania i wysiłku
—> Myślenie. Wszystko o tym jak funkcjonuje umysł. Jak uwolnić się od największego uzależnienia ludzi – uzależnienia od myślenia/martwienia się ? 
—> Osądzanie jako największa blokada mocy tworzenia. 
—> Rozwój świadomości jest procesem chaotycznym i nieprzewidywalnym – im więcej mamy z góry ustalonych założeń czy oczekiwań – tym bardziej stawiamy opór i cierpimy ! Otwartość to nastawienie umysłu bez z góry założonych oczekiwań ! 
—> Wysiłek. Zmaganie. Cierpienie. Walka. Czy naprawdę na tym ma polegać nasze życie ? Czy radzenie sobie w świecie jest naprawdę trudne czy to tylko fałszywy program ?
—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?
—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak. Skąd bierze się duchowe wycofanie oraz rezygnacja z Mocy DECYZJI i Wyboru jaką posiadamy. 
—> Blokady EGO -intensywne uwalnianie lęku (strachu) oraz uczucia i nastawień braku ze wszystkich obszarów życia
—> Nie próbuj nic zrobić – po prostu pozwól. O sztuce pozwalania – czyli jakie efekty przynosi całkowite poddanie. Czym jest duchowa nauka/praktyka :  „ Puść i pozwól Bogu” ? Gdy już damy z siebie 100% – zrobimy wszystko co najlepsze – nie jesteśmy przywiązani emocjonalnie do rezultatu – a wtedy wszystko to co pozytywne pojawia się w naszym życiu bez wysiłku czy zmagania. Nie napierając na sukces, nie pragnąc go -dostajemy coraz więcej i więcej. A towarzyszy temu szczęście i radość.
—> JASNOŚĆ oraz KLAROWNOŚĆ : Uniwersalne prawdy dotyczące rozwoju świadomości ! Dlaczego jesteśmy na tym świecie ?
 

Oto dodatkowe kwestie, które będziemy doświadczać podczas warsztatu :

– Duchowe lekcje doskonałości czyli energia, która tworzy najwyższą możliwą jakość naszego życia.
– Nasze myśli nic nie znaczą – dlaczego ? bo nie są nasze – to tylko odzwierciedlenie programów w umyśle
– EGO – czyli oprogramowanie atakowania siebie 

– Rzeczywistość jako lustro ! Nie bądźmy ofiarą rzeczywistości – którą sami tworzymy ! To my decydujemy ! Przyjemnie jest czuć się „ofiarami” – jedyne zmiany w naszym życiu możemy dokonać wyłącznie na poziomie prawdziwej przyczyny – umysłu i świadomości. Nasza rzeczywistość – odzwierciedla – stanowi wydruk tego co mamy w sobie. Ludzkie ego gotowe jest poświęcić wiele wiele lat życia w przeciętności zamiast wybrać prawdę.
– Dawanie jest otrzymywaniem. Energia i jej konsekwencje : Wysokie stany energetyczne (stany mocy) umysłu. Dlaczego od tego – jaką energię pozwalamy dawać z siebie w każdej chwili – dokładnie takiej samej doświadczymy coraz więcej w każdym obszarze naszego życia. To – jaka energia przepływa „przez nas” do świata – dokładnie taka do nas wróci ! To jest nasz wybór ! Bez względu na wszystko dawaj z siebie to co najlepsze – spokój, relaks, radość i szczęście !
– Jak przestać czekać „na właściwy moment” – o porzucaniu nawyku zwlekania !
– Sabotowanie siebie – jak przestać używać własnej energii przeciwko sobie ?
– Geniusz w każdym z nas. Genialne pomysły i idee nie pochodzą od nas lecz przez nas !
– Spokój, Radość i Szczęście jako fundamenty duchowej transformacji naszego życia. Pokora – bardzo często to czego potrzebujemy najbardziej – to „ogromna dawka pokory” i wszystko się ułoży … 🙂
– Wszystko układa się perfekcyjnie gdy puszczamy chęć kontroli !
– Poszukiwanie prawdy w sobie zamiast w świecie zewnętrznym – największa różnica pomiędzy prawdziwymi i fałszywymi drogami rozwoju
– Jak nigdy niczego nie brać „do siebie” – bez emocji
– Nasze prawdziwe Ja – kocha / nasze ego – chce być kochane – jaką cenę płacimy wierząc, że źródło tego czego szukamy znajduje się poza nami
– Wszystko to czego potrzebujemy i szukamy jest już w nas – tu i teraz !
– Obraz samych siebie w podświadomości – to jak postrzegamy siebie – decyduje o tym – jaką dynamikę nadajemy naszemu życiu oraz jakie wyzwania wybieramy i jakich unikamy !
– Kasowanie programu Braku Zaufania (do ludzi, do świata, do Boga)
– Rób wszystko na 100% – to co potrafisz najlepiej – tak jak potrafisz najlepiej !
– Dlaczego kompletnie nie musimy martwić się i kontrolować świata zewnętrznego (fizycznego) – świata materii. Ponieważ stanowi on wyłącznie wydruk – odbicie naszego umysłu – gdy dokonamy transformacji naszych przekonań i emocji w określonym obszarze – świat fizyczny dostosuje się automatycznie. Bez wysiłku.
oraz wiele innych …

Jak zacząć cenić – doceniać nasze życie i nasz czas. Nigdy niczego nam w życiu nie zabraknie. Oprócz czasu. To jedyne ograniczenie, które posiadamy ! Czy w pełni korzystamy z czasu, który nam pozostał ?

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy).
Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

25 LIPIEC 2020 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 19:15

26 LIPIEC 2020 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 19.00

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres:
warsztaty@adamkrasowski.pl 
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Dla osób, które planują wziąć udział w Warsztacie po raz pierwszy – proponuję przeczytanie dwóch książek (nie jest to wymagane, ale bardzo bardzo zalecane ) Davida R. Hawkinsa : Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania. ( Power vs Force oraz Letting go ).
W trakcie Warsztatu podsumowującego możemy usłyszeć wiele prawd i stwierdzeń, które bardzo szybko zmieniają nasze postrzeganie rzeczywistości.

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)