Życie w którym każda chwila wypełniona jest poczuciem sensu, radością i szczęściem…

Czy życie w którym wciąż „poświęcasz się”, swoją energię, kreatywność i siebie po to aby być „kimś” w oczach innych ?

Ludzie i tak postrzegają nas zgodnie z tym – jak my sami postrzegamy siebie. Ludzkie ego chce robić wrażenie, ludzka dusza chce pozostawić po sobie to co najlepsze – bez względu na to co myślą o tym inni.

Nie przywiązuj się do rezultatu. Efekty ułożą się same. Kluczem jest osiągnięcie w czymś mistrzostwa. Doskonałości. To nie jest trudne. To sens naszego życia. A możemy zrealizować to wyłącznie wtedy, gdy emanujemy Miłością robiąc to.

Przekonaj się, kto z ludzi może odnieść prawdziwy Sukces, jeżeli nie ma w sobie prawdziwego poczucia Miłości wobec ludzi ?
Jak można służyć ludziom, gdy ma się do nich awersję lub się ich unika ?

Unikamy ludzi – mamy awersję do innych tylko dlatego, że relacje z innymi ludźmi odzwierciedlają jak w lustrze to -jak postrzegamy samych siebie !

Większość ludzi udaje „małych” z lęku przed tym, że gdy ujawnią się światu – inni ich skrytykują, osądzą itp. Nie uzależniaj poczucia wartości od opinii innych. Poczucie własnej wartości to nastawienie miłości i akceptacji wobec siebie.

Miłość – to nie myślenie o sobie i swoim „zysku” ale oddanie się filozofii koncentracji na dawaniu – wnoszeniu wartości do życia innych …

Nikt i nic w świecie zewnętrznym nas nie ogranicza – to my sami ograniczamy siebie (podświadomie) !! Udawanie nie działa – po prostu bądź sobą.

Czy już nadeszła pora aby wyjść z cienia własnego lęku ?