+48502419413 biuro@adamkrasowski.pl

Konsekwencja wiary w fałsz jest widoczna dziś na całym świecie. Większość ludzi ma tak wypełniony negatywnością umysł, że wierzą iż ten świat jest wyłącznie pełen negatywności. Mało tego robią wszystko co w swojej mocy – aby przekonywać do tego innych ludzi. Ponieważ większość ludzi działa w oparciu o negatywny obraz świata – zamiast dostrzegać wszędzie możliwości, szanse, dary od Boga – widzą wyłącznie cierpienie, problemy i dlatego utknęli na poziomie walki o przetrwanie. Ich nastawienie umysłowe determinuje ich efekty oraz ich życie. Jeżeli ktoś posiada nastawienie, że życie jest niesprawiedliwe- zgadnijmy czego doświadczy ? 

Bóg stworzył ten świat  ( zgodnie ze wszystkimi religiami tego świata – Bóg jest miłością)  – ta miłość nie mogła stworzyć świata w którym Twój sukces oznaczałby czyjąś stratę lub porażkę.

Ludzie przepełnieni negatywnością wciąż programują siebie i innych wizjami końca świata, wizjami smutnych momentów, wizjami ograniczeń, lęku, braku i niedostatku .. 

Bóg nie może stworzyć czegoś czym nie jest .. nie może stworzyć negatywności – to nasze ego jest przyczyną negatywności na tym świecie 

Wolą Boga dla nas jest wyłącznie szczęście, obfitość, radość i miłość. Wszystko inne tworzymy sami wierząc w negatywność ego. 

Wolność wyboru – każdy z nas może dokonać wyboru – którą energię wybierze. Na przykład zamiast negatywności wyłącznie to co pozytywne. 

Nikt tego nie zrobi za nas. 

To co dajemy z siebie zawsze do nas wróci. Energia, którą dajemy z siebie w każdej chwili – wróci do nas w postaci tej samej energii, którą ofiarowaliśmy. 

Miłość jest fundament obfitości, dostatku oraz szczęścia.

Tylko i wyłącznie miłość jest jedynym antidotum na wszystkie nasze problemy życiowe. Każdy, kto uwolni z umysłu wszystkie emocje, myśli, nastawienia i programy pozbawione miłości (negatywne) – doświadcza transformacji wszystkich obszarów swojego życia w bardzo szybkim tempie.

Miłość to przede wszystkim życie bez poczucia winy i lęku. 

Radość i miłość to energie przeciwne lenistwu – są w stanie inspirować nas bez końca do wytrwałej pracy, nauki, zdobywania doświadczeń. Im bardziej jesteśmy bowiem przydatni światu – im więcej wartości wnosimy .. tym więcej obfitości doświadczamy.