Obudź się i zacznij naprawdę żyć.

 

Co dla Ciebie oznacza ŻYCIE ?

 

Czy naprawdę żyjesz na 100% Twoich możliwości ?

 

Przyspieszanie tempa zmian …
Tempo, szybkość, dynamika ludzkiego życia …
Dwie osoby mają takie same cele.
Takie same chęci i oczekiwania od życia.
I teraz pytanie – dlaczego jedna osoba dysponując jednym rokiem czasu robi niesamowite postępy
a druga nawet przez 20 lat nie jest w stanie dokonać tego co pierwsza w ciągu jednego roku ?
Czy przyczyna jest w nas ? Czy na zewnątrz ?
Co ogranicza ludzką moc, energię w największym stopniu ?
Jesteśmy tak naprawdę nieograniczonymi istotami, jedyne ograniczenia posiadamy we własnym umyśle – nie ma zewnętrznych przyczyn.
Dobrze – teraz wiemy, że szukamy w umyśle …
Co trzeba zrobić z tym – co posiadamy w umyśle ? Przede wszystkim przestać udawać i unikać sprawdzenia jego zawartości nabierając się na głos ego, który twierdzi, że wszystko jest ważniejsze niż to – co jest w umyśle.
Nic nie jest ważniejsze od tego co jest obecnie w umyśle.
Aby pójść do przodu w dowolnym obszarze – W PIERWSZEJ kolejności MUSIMY uwolnić/puścić/poddać
NASZE EMOCJONALNE PRZYWIĄZANIE
(1) do tego CO JEST
(2) do tego CO BYŁO
dlaczego ?
możesz dodać do własnego umysłu tysiące informacji – pozyskać całą wiedzę o sukcesie, obfitości, radości, zdrowiu itp. – a nie robić żadnych postępów w tym temacie – gdyż tak naprawdę w podświadomości trzymamy się czegoś/kogoś
Największe , fałszywe iluzje, których ludzkie ego trzyma się dziś sabotując naszą przyszłość ? (emocjonalnie)
– poczucie bycia ofiarami („nie mogę nic z tym zrobić”
– „świat jest niesprawiedliwy”
– uraza do kogoś/czegoś z przeszłości (brak wybaczenia)
– posiadanie racji (duma) zamiast efektów
Aby puścić, trzeba uwolnić wszystkie neg. emocje w danym temacie. Negatywne emocje przywiązują nas do tego – czego nie chcemy doświadczać. Za pomocą negatywnych emocji – oddajemy moc nad sobą i czujemy się bezsilni.
Szczęście to tylko decyzja. Ale za to jak istotna !

Może odmienić całe nasze życie !

 

Natychmiast przestaniemy cierpieć, zmagać się i walczyć gdy uświadomimy sobie, że nie ma w tym żadnej wartości – a wyłącznie nauczyliśmy się tego od innych „aby byś kochani i akceptowani” w społeczeństwie.
Pamiętajmy, że nasze ego oraz ego innych ludzi nie chce abyśmy odnaleźli moc/źródło w sobie – bo wtedy staniemy się wolni i niezależni od innych – dlatego będzie rozpraszać nas w nieskończoną ilość sposobów abyśmy byli wciąż zajęci „szukaniem” i uzależnianiem swojego szczęścia od ludzi/materii/świata !
To my sami jesteśmy odpowiedzialni za to – aby obudzić się z tego snu – ale nie liczmy na to, że komukolwiek poza nami i Bogiem będzie zależało na naszej wolności od ograniczeń, braków i cierpienia !
Oczywiście – dla mnie również ! Robię wszystko co w mojej mocy aby jak największa ilość osób w Polsce – DOŚWIADCZYŁA swojej mocy i stali się całkowicie niezależni energetycznie od innych ludzi i świata. Dlatego dziękuję za wyrozumiałość i zrozumienie, że moją rolą nie jest słuchać naszych marudzeń, narzekań i innych tam „wymówek” – tylko mówić prawdę i to tak, że aż Cię zaboli
Jeżeli oczekujemy, iż ktoś nasz przytuli i powie, że to nie Twoja odpowiedzialność i wszystko „się samo” ułoży bez ogromnej ilości pracy z Twojej strony – to musimy wybrać innego nauczyciela prawdy
 

Mi nie zależy na tym aby ktoś mnie lubił – mi zależy na tym aby Twój poziom Mocy wzrósł najwyżej jak to możliwe – w jak najkrótszym czasie – abyś doświadczała/doświadczał ZDROWIA na 100%, Obfitości, Sukcesów i całkowicie radosnych relacji z ludźmi. I ja zdaję sobie sprawę, że to jest bardzo bardzo bolesne dla ego – bo sam przeszedłem tę drogę.

 

Najważniejsze – to nigdy się nie poddawaj !
Tylko pozytywna energia pozwoli Ci zapanować nad ego i zmienić każdy obszar Twojego życia – nie walka i nie cierpienie !

Wolna wola = wolny wybór.

 

Wszystko to czego doświadczamy – wybraliśmy kiedyś w przeszłości !

Radosnego dnia i bardzo bardzo dziękuję !

 

Do zobaczenia we środę !