+48502419413 biuro@adamkrasowski.pl

Mnóstwo osób nie chce widzieć zależności przyczynowej pomiędzy tym, co utrzymują w swoim umyśle a efektami obserwowanymi przez świat zewnętrzny.
Oj, jak trudno jest zaakceptować nam ludziom fakt, że przyczyna wszystkiego co doświadczamy znajduje się w nas – a dokładniej mówiąc w naszym umyśle – w części, którą nazywamy „podświadomą”.

Nie ma przypadków we wszechświecie. Wszystko co dzieje się ma swój cel i przyczynę.

Gdy zapanujesz nad umysłem – zapanujesz nad swoim życiem.

My nadajemy sens/znaczenie wszystkiemu co widzimy – a widzimy wszystko przez filtry postrzegania (programy, przekonania i nastawienia umysłowe). Żaden człowiek  nie widzi rzeczywistości – tylko własną wersję rzeczywistości.

Nie liczy się ten, kto ma rację -tylko ten, kto ma efekty ! Jeżeli ta prawda kogoś boli – to także nas wyzwoli –  spod kontroli iluzji !

Przestań halucynować – zacznij realizować !
Załóżmy skalę mocy/efektywności/zaradności człowieka od 1 do 10 (1 najmniej – 10 max czyli poziom doskonałości )
Człowiek, który jest na poziomie 3-  nie może robić i doświadczać efektów osoby na poziomie 8.
Jeżeli ktoś, na poziomie 3 nie przejdzie testu duchowego nazywanego testem DUMY (największy problem dziś w Polsce) i wmówi sobie, że „może” mieć efekty jak osoba na poziomie 8 – to nigdy, ale to nigdy nie zrozumie dlaczego mimo upływających lat ( czasem dziesięcioleci ) nie ma EFEKTÓW ( najczęściej zamiast nich są wymówki – zrzucanie odpowiedzialności za brak efektów na warunki zewnętrzne ). Zamiast pokornie przyznać się przed sobą, że to co doświadczamy teraz to nasze 100% i następnie odkryć oraz zaakceptować co będzie potrzebne aby podnieść poziom naszej mocy/zaradności/energii do poziomu 8 – czego następnie naturalną konsekwencją będą działania oraz efekty poziomu 8. Proste ? Prawda ?

A jednak – jakże skomplikowane  !

Nasz obraz samych siebie – znajdujący się w podświadomości – wpływa bezpośrednio na nasze działania oraz ich efekty.

O tym jak szczegółowo zmienia się przyczynę (pracuje z podświadomością) w kontekście obrazu samych siebie – opowiem więcej podczas warsztatów czerwcowych oraz lipcowych. Zapraszam ciepło !