+48502419413 biuro@adamkrasowski.pl

Co najlepszego możemy zrobić z naszym życiem dopóki jesteśmy na tym świecie ?
UŻYĆ GO!
Będąc przykładem i tworząc to co dobre i pozytywne.

Aby tworzyć to co pozytywne w pierwszej kolejności musimy uwolnić z naszego życia przyczynę tego co negatywne. Uwolnić fałszywe, negatywne postrzeganie siebie, świata, życia, ludzi wokół nas i nawet Boga.
Przyspieszanie wzrostu naszej świadomości oraz efektów w świecie jest wyłącznie uzależnione od tego, czy stawimy czoła prawdzie.
Prawda nas wyzwoli, zawsze. Na początku trochę boli, ale tylko stawianie czoła prawdzie może nas wyzwolić.
Wymówki są przyjemne, ale one nie transformują naszego życia.

Przypominam:
1) To jest Twój umysł, Twoja odpowiedzialność.
2) Negatywność w naszym życiu – w dowolnym obszarze – nie bierze się „nie wiadomo skąd”. To efekt tłumienia negatywności (m.in. negatywnych emocji w naszym umyśle. Nie ma zewnętrznych przyczyn. Nawet zmęczenie i wyczerpanie ciała to efekt tłumienia negatywnych emocji.
3) Jeżeli będziemy szukać rozwiązań tam gdzie ich nie ma – poza naszym umysłem ( czyli mówiąc inaczej nie uwolnimy przyczyny negatywności, która jest wyłącznie w naszym umyśle ) efekty w naszym życiu nie ulegną zmianie.
4) Jeżeli ktoś w teorii twierdzi, że „wie” czym jest obfitość, sukces, zdrowie, szczęście, realizacja siebie itp. ale w praktyce nie widać tego w świecie efektów – to jest to oszukiwanie siebie (duma). Wiem można powiedzieć tylko wtedy (tak naprawdę) gdy się czegoś doświadczyło 🙂

Cokolwiek dzieje się w Twoim życiu, bardzo szybko możesz odnaleźć tego przyczynę(jeżeli szukasz tam gdzie trzeba).
I tylko w tym miejscu (umysł) możesz naprawdę dokonać naprawy, ulepszenia czy też zmiany.

Wybieraj świadomie !