🎄❤️ RADOSNYCH – WYPEŁNIONYCH MIŁOŚCIĄ i WDZIĘCZNOŚCIĄ ZA ŻYCIE ŚWIĄT !
🎄❤️
 
Ten, kto kocha Boga bardziej niż swoje myśli, emocje, przekonania i nastawienia robi największe i najszybsze postępy w rozwoju duchowym.
Ten, kto kocha Ludzi bardziej niż pieniądze – ma tak naprawdę ich obfitość -znacznie więcej pieniędzy niż potrzeba.
Ten, kto naprawdę doświadczył czym jest Miłość – nie martwi się o przyszłość przez ani jedną sekundę swojego życia.
Ten, kto odczuwa wdzięczność za życie – nie kontroluje życia ani ludzi – nie odczuwa stresu – a zatem jest ZDROWY. Bo Szczęście = Zdrowie.
 
Życie nie jest po to abyśmy przez cały czas lękali się, chowali, kurczyli i przygotowywali na odejście. Życie w swej postaci to odkrycie czym jest Miłość. Dlatego życie zaczyna się naprawdę wtedy, gdy uwolnimy lęk.
Rób wszystko aby jak najwięcej ludzi na tym świecie zapamiętało Cię w pozytywny sposób. Na prawdziwy szacunek pracujemy poprzez to Kim Jesteśmy oraz co naprawdę robimy aby życie innych ludzi było jak najlepsze i jak najbardziej pozytywne.
 
👍😀 1. Wszystko będzie dobrze. Gdy przestajemy stawiać opór negatywności, gdy przestajemy z niej korzystać, gdy nauczymy się Uwalniać, Poddawać w każdej chwili – jednocześnie wybierając to, co pozytywne czyli wiarę, zaufanie, radość, miłość, odwagę oraz spokój i relaks – nasze życie staje się pozytywne. Na mocy naszego wyboru. Dlatego pamiętajmy – zrelaksujmy się – wszystko będzie dobrze. Spokój i miłość przynoszą najszybsze, najlepsze i najbardziej pozytywne rozwiązania i naprawiają wszystko w naszym życiu.Pamiętajmy, że tylko prawdziwa Miłość ma moc aby nas uwolnić – a ból i cierpienie pokazują nam, że trzymamy się jakiejś iluzji – oddajemy moc nad sobą. Źródłem cierpienia jest tylko emocjonalne przywiązanie.
 
2. Odważ się wybrać RADOŚĆ. Zakończ walkę i zmaganie. Tworzymy to, co pozytywne i nigdy nie robimy tego z awersji do kogoś, czegoś, przeszłości lub samych siebie. Wybieramy RADOŚĆ, gdyż radość kończy w naszym życiu ILUZJĘ WALKI. Złość, awersja i niechęć są fundamentem programu ego, który nazywamy walką. Nieświadomie walczymy ze sobą, z bliskimi i ze światem. Na walkach tracą wszyscy. Walka męczy nas wewnętrznie i osłabia nasze wszelkie zdolności oraz energię życiową – witalność.
 
3. Ludzie czują się przy nas tak komfortowo – jak bardzo akceptujemy i kochamy samych siebie !
 
4. Święta to znakomity moment na utrzymywanie w sercu bezwarunkowej miłości oraz całkowitego wybaczenia.
 
5. Aby uwolnić wszystko to, co jest w nas negatywne musimy po prostu przestać to osądzać – całkowicie zaakceptować samych siebie. Przestajemy osądzać zwierzęce ego i z nim walczyć – zaczynamy go oswajać poprzez puszczenie negatywnego programu manipulacji – zwanego poczuciem winy. Poczucie winy nie jest nam potrzebne.
 
6. Większość trudności, zmartwień i lęków wynika z tego, że nie podjęliśmy jeszcze decyzji aby zaufać i pozwolić abyśmy byli prowadzeni.
 
7. Skoro jesteśmy prowadzeni w każdej chwili – nie musimy się martwić. Nie lękaj się – Bądź sobą tak najlepiej jak potrafisz – ale pamiętaj – to życie jest po to abyśmy się nim cieszyli , radowali (radość jest tu kluczem ). To życie nie jest po to abyśmy walczyli ze sobą, porównywali się, krytykowali.
 
8. To my sami trzymamy się negatywnych emocji – gdyż liczymy na to, że coś nam dadzą – oczekujemy jakiegoś zysku – a trzymamy się ich poprzez stawianie im Oporu !! Uwolnij opór wobec tego co czujesz – zaakceptuj, że to tylko energia – nie osądzaj jej – a wtedy zniknie. Na pewno nie zniknie prawda o tym, Kim jesteś naprawdę – Radość, Miłość, Spokój – te energie to nasza prawdziwa natura – ich będzie coraz więcej !!
 
9. Gdy tylko poddasz się i pozwolisz (pozytywny stan świadomości) być prowadzoną / prowadzonym przez Twoje „Wyższe JA”, lub inaczej Duszę- nigdy nic nie pójdzie źle !
 
10. Ego zrobi wszystko abyś nie odczuła / nie odczuł prawdziwej nieograniczonej mocy, którą posiadasz – dlatego musimy zawsze uważać na nasze ego – stres, zmęczenie, napięcie, martwienie się, lęk itp – to oznaka, że znów ego przejęło stery i szuka miłości tam gdzie jej nie ma
 
11. Źródło MOCY jest w Tobie – idzie z Tobą gdziekolwiek idziesz. Gdybyśmy byli świadomi, Kto idzie obok nas – kto jest przy nas w każdej chwili – nigdy byśmy się nie lękali !
 
12. Świat wynagradza nas za to, Kim jesteśmy! Nie jesteś winna/ winien tego co dzieje się w tym świecie – każdy człowiek sam na siebie sprowadza swój los – swoimi wyborami, decyzjami i intencjami !
 
13. Tylko i wyłącznie Miłość ma prawdziwy sens i znaczenie w tym świecie – tego przyszliśmy się tutaj nauczyć. Aby nauczyć się radości – często najpierw musimy doświadczyć smutku !
 
14. Większość ludzi jest zdecydowanie zbyt ostrych wobec samych siebie – nie rozumieją, że to miłością i akceptacją transformujemy swoje ego – nie zaś walką ze sobą ! Wybacz sobie już dziś !
 
15. Gdy będziemy UPRZEJMI wobec siebie i wobec innych – zawsze i wszędzie – zawsze będzie towarzyszyła nam radość i miłość!
 
16. Nasze życie ma sens – a naszym celem tutaj jest wzrost, rozwój i nauka – dlatego warto pamiętać – wszystkie Święte teksty dostępne w tym świecie (Biblia także) potwierdzają – wszystkie Twoje przeszłe błędy – nie były błędami – to był proces nauki i wzrostu – przez który musieliśmy przejść aby nauczyć się tego, na co się ‚zapisaliśmy’ !! Bóg nie osądza nas i nie karze za to, że popełniamy błędy- tak jak rodzic nie przestaje kochać swoje dziecko gdy to małe dziecko popełni jakiś błąd !
 
17. Wyobraźmy sobie nasze życie jakby był to seans w kinie – aby zmienić obraz, który tam widzimy wystarczy zmienić taśmę / film (zawartość naszego umysłu ) – dlaczego zaś większość ludzi atakuje i obwinia EKRAN na którym film jest wyświetlany (ten biały kawałek materiału ) – zamiast zająć się przyczyną – czyli projektorem ? ? Tak działa ludzkie ego – chce abyśmy zawsze szukali przyczyn tam gdzie ich nie ma !!W tym życiu posiadamy moc wyboru tego, co utrzymujemy w umyśle i tylko tutaj posiadamy prawdziwą moc aby zmienić cokolwiek w świecie zewnętrznym. Możemy wyłącznie zająć się przyczyną czyli tym, co znajduje się w naszym umyśle !! Uważaj na wszystkie teorie „manipulacji ekranem” , „bycia ofiarą ekranu” i inne magiczne sztuczki – one sprawią, że na zawsze utkniesz w miejscu!
Posiadamy Moc – nasza zmiana nastawienia, myśli, emocji – jest w naszych rękach – jesteśmy za to odpowiedzialni – gdyż jest to nasz własny umysł! Nie jesteśmy naszymi emocjami, myślami, uczuciami, programami i przekonaniami – to tylko wyuczone mechanizmy, które przyjęliśmy z naiwnej niewinności od innych !
„Puść i pozwól Bogu”- bardzo często aby uwolnić się od czegoś – aby zrealizować jakiś cel – będziemy musieli „zejść sami sobie z drogi”. Poddać. Zaufać. Gdy wciąż kontrolujemy, kontrolujemy, próbujemy i próbujemy – często nic się nie dzieje – gdyż to forma walki opartej o lęk. Gdy my (nasze małe ja) próbuje coś zrobić – nic się nie zmienia – gdy puścimy, poddamy – całkowicie poddamy kontrolę – wszystko się układa. Niestety większość ludzi wciąż woli manipulować „iluzją kontroli” nad materią niż odkryć prawdziwą moc :)
 
18. Moim największym odkryciem w życiu było to, że ludzie cierpią za swoją ciekawość ! Są naiwni i pozwolili nieświadomie aby ich umysły wypełnione zostały różnymi formami fałszu np. syndromem ofiary !! To, że coś nazywa się „duchowe” nie oznacza, że jest prawdą.
 
19. Ludzie myślą, że nie posiadają mocy i tego doświadczają – braku mocy ! Ale tak naprawdę posiadamy ogromną moc -dostępną nam w każdej chwili – której staliśmy się nieświadomi. Utrzymaj przez moment radość i wdzięczność w umyśle – a zaczniesz doświadczać tej mocy ! Gdy każdego dnia w każdej chwili Twoim celem stanie się dawanie Miłości innym – zobaczysz, że jest to klucz do szczęścia- im więcej dajemy Miłości – tym więcej mamy jej w sobie – i nagle cały wszechświat – zaczyna nas wspierać – to co dajemy bowiem zawsze do nas wraca !!
 
20. Kluczem do spokojnego i radosnego umysłu jest całkowite puszczenie kontrolowania i zmieniania innych ludzi.
 
21. Wybaczenie to zrozumienie, że każdy robi to, co potrafi najlepiej – najlepiej jak potrafi. Ponieważ posiadamy zaprogramowany i zdominowany określonymi przekonaniami, emocjami i myślami umysł – mało tego, programy te znalazły się tam nieświadomie – jesteśmy niewinni ! I każdy człowiek także !
 
🎄❤️
Z miłością
I bardzo dziękuję !
Adam