❗Pora aby uwolnić wszelkie zwątpienie na swój temat, przestać się kurczyć i zacząć żyć na 100% ? Pozytywna energia jest śmiała i odważna ! Jeżeli ktoś wierzy, że ludzie są z natury źli, że ludziom nie można zaufać.
To zgodnie z tym programem, kogo będą spotykać w swoim życiu ?
A skoro my jesteśmy także ludźmi. To co taki program mówi o nas ?
Na tej planecie jest mnóstwo pozytywnych ludzi i są też osoby od których lepiej trzymać się z daleka. W kierunku których osób dążymy nigdy nie jest przypadkiem.
 
Pozytywni ludzie nie powstrzymują innych i sami sobie dają prawo do maksymalnego sukcesu ( w uczciwy, zgodny z wartościami mocy sposób ). Razem stworzycie mnóstwo pozytywnych, wspaniałych sukcesów.
Pozytywni ludzie nie obawiają się innych ludzi.
Nie boją się „konkurencji” w rozumieniu, że zobaczą, iż ktoś jest w czymś sto razy lepszy od nich. Traktują lepszych od siebie jako inspirację. Nie jako kogoś z kim trzeba walczyć.
 
Jeżeli mamy negatywne programy na swój temat – to ludzi, których spotykamy – i budujemy z nimi relacje – mają zawsze pasować do programów.
TO MY TWORZYMY NASZE DOŚWIADCZENIE ŻYCIA !! Nic nigdy nie dzieje się przez przypadek.
Wiesz jak rozpoznać osobę, która wątpi w siebie ? Izoluje się od ludzi. I złości się na sukcesy innych. Otacza się ludźmi, którzy są „bezpieczni” i „wygodni” dla ego.
To pułapka ego. Pokażę nam dziś jak uwolnić się od tych wzorców raz na zawsze.
 
Podświadomość ma tylko jedną funkcję. Jaką ?
O tym już wkrótce !
 
Już dziś kasujemy te negatywne programy !!
Do zobaczenia na MOCNEJ ŚRODZIE o 18.30 !!
18.30 – 19.00 Część pytania i odpowiedzi
19.00 – Uwalniamy blokady w budowaniu relacji
 
Radosnego dnia !!
I przygotujmy się ! TO będzie bardzo bardzo emocjonujący czas UWALNIANIA ! ??