Zrelaksuj się.
Pamiętaj – jesteś nieograniczoną istotą – jedyne co nas ogranicza, to przekonania, emocje i nastawienia utrzymywane w umyśle !
Nasza moc wzrasta wprost proporcjonalnie do tego im bardziej jesteśmy zrelaksowani.
Relaks jest pierwszą oznaką, że przestałaś/przestałeś oddawać moc nad sobą dla ludzi, wydarzeń i sytuacji w świecie zewnętrznym. Napięcie w ciele ma swoje źródło ( przyczynę ) w umyśle -wynika wyłącznie z negatywnych nastawień, emocji i myśli.
Im dłużej negatywnie myślisz lub się czujesz tym gorzej z ciałem. Dla zdrowia ciała zero negatywnego myślenia i odczuwania jest najlepszą możliwą strategią.
Ciało potrzebuje miłości i radości a nie smutku aby zdrowieć.Nasza moc wzrasta najszybciej, każdego dnia gdy tylko poddamy negatywny program OSĄDZANIA.
Automatycznym nawykiem ludzkości (program ego) jest osądzać wszystko i wszystkich w świecie zewnętrznym.
Niestety umysł, który jest OSĄDZAJĄCY – nie widzi rzeczywistości. Widzi swoje przekonania na temat rzeczywistości. Fundamentem osądów jest energia dumy. 🙃
Osądzanie blokuje nasz poziom sukcesów w świecie – nasza kreatywność – ekspresja całego geniuszu, który jest w nas zależy od tego czy puścimy osądzanie. Zamiast osądzania po prostu obserwujemy. Akceptujemy rzeczywistość taką jaką jest. Wtedy też przestajemy projektować i zamiast problemów, trudności i zmagań widzimy szanse, możliwości i wspaniały świat, który pozwala nam tworzyć nasze życie według własnych intencji. Niektórzy ludzie wciąż widzą w tym świecie negatywność – nie wiedząc, że to tylko lustro.

Uwalnianie ZAWSZE prowadzi do wzrostu naszego poziomu energii. Tłumienie lęku i poczucia winy w podświadomości prowadzi do tego, że to co utrzymujemy w umyśle – pojawia się w naszym życiu. Lęk sprawia, że kurczymy swoje życie. Poczucie winy zaś, że odpychamy od siebie to co pozytywne.
Cały fundament sztuki poddawania (uwalniania) polega na odkryciu, że dysponujesz mocą – która pozwala ci na świadomą i dobrowolną rezygnację z całej negatywności która znajduje się w Twoim podświadomym umyśle i tym samym na rezygnację z negatywności w całym twoim życiu.Ta moc zawsze była, jest i będzie nam dostępna.
Oczekuje wyłącznie naszego przebudzenia i akceptacji. Wybrania świadomego życia – w zamian za „życie we śnie”. Odkrycie tego źródła jest zawsze transformujące. Świat i warunki zewnętrzne „przestają nas wzruszać” emocjonalnie. Prowadzi to do całkowitej zmiany naszych zachowań.Przestajemy być bowiem ofiarami naszego życia – a zaczynamy być twórcami.
Najpierw zmienia się to – jak się czujesz – następnie zmienia się wszystko !