Witam bardzo ciepło. Bardzo dziękuję za wszelkie pytania. Postanowiłem podzielić się moim postrzeganiem prawdy o sytuacji na świecie.
Abyśmy mogli lepiej zrozumieć. Jeżeli to co napisałem sprowokuje w nas negatywne emocje – to znaczy, że dla ego się to nie podoba. Ego ma swoje wytłumaczenia w którym korzyść ego jest zawsze na pierwszym miejscu.

Ze względu na wzrastającą ilość teorii spiskowych, które niszczą od środka społeczeństwo i naszą przyszłość – powiem prawdę wprost :)

Zawsze musimy patrzeć na wyzwania w długim okresie czasu. Przewidzieć wszystkie konsekwencje długoterminowe.

Społeczeństwa żyją w pokoju i harmonii – wspólnie tworząc lepszą przyszłość – opierając się o względnie wzajemne zaufanie, szacunek.
Aby całe społeczeństwa funkcjonowały efektywnie za 10, 20, 100 lat – musimy popatrzeć historycznie co doprowadziło do upadku sporej ilości narodów, wojen i konfliktów wewnętrznych.

Czy wiemy dlaczego żyjemy w najlepszych możliwych czasach biorąc pod uwagę historię tego świata ? Gdyż ludzie zaczęli cenić spokój i drugiego człowieka bardziej niż wojny i konflikty. Dlatego, że MOCNI ludzie zaczęli bardziej chronić słabszych. 

W społeczeństwie jakim jest Polska żyje co najmniej kilka milionów osób, które są na bardzo niskim poziomie „zdrowia”. Ich układ odpornościowy jest bardzo mocno osłabiony. W dodatku – mnóstwo osób jest przepełnionych lękiem i paniką – wierzą w to, że ograniczenia zewnętrzne mają na nich wpływ. 

Mocni ludzie – nigdy nie będą kazać ludziom słabszym aby się zmienili – bo siła nigdy nie działa— ale pozwolą im wzrastać w ich właściwym dla nich czasie. Do tego czasu naszym obowiązkiem jest ich chronić.  

Wybraliśmy życie w demokracji. Osiągnęliśmy poziom w którym każda jednostka ma znaczenie. Każdy człowiek się liczy i jest równy wobec prawa  ( w historii tak nie było). 

Dlatego aby zachować te zasady – nie ma możliwości w systemie demokratycznym wprowadzania ograniczeń innych niż te, które dotkną nas wszystkich w celu ratowania życia słabszych zdrowotnie ludzi. Ci ludzie, gdy przychodzi panika, ponieważ my nie mamy z większością osób kontaktu -naprawdę wchodzą w stan walki o przetrwanie – siedzą w domach, wchodzą pod koc – i cierpią – chcą aby wyzwanie zniknęło jak najszybciej.

Słabsi ludzie bez Twojej decyzji o tym aby ich chronić – co mają zrobić teraz ? Umrzeć ? 

Te 7-8 do około 12 mln osób w kiepskim stanie zdrowia – polega na innych. 

Gdyby współczesny świat – dla zysku – pozwoliłby odejść – ( podjąłby decyzje prowadzące do pewnych konsekwencji odejść ) dla milionów osób na całym świecie – i nie zrobiłby niczego aby CHRONIĆ ŻYCIE LUDZKIE (której jest wartością najwyższą ze wszystkich ) – nie byłoby co otwierać za kilka lat.

Oczywiście KOBIETY mają całkowite bezsprzeczne prawo chronić swoje życie – mają prawo decydować o wszystkim co dotyczy ich ciała – to jest wartość najwyższa – i ja nie rozumiem dlaczego ta wolność akurat w Polsce została politycznie odebrana właśnie teraz – to też będzie miało konsekwencje dla tych osób, które tak postąpiły. Istnieje kilkanaście sposobów, które znam, które bez negatywnych emocji są w stanie tę sytuację zmienić.
To, że na czele pewnej instytucji postawiono kobietę nie oznacza, że kobiety nie wiedzą, że decyzją tą sterowali mężczyźni. To tylko obniży na kolejne lata zaufanie kobiet do mężczyzn, którzy nadal pomimo tysięcy lat nauk nie nauczyli się jeszcze zaprzestać wtrącać w życie i decyzje kobiet. To na co reagujemy emocjonalnie do tego się przywiązujemy dlatego o wiele efektywniej będzie nie reagować.
Hawkins powiedział, że dusza wnika w ciało w 3 miesiącu ciąży i do tego czasu nie ma żadnych negatywnych skutków duchowych jeżeli ktoś podejmie decyzję o rezygnacji z ciąży. Ale w tę decyzję nie można nikomu się wtrącać. Na pewno żadne państwo nie może tak robić.

Naszym obowiązkiem jest chronić ludzi słabszych. To jest oznaka postępu i wzrostu poziomu świadomości. 

Jestem przedsiębiorcą. Dzięki społeczeństwu, wspaniałym ludziom i stworzonym przez nich firmom rozwijam moje firmy. W wolnym czasie mogę dzielić się swoimi doświadczeniami w rozwoju duchowym poprzez tego bloga, profil i stronę na fb, instagram oraz co najważniejsze Warsztaty Uwalniania w Warszawie – na które całym sercem czekam bo Warsztaty to największy i najwyższy sens mojego życia – dzielić się doświadczeniami i prawdą :)
Jestem za to wdzięczny Bogu i ludziom na tej planecie. Każdemu jestem wdzięczny – Tobie także. Przy okazji bardzo dziękuję za to, że czytasz. Jestem wdzięczny. za wolność tego, iż mogę tworzyć to co chcę, jak chcę, dla kogo chcę i z kim chcę. Nikt mi niczego nie narzuca. Na przestrzeni historii świata ta wolność to nowość. Ale bardzo mi z tym dobrze. Oczywiście smutne jest to, że skutkiem ubocznym wolności – osoby, które kompletnie nie mają o niczym. pojęcia programują ludzi negatywnością i fałszem – a wiele osób niestety w to wierzy.
Jestem świadomy ile mnie i moich klientów oraz firmy z którymi współpracuję kosztuje obecne wyzwanie blokowania wszystkiego w świecie. Ale ja patrzę na to – gdzie firmy będą za 3, 5 lat. Czy masz intencję aby Twoje życie za 3 lata było w lepszym stanie niż obecnie ? Firma ? Dlatego nie wolno na świecie doprowadzać do paniki społecznej. Wprowadzone na świecie blokady mają zapobiec aby powstała powszechna panika i chaos.Niestety osoby w kiepskim stanie zdrowia i ze względu na ogromny lęk i stres medialny – przy styczności z tym co lata w powietrzu – zaczęliby odchodzić w sporym tempie i ilości osób. Paniki społeczne w historii wyzwalają w ludziach to co najsłabsze i dochodzi do pełnej destrukcji społeczeństwa.

Wiele osób chce mieć rację dziś – i za 5 lat wszystko stracić. Są tak mądrzy bo nie mają pojęcia o czym mówią. Nie znają historii. Nie mają żadnej wiedzy na temat tworzenia się, rozwoju oraz upadków społeczeństw. Wiele osób wypowiada się – nie wiedząc kompletnie nic o tym jak zachowują się i co tak naprawdę steruje ludzkim zachowaniem. Jak działa energia „stadna” i dlaczego atraktory energetyczne „paniki” mogą uruchomić się nagle u wszystkich osób na całym świecie ( szczególnie osób na niższym poziomie świadomości). Ludzie są ze sobą połączeni. Nie ma żadnego człowieka na tej planecie na którego życie nie ma wpływu życie innych.

Gdybyśmy pozwolili aby mnóstwo osób słabszych odeszło z tego świata – ze względu na konsekwencje karmiczne – za 5 do 10 lat nie byłoby już co odbudowywać – nie byłoby biznesów. Bo to co dajemy zawsze do nas wraca. Negatywnych rezultatów byłoby tak wiele, że doprowadziłyby do rozpadu społeczeństw, konfliktów, być może wojny.

Według moich danych – gdyby nie wprowadzono blokad i doszłoby do paniki – w ciągu 3 lat ze względu na drastyczny spadek poziomu popytu – doszłoby do największego kryzysu – i większość firm by nie wytrzymała. Ludzkie zaufanie i wola życia spadłaby – więc nie mielibyśmy co i komu wytwarzać.
( to co jest teraz to nie jest kryzys – do końca 2021 roku niektóre branże wrócą na poziom popytu sprzed blokady – a wszystkie do połowy 2022 ).

 Mocni ludzie wezmą się do roboty i odbudują gospodarki i poziom obfitości szybciej niż kiedykolwiek w historii. Ze względu na pozytywne przejście tej lekcji – poziom pozytywnej jakości życia na świecie – w przyszłości będzie jeszcze wyższy. Zobaczymy – za 10 lat poziom obfitości świata i standard życia przeciętnego statystycznie człowieka nas zaskoczy.

Przywództwo to zbudowanie takiego miejsca na świecie – aby wszyscy mogli bezpiecznie żyć i rozwijać się -w ich tempie. Ale wartością fundamentalną będzie – ludzkie życie.

Zawsze znajdziesz setki sposobów na zarabianie pieniędzy i tworzenie obfitości. Ale aby móc to robić – musisz mieć efektywne i w pełni działające społeczeństwo – lokalne oraz międzynarodowe. Bez tego – nic nie stworzysz.