Wszystkiego co najlepsze ! Bardzo dziękuję !

Bardzo dziękuję za inspirację do bycia najlepszym jaki mogę być !
Ponieważ z punktu widzenia męskiej energii – tak naprawdę Święto Kobiet musi istnieć przez cały rok – nie tylko jeden dzień – i liczy się praktyka a nie teoria ( męski rozwój duchowy to nauka między innymi traktowania Kobiet z szacunkiem ).
Życzę Wszystkim Paniom abyście były całkowicie szczęśliwe – i wybrały bezwarunkową akceptację i miłość wobec siebie.
Całkowicie rezygnując z poświęcania się.
Wydaje mi się – tak przypuszczam, że aby kobieca energia inspirowała innych wokół – musi postawić na własny przykład i nie dać się manipulować społeczeństwu – aby robić coś za kogoś.
Ponieważ społeczeństwo stosuje szantaż emocjonalny w standardzie- nie nabierajcie się na to. Źródło MOCY jest w WAS
Nigdy nie bierzcie odpowiedzialności za cudze lekcje oraz uwolnijcie poczucie winy z mówienia wprost i bez tłumaczenia się słowa ” NIE „.
Życzę abyście uwolniły energetyczne przywiązania do świata zewnętrznego i innych ludzi ( bo to sprawia, że przestajemy się martwić ).
To nazywam filozofią bycia szczęśliwymi – bez względu na wszystko – i bez żadnego powodu !
Po prostu działa I co najważniejsze – wprowadziły bardzo wysokie standardy i wymagania – oraz stopniowo je podnosiły wszystkim mężczyznom wokół siebie. My dostajemy to – na co się zgadzamy.
Męska energia musi uczyć się dyscypliny – nie martwcie się – im więcej bierzemy na siebie – nic nas nie złamie. Wprost przeciwnie – wtedy odkrywamy nasz prawdziwy potencjał.
Męska energia nie może marudzić, narzekać i grać w gry komputerowe. Nie – męska energia musi pokonywać „smoki” w prawdziwym życiu – stawiając im czoła poprzez działanie . I całkowicie nie przejmujcie się światem zewnętrznym.
Nie warto się emocjonować – bo emocje zasilają to, czego nie chcemy. Spokój wprowadza to co pozytywne do naszego życia. Dziękuję !!Wspaniałego całego roku !! Nie tylko dzisiejszego dnia !