+48502419413 biuro@adamkrasowski.pl

Kontemplacja niedzielna – czy wolą Boga dla nas jest obfitość ? Oczywiście !
Jakie podejście do tematu pieniędzy stosujemy wtedy, gdy na poważnie rozwijamy swoją świadomość ?
Oto kilka prawd, które mogą zaboleć – ale pozytywnie. Każda prawda jest tylko dobra i pozytywna.

Zasada numer 1 – nie ograniczaj się !

Zasada numer 2 – wybierz obfitość i przestań wierzyć brak !

Popatrzmy na dzisiejszy świat w kontekście pieniędzy.

Dlaczego tak wiele osób nie radzi sobie efektywnie w tym konkretnym temacie ? Dlaczego zaledwie 4% nasze społeczeństwa radzi sobie całkiem dobrze lub bardzo dobrze ?

Ta prawda jest już znana dla nas od tysięcy lat. Jedyną przyczyną ludzkich problemów oraz cierpienia jest niewiedza i ignorancja (prawdy).

Każdy człowiek doświadcza więcej tego – w co wierzy. Czy się to nam podoba czy też nie.
Jedna osoba wierzy w brak – ktoś inny wierzy w obfitość.

Ale jedno jest pewne. Największą obfitość stworzymy dla siebie, rodziny czy społeczeństwa poprzez kreatywność i oryginalność.

Oto największe blokady w tym obszarze :

Fałszywe przekonania, które podświadomie sterują życiem finansowym większości osób to :

  • zarabianie pieniędzy jest zależne od mojego CZASU
  • zarabianie pieniędzy jest zależne od mojego WYSIŁKU

Osoby, które mają zamiar doświadczać prawdziwej obfitości muszą zrozumieć, że ani czas ani wysiłek nie ma znaczenia. Liczy się zupełnie coś innego. Jest to ogromna transformacja ludzkiej świadomości w tym temacie. Odkrycie znaczenia kreatywności i oryginalności będzie początkiem drogi ku prawdziwej obfitości przez duże O.

Najkrótszą drogą do obfitości jest STWORZENIE czegoś, co jest NIEZALEŻNE od naszego czasu ani wysiłku, co dostarcza wartość dla tysięcy, setek tysięcy a nawet milionów osób na świecie (lokalnie czy globalnie -to już wybór każdego z nas).
Młodzi ludzie wchodzący w świat prawdziwego zarabiania pieniędzy – mają oczywiście największe wyzwanie. Szukają autorytetów a dostają więcej fałszywych przekonań.
I tak bardzo często przekonania są przekazywane dalej.
Umysł zaprogramowany „czas+wysiłek” będzie szukał wyłącznie takich rozwiązań.
A zarabianie pieniędzy będzie „ciężkie”. Często pozbawione kreatywności, zmian, otwierania się na to -co nowe i nieznane, wzrostu itp.

Oczywiście używanie naszego czasu i wysiłku jest okey. Całkowicie to akceptujemy. Po prostu nasz zasięg i wpływ na świat jest ograniczony tym – ilu osobom służymy. Dla ilu osób wnosimy wartość.

Owoce pokazują prawdę. Pieniądz jest odzwierciedleniem tego jak bardzo jesteśmy wartościowi NA RYNKU.
Jako ludzie jesteśmy całkowicie wartościowi. Każdy człowiek jest wartościowy. Ale rynek jest już mechanizmem wymiany postrzeganej wartości przez ludzi.

Na rynku to my musimy się dostosować. Służyć innym. Im lepiej to zrobimy – im lepiej poznamy CO TAK NAPRAWDĘ jest wartościowe dla innych – tym większy sukces odniesiemy.

Nie musimy bać się sukcesu finansowego. Ten lęk można uwolnić. On jest nierzeczywisty.
Większość ludzi w społeczeństwie takim jak Polska – bardzo bardzo boi się sukcesu finansowego (podświadomie). Dlaczego ? Bo na 99% zostaną odrzuceni przez swoje otoczenie, osądzeni, uznani za podejrzanych, innych itp.
Zaakceptuj to. Tak może się stać. Być może nie. Ale podświadomy lęk powstrzyma Cię przed doświadczeniem prawdy.
(uwalniasz wtedy lęk przed odrzuceniem, osądem)
Masz prawo być sobą, żyć według swoich własnych standardów – bez względu na to jakie standardy wybierają inni. To nie twoja wina ani odpowiedzialność.