Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane – Intensywne – Warsztaty Uwalniania i Rozwoju Świadomości w Warszawie
Warsztaty uwalniania emocji, przekonań i blokad umysłu w tematach
SUKCESU, OBFITOŚCI i EFEKTYWNEGO DZIAŁANIA

Nowa Edycja !
Zajęcia intensywne – oznaczają koncentrację na praktycznych ćwiczeniach Uwalniania.

Już 28 – 29 Września 2019 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE – Intensywne Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu

 

ŚWIADOMOŚĆ OBFITOŚCI 
(intensywne uwalnianie fałszywych przekonań, emocji i nastawień) 
Jak uwolnić nasz umysł, świadomość i życie od fałszywego programu BRAKU i niedostatku.
Dlaczego brak to jedna z bolesnych iluzji ego ?  Dlaczego brak to tylko lekcja, którą przerabiamy raz i nie musimy do niej wracać ?
Dlaczego ego woli cierpieć i mieć rację niż doświadczyć obfitości ?
Obfitość to całkowita zmiana postrzegania tego czym jest życie – jego prawdziwy sens. Co jeżeli życie nie polega na cierpieniu – tylko na jak najszybszym od cierpienia uwolnieniu się ?
Opowiem wszystko o emocjonalnych blokadach prawdy na temat obfitości.
(uwaga! temat obfitości jest często emocjonalnym wyzwaniem, gdyż wymaga odwagi stawienia czoła czemuś, co wypieraliśmy od dawna – nie chcemy patrzeć bo wtedy mniej nas boli
– ale jest wiele korzyści z tego procesu –  obfitość jest obszarem w którym najwięcej osób w historii Warsztatu zrobiło ogromne postępy !
Wydawać może się to niesamowite – ale taka jest prawda. Gdy zmieniamy nasz umysł – nasza rzeczywistość ulega zmianie. )

MOC ŚWIADOMOŚCI  –  PRAKTYCZNE i SZYBKIE – UWALNIANIE WSZELKICH OGRANICZEŃ UMYSŁU
( w tematach sukcesu, obfitości i efektywnego działania w świecie )

MOC INTENCJI :  Przygotuj się na wzrost i rozwój – intencjonalnie.
Dlaczego tempo naszego wzrostu i rozwoju zależy od naszej decyzji. 
Dlaczego tempo wzrostu i rozwoju zależy od tego aby jak najszybciej odnaleźć obszary :
w których oszukujemy siebie lub wątpimy w nasze zdolności ( „nie mogę” )

ŚWIADOMOŚĆ SUKCESU 
Czyli praktyczne nastawienie do realizacji celów i efektywności w świecie.Wszystko o emocjonalnych blokadach realizacji siebie w świecie.

DZIAŁANIE – OWOC tego KIM JESTEŚMY
Kluczowy element prawdy o tym Kim Jesteśmy. Działanie w świecie mówi wszystko. Nie czekasz aż samo się wydarzy –
Tworzysz to, co jest Twoją intencją zobaczyć w świecie zewnętrznym.

WOLNOŚĆ : Świadome DECYZJE i WYBORY  
Wizja – życie zgodnie z określonym kierunkiem, standardami i wartościami

CZAS
Poznaj prawdziwe duchowe nastawienia wobec czasu – pochodzące od odnoszących sukcesy przedsiębiorców

Prawdę poznamy wyłącznie po owocach
EMOCJE, NASTAWIENIA, PRZEKONANIA
– a prawdziwe REZULTATYOto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

—> DLACZEGO UMYSŁOWE ORAZ DUCHOWE NASTAWIENIE DO DZIAŁANIA JEST NAJWAŻNIEJSZE ? Wszystko o mocy nastawień ! Skąd pochodzi nasz punkt widzenia ? Skąd wiemy, że nasze postrzeganie jest prawdziwe ?

–> Intencja Obfitości – na czym polega intencja aby nasze życie obfitowało w sukces finansowy – tj. posiadanie znaczenie więcej pieniędzy niż się potrzebuje w danym momencie ? Zobaczymy, że większość osób zarabia tyle aby przetrwać – nie po to aby żyć. A intencja aby żyć na wysokim poziome jakości – dla większości osób jest czymś niemoralnym. Dlaczego tak wiele osób nadal (podświadomie – co widać po owocach) – kojarzy sukces finansowy z grzechem – nawet jeżeli robią wszystko na 100% uczciwie ?

–> Efekty i rezultaty – dlaczego poziom naszych sukcesów finansowych zależy wyłącznie od przekonań na temat pieniędzy oraz przekonań na nasz własny temat jako zdolnych/niezdolnych do ich zarabiania/tworzenia ?

—>10 Najważniejszych lekcji duchowego przywództwa  Czy bierzesz odpowiedzialność – czy raczej jej unikasz ? Czy posiadasz wizję, która inspiruje Ciebie oraz innych?

—> Przestań już dłużej czekać – aż coś „samo się wydarzy” – czyli o NAJWIĘKSZYCH ILUZJACH, FAŁSZYWYCH PRZEKONANIACH, które są przyczyną braku i niedostatku. Naszą odpowiedzialnością jest AKTYWNIE TWORZYĆ nasze życie. Bezradność i bezsilność – to tylko WYUCZONE zachowania, które przejęliśmy od innych.

–> KREATYWNOŚĆ – dlaczego zgodnie z własną wizją tworzysz już dziś to co wydarzy się jutro. Umysł jako narzędzie tworzenia. Rola podświadomości oraz przekonań i ich wpływ na zdolności tworzenia przyszłości

–> DUCHOWE ŹRÓDŁO MOCY  – wyższe formy funkcjonowania oraz świadome uwalnianie ograniczeń jako część duchowej drogi każdego z nas

—> Poczucie winy oraz lęk – jako największe emocjonalne ograniczenia w temacie pieniędzy. Dlaczego trzymamy się tych emocji ? Jak efektywnie i szybko je uwolnić ?

—> Duchowe źródło obfitości. Czy wolą Boga dla nas jest brak czy obfitość ? Umysł nad materią czy materia nad umysłem.

–> ZDOLNOŚĆ KONCENTRACJI – Stan skupienia ( jak w medytacji ) który trwa w każdej chwili – cały dzień. Co jest przyczyną rozpraszania umysłu.

—> Wysiłek. Zmaganie. Cierpienie. Walka. Czy naprawdę na tym ma polegać nasze życie ? Czy radzenie sobie w świecie jest naprawdę trudne czy to tylko fałszywy program ?

—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?

—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak. Skąd bierze się duchowe wycofanie oraz rezygnacja z Mocy DECYZJI i Wyboru jaką posiadamy.

—> Dlaczego większość osób żyje według zasady „szukaj a nie znajdziesz” ? Wciąż szukają źródła Mocy, Sukcesu, Obfitości i własnej Oryginalności – NA ZEWNĄTRZ ! Tam gdzie nigdy tego nie znajdą ! Przestań oddawać moc nad sobą dla ludzi i warunków zewnętrznych !

Omówię wszystkie sposoby na to – jak uwolnić fałsz i wybrać prawdę. Prawda zawsze jest dobra i pozytywna. Wolą Boga dla nas jest szczęście – nie cierpienie.

—> Jak tworzyć Świadomość Sukcesu oraz Świadomość Obfitości /mimo, że większość osób w naszym kraju posiada świadomość braku i niedostatku /Dlaczego jest to tak bardzo ważne ? „ Nie możemy rozwiązać obecnych problemów posiadając ten sam umysł, które je stworzył”  lub inaczej „ Nie możemy rozwiązać problemów na tym samym poziomie świadomości na którym powstał „ A. Einstein. Nie możesz znaleźć rozwiązania sytuacji w której się znajdujesz, jeżeli przekonania/programy które stworzyły daną sytuację nadal znajdują się w Twojej podświadomości !

—> Zaawansowana praca z podświadomością – czyli o przyczynach mechanizmów sabotowania siebie.  Omówimy przyczyny dla których tak wiele osób ZACZYNA ale nie KOŃCZY – poddaje się przed dotarciem do celu – o którym sami zdecydowali ! Dlaczego to my sami podświadomie „chcemy” aby te wszystkie negatywne sytuacje działy się w naszym życiu ?

 
—> Pieniądze i ich zarabianie. Pieniądze to symbol. Nie istnieje „rzeczywistość”. To my nadajemy sens i znaczenie wszystkiemu co widzimy w świecie zewnętrznym. To nasza rzeczywistość musi zainteresować nas najbardziej.

Jak uwolnić blokady wewnętrzne w temacie zarabiania pieniędzy?

 

Dodatkowo :

 •  Uwalnianie negatywności z  umysłu. UNIWERSALNE PRAWDY a FAŁSZYWE OGRANICZENIA EGO – Czyli jak odkryć prawdę o własnej mocy, którą posiadamy ?
 •  Prawdziwą, autentyczną naturą Świadomości jest SUKCES i OBFITOŚĆ Wewnętrzne poczucie całkowitego bezpieczeństwa wynikające z tego, że źródło mocy i sukcesu znajduje się w nas – daje nam całkowitą wolność, spokój oraz czas na to aby w pełni zrealizować nasz potencjał – być sobą na 100% naszych możliwości najlepszymi jacy możemy być – ten stan świadomości nie jest możliwy do doświadczenia jeżeli walczymy z brakiem – najpierw musimy stworzyć w sobie świadomość obfitości – odkryć źródło!
 •  Radosne działanie bez wysiłku, bez zmagania się – omówimy wszystkie emocjonalne, umysłowe i  duchowe BLOKADY efektywnego działania ! Nie istnieje wyrażanie siebie – bez miłości wobec siebie! Jeżeli traktujemy sami siebie – negatywnie – tak będzie postrzegał nas świat ! Jak przestać postrzegać siebie negatywnie oraz wciąż walczyć ze sobą- jak przestać atakować siebie, innych ludzi oraz świat !
 •  Najwyższe poziomy samo-realizacji. Dlaczego na szczycie jest tak mało osób. Dlaczego najmniej zatłoczonym miejscem jest poziom doskonałości. Sukces przychodzi tak łatwo dla tych, którzy wybrali funkcjonowanie na wyższych poziomach mocy. Dlaczego zatem tak wiele osób wciąż trzyma się wewnętrznych przekonań
 • Nastawienia umysłowe.  Istnieją nastawienia w naszym umyśle, które przyciągają do nas warunki i okoliczności sprzyjające sukcesom oraz obfitości a także takie warunki, które są przyczyną porażek. 
 • Jak uwolnić największą blokadę ludzkiego SUKCESU i tworzenia obfitości czyli wszystko o UWOLNIENIU POCZUCIA WINY ORAZ LĘKU Pamiętajmy, że poczucie winy zawsze dąży do karania siebie a lęk sprawia, że nie idziemy do przodu – tylko trzymamy się tego co znane i komfortowe
 •  Najważniejsza lekcja tworzenia Obfitości czyli Wolność – wolność to stan w którym świat zewnętrzny przestaje mieć władzę nad tobą.
 • Podejmowanie DECYZJI – jak uwolnić źródło energii emocjonalnej – negatywnej, której przyczyną jest stan zwany „niezdecydowaniem” 
 • Poczucie własnej wartości – to jak postrzegamy siebie zadecyduje o tym – jak łatwo będziemy żyć ( lub jak ciężko ) Przekonania dotyczące własnej wartości przyjęliśmy za prawdę najczęściej bardzo wcześnie jako dzieci. Mnóstwo osób na tym świecie jest przekonanych, że „NIE ZASŁUGUJĄ” na to co dobre i pozytywne. Prawie wszystkie nauki związane z ludzkim umysłem wiedzą już, że poczucie własnej wartości – poczucie pewności siebie – wiary w to, że jesteśmy wartościowi – jest kluczem sukcesu w życiu. To z czym problem posiada nauka, to tendencja do zaleczania skutków zamiast usunąć przyczynę – dlatego większość ludzi stosuje zupełnie nie działające sposoby na to aby poczuć się wartościowymi – my poznamy prawdziwy i działający sposób na uwolnienie wszelkich negatywnych kwestii dotyczących poczucia własnej wartości!
 •  Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe ! MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!
 • Co nas powstrzymuje – tak naprawdę przed realizacją naszych celów ?
 • Jak uwolnić poczucie zwątpienia – poczucie niepewności ! 
 •  Moc intencji – jak powód dla którego robimy to co robimy wpływa na efekty naszych działań !
 •  Przypomnę wszystko o najbardziej nie zrozumianym słowie w historii i o tym, co reprezentuje czyli Dyscyplinie
 • Praca jako symbol dyskomfortu. Dlaczego niektórzy robią to co kochają robić a inni twierdzą, że „muszą pracować”. Jak uwolnić się od „walki o przetrwanie”.

Jak zacząć cenić – doceniać nasze życie i nasz czas. Nigdy niczego nam w życiu nie zabraknie. Oprócz czasu. To jedyne ograniczenie, które posiadamy ! Czy w pełni korzystamy z czasu, który nam pozostał ?

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 i wiele , wiele innych !

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy).
Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.
Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

28 Wrzesień 2019 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 19:30

29 Wrzesień 2019 ( Niedziela ) od godziny 09:30 do 18:20

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Dla osób, które planują wziąć udział w Warsztacie po raz pierwszy – proponuję przeczytanie dwóch książek (nie jest to wymagane, ale bardzo bardzo zalecane ) Davida R. Hawkinsa : Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania. ( Power vs Force oraz Letting go ).