Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane – Intensywne – Warsztaty Uwalniania i Rozwoju Świadomości w Warszawie
Warsztaty uwalniania blokad w temacie
OBFITOŚCI i SUKCESU
Nowa Edycja
Doświadcz warsztatu, który odmienił w temacie zarabiania pieniędzy, oraz realizacji nawet najbardziej ambitnych celów – życie tysięcy osób. Wiele osób, które są dziś przykładem ogromnych sukcesów w Polsce – uczestniczyło w historii ostatnich 11 lat w tym Warsztacie.
Rozwój świadomości poprzez uwalnianie po prostu działa – zawsze i dla każdego.
Już 22 – 23 Sierpnia 2020 ( Sobota – Niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE – Intensywne Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu
ŚWIADOMOŚĆ OBFITOŚCI
Docenianie życia i jego prawdziwych możliwości. Życie na 100%. 
(intensywne uwalnianie fałszywych przekonań, emocji i nastawień) 
Czyli pozytywne nastawienie do życia pozbawione ograniczeń.
Wszystko o emocjonalnych blokadach prawdy na temat obfitości.
ŚWIADOMOŚĆ SUKCESU
Czyli praktyczne nastawienie do realizacji celów i efektywności w świecie.Wszystko o emocjonalnych blokadach realizacji siebie w świecie.
ODPOWIEDZIALNOŚĆ za BYCIE TWÓRCAMI
– a nie ofiarami życia
Gdzie znajduje się prawdziwa przyczyna tego co doświadczamy
– a gdzie obserwujemy skutki.
KREATYWNOŚĆ
– dlaczego zgodnie z własną wizją tworzysz już dziś to co wydarzy się jutroUmysł jako narzędzie tworzenia. Rola podświadomości oraz przekonań i ich wpływ na zdolności tworzenia przyszłości
WOLNOŚĆ : Świadome DECYZJE i WYBORY 
Wizja – życie zgodnie z określonym kierunkiem, standardami i wartościami
ZDOLNOŚĆ KONCENTRACJI
Stan skupienia i medytacji, który trwa w każdej chwili
DUCHOWE ŹRÓDŁO MOCY
– wyższe formy funkcjonowania oraz świadome uwalnianie ograniczeń
jako część duchowej drogi każdego z nas
Prawdę poznamy wyłącznie po owocach
EMOCJE, NASTAWIENIA, PRZEKONANIA
– a prawdziwe REZULTATY


Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :
—> Efekty i rezultaty – dlaczego poziom naszych sukcesów finansowych zależy wyłącznie od przekonań na temat pieniędzy oraz przekonań na nasz własny temat jako zdolnych/niezdolnych do ich zarabiania/tworzenia ?

—> Poczucie winy oraz lęk – jako największe emocjonalne ograniczenia w temacie pieniędzy. Dlaczego trzymamy się tych emocji ? Jak efektywnie i szybko je uwolnić ?

—> Duchowe źródło obfitości. Czy wolą Boga dla nas jest brak czy obfitość ? Umysł nad materią czy materia nad umysłem.

—> Wysiłek. Zmaganie. Cierpienie. Walka. Czy naprawdę na tym ma polegać nasze życie ? Czy radzenie sobie w świecie jest naprawdę trudne czy to tylko fałszywy program ?

—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?

—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak. Skąd bierze się duchowe wycofanie oraz rezygnacja z Mocy DECYZJI i Wyboru jaką posiadamy.

—> Dlaczego większość osób żyje według zasady „szukaj a nie znajdziesz” ? Wciąż szukają źródła Mocy, Sukcesu, Obfitości i własnej Oryginalności – NA ZEWNĄTRZ ! Tam gdzie nigdy tego nie znajdą ! Przestań oddawać moc nad sobą dla ludzi i warunków zewnętrznych !
Omówię wszystkie sposoby na to – jak uwolnić fałsz i wybrać prawdę. Prawda zawsze jest dobra i pozytywna. Wolą Boga dla nas jest szczęście – nie cierpienie.
—> Jak tworzyć Świadomość Sukcesu oraz Świadomość Obfitości /mimo, że większość osób w naszym kraju posiada świadomość braku i niedostatku /Dlaczego jest to tak bardzo ważne ? „ Nie możemy rozwiązać obecnych problemów posiadając ten sam umysł, które je stworzył”  lub inaczej „ Nie możemy rozwiązać problemów na tym samym poziomie świadomości na którym powstał „ A. Einstein. Nie możesz znaleźć rozwiązania sytuacji w której się znajdujesz, jeżeli przekonania/programy które stworzyły daną sytuację nadal znajdują się w Twojej podświadomości !
—> Zaawansowana praca z podświadomością – czyli o przyczynach mechanizmów sabotowania siebie.  Omówimy przyczyny dla których tak wiele osób ZACZYNA ale nie KOŃCZY – poddaje się przed dotarciem do celu – o którym sami zdecydowali !
Dlaczego to my sami podświadomie „chcemy” aby te wszystkie negatywne sytuacje działy się w naszym życiu ?
—> Pieniądze i ich zarabianie. Pieniądze to symbol. Nie istnieje „rzeczywistość”. To my nadajemy sens i znaczenie wszystkiemu co widzimy w świecie zewnętrznym. To nasza rzeczywistość musi zainteresować nas najbardziej.
Jak uwolnić blokady wewnętrzne w temacie zarabiania pieniędzy?
—> Największa duchowa lekcja sukcesu :  Samowystarczalność energetyczna. Czyli zaprzestanie szukania energii miłości w świecie zewnętrznym. Uwolnienie energii duchowej i korzystanie z niej jest niezbędne aby doświadczyć czym jest prawdziwy Sukces przed duże S. Sukces to konsekwencja tego Kim jesteśmy – nie tego co robimy !
—>10 Najważniejszych lekcji duchowego przywództwa  Czy bierzesz odpowiedzialność – czy raczej jej unikasz ? Czy posiadasz wizję, która inspiruje Ciebie oraz innych?

—> Przestań już dłużej czekać – aż coś „samo się wydarzy” – czyli o NAJWIĘKSZYCH ILUZJACH, FAŁSZYWYCH PRZEKONANIACH, które są przyczyną braku i niedostatku. Naszą odpowiedzialnością jest AKTYWNIE TWORZYĆ nasze życie. Bezradność i bezsilność – to tylko WYUCZONE zachowania, które przejęliśmy od innych.

Dodatkowo :

 •  Uwalnianie negatywności z  umysłu. UNIWERSALNE PRAWDY a FAŁSZYWE OGRANICZENIA EGO – Czyli jak odkryć prawdę o własnej mocy, którą posiadamy ?
 •  Prawdziwą, autentyczną naturą Świadomości jest SUKCES i OBFITOŚĆ Wewnętrzne poczucie całkowitego bezpieczeństwa wynikające z tego, że źródło mocy i sukcesu znajduje się w nas – daje nam całkowitą wolność, spokój oraz czas na to aby w pełni zrealizować nasz potencjał – być sobą na 100% naszych możliwości najlepszymi jacy możemy być – ten stan świadomości nie jest możliwy do doświadczenia jeżeli walczymy z brakiem – najpierw musimy stworzyć w sobie świadomość obfitości – odkryć źródło!
 •  Radosne działanie bez wysiłku, bez zmagania się – omówimy wszystkie emocjonalne, umysłowe i  duchowe BLOKADY efektywnego działania ! Nie istnieje wyrażanie siebie – bez miłości wobec siebie! Jeżeli traktujemy sami siebie – negatywnie – tak będzie postrzegał nas świat ! Jak przestać postrzegać siebie negatywnie oraz wciąż walczyć ze sobą- jak przestać atakować siebie, innych ludzi oraz świat !
 •  Najwyższe poziomy samo-realizacji. Dlaczego na szczycie jest tak mało osób. Dlaczego najmniej zatłoczonym miejscem jest poziom doskonałości. Sukces przychodzi tak łatwo dla tych, którzy wybrali funkcjonowanie na wyższych poziomach mocy. Dlaczego zatem tak wiele osób wciąż trzyma się wewnętrznych przekonań
 • Nastawienia umysłowe.  Istnieją nastawienia w naszym umyśle, które przyciągają do nas warunki i okoliczności sprzyjające sukcesom oraz obfitości a także takie warunki, które są przyczyną porażek. 
 • Jak uwolnić największą blokadę ludzkiego SUKCESU i tworzenia obfitości czyli wszystko o UWOLNIENIU POCZUCIA WINY ORAZ LĘKU Pamiętajmy, że poczucie winy zawsze dąży do karania siebie a lęk sprawia, że nie idziemy do przodu – tylko trzymamy się tego co znane i komfortowe
 •  Najważniejsza lekcja tworzenia Obfitości czyli Wolność – wolność to stan w którym świat zewnętrzny przestaje mieć władzę nad tobą.
 • Podejmowanie DECYZJI – jak uwolnić źródło energii emocjonalnej – negatywnej, której przyczyną jest stan zwany „niezdecydowaniem” 
 • Poczucie własnej wartości – to jak postrzegamy siebie zadecyduje o tym – jak łatwo będziemy żyć ( lub jak ciężko ) Przekonania dotyczące własnej wartości przyjęliśmy za prawdę najczęściej bardzo wcześnie jako dzieci. Mnóstwo osób na tym świecie jest przekonanych, że „NIE ZASŁUGUJĄ” na to co dobre i pozytywne. Prawie wszystkie nauki związane z ludzkim umysłem wiedzą już, że poczucie własnej wartości – poczucie pewności siebie – wiary w to, że jesteśmy wartościowi – jest kluczem sukcesu w życiu. To z czym problem posiada nauka, to tendencja do zaleczania skutków zamiast usunąć przyczynę – dlatego większość ludzi stosuje zupełnie nie działające sposoby na to aby poczuć się wartościowymi – my poznamy prawdziwy i działający sposób na uwolnienie wszelkich negatywnych kwestii dotyczących poczucia własnej wartości!
 •  Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe ! MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!
 • Co nas powstrzymuje – tak naprawdę przed realizacją naszych celów ?
 • Jak uwolnić poczucie zwątpienia – poczucie niepewności ! 
 •  Moc intencji – jak powód dla którego robimy to co robimy wpływa na efekty naszych działań !
 •  Przypomnę wszystko o najbardziej nie zrozumianym słowie w historii i o tym, co reprezentuje czyli Dyscyplinie
 • Praca jako symbol dyskomfortu. Dlaczego niektórzy robią to co kochają robić a inni twierdzą, że „muszą pracować”. Jak uwolnić się od „walki o przetrwanie”.

Jak zacząć cenić – doceniać nasze życie i nasz czas. Nigdy niczego nam w życiu nie zabraknie. Oprócz czasu. To jedyne ograniczenie, które posiadamy ! Czy w pełni korzystamy z czasu, który nam pozostał ?

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl 
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy).
Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

22 Sierpień 2020 ( Sobota ) od godziny 10:45 do 19:00

23 Sierpień 2020 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@adamkrasowski.pl 
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)
(prosimy o przesyłanie danych do faktury VAT w mailu ze zgłoszeniem)