Już 26 – 27 Października 2019 ( sobota – niedziela ) zapraszamy serdecznie
na  ZAAWANSOWANE  Warsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu, Rozwoju Świadomości oraz Transformacji


Nowa Edycja !

SZCZĘŚLIWE ZWIĄZKI oraz RELACJE ! 
Zaawansowane lekcje budowania pozytywnych, pełnych radości i szczęścia oraz pozbawionych cierpienia związków oraz relacji z ludźmi
( wszystko o emocjonalnych iluzjach ludzkiego ego ).
Intensywne uwalnianie wszystkich negatywnych emocji w kontekście tego jak traktujemy siebie oraz innych.

ŻYCIE BEZ NEGATYWNOŚCI i OGRANICZEŃ (iluzji) w PRAKTYCE
JAK PRZESTAĆ ODDAWAĆ MOC NAD SOBĄ 

( omówienie wyłącznie praktycznych oraz najbardziej efektywnych ćwiczeń z zakresu rozwoju świadomości do uwalniania przyczyn negatywności w każdym obszarze naszego życia )

 RADOŚĆ, SZCZĘŚCIE, MIŁOŚĆ i SPOKÓJ
– najwyższe poziomy świadomości w praktyce

ENERGIA MIŁOŚCI – czym jest naprawdę. Skala świadomości a Poziomy BYCIA Sobą
– to z tego Kim jesteś wynika to co robisz oraz to co masz.

ŚWIADOMOŚĆ SUKCESU ORAZ OBFITOŚCI A ZWIĄZKI I RELACJE
 Relacje z ludźmi a pełna realizacja naszych możliwości
– uwalnianie największego ograniczenia ludzkiej podświadomości – lęku przed odrzuceniem (szukania aprobaty)

KOMUNIKACJA Z LUDŹMI – a NASZA EFEKTYWNOŚĆ W ŚWIECIE !

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
Intensywne uwalnianie fałszywych przekonań, emocji i nastawień – zaprzestań negatywnego postrzegania siebie oraz walki ze sobą/zmieniania siebie.
Jak całkowicie, w każdym obszarze – a szczególnie w relacjach z ludźmi – przestać grać rolę „słabych”.

DUCHOWE FUNDAMENTY MOCY 
Iluzja braku i ograniczeń – skąd pochodzi moc – energia niezbędna do zmian.Praktyczna duchowość.
Techniki aktywnej medytacji i maksymalna koncentracja umysłu– czyli jak zachować spokój umysłu w aktywnym i wymagającym naszego skupienia świecie
Prawdę poznamy wyłącznie po owocach

 


Zajęcia Październikowe – jako wyjątek w ciągu całego roku – zawierają przypomnienie Wszystkich Podstawowych Prawd o UWALNIANIU emocji, blokad i ograniczeń z umysłu
w tematach : Samopoczucia, Witalności, Pieniędzy, Zdrowia, Związków i Relacji
oraz omówienie filozofii prawdy – tworzenia życia w którym każdego dnia, na 100%, mamy poczucie sensu  – życia bez ograniczeń i fałszu /iluzji ego
EMOCJE NIGDY NIE ZAPROWADZĄ NAS DO PRAWDY ! Są jej przeciwieństwem !
Dlatego pierwszym etapem w prawdziwym rozwoju duchowym jest całkowicie zaprzestać emocjonalnie reagować na świat i ludzi wokół nas !

 Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu  :

 

—> Szczęśliwe, radosne związki i relacje. Omówimy i uwolnimy ponad 30 negatywnych programów oraz emocjonalnych nastawień, które blokują radosny przepływ energii w relacjach i związku. Omówimy też wszystkie przyczyny, oraz uwolnimy je w praktyce – dla których ludzie cierpią zarówno w relacjach z innymi ludźmi – jak też w związkach.

—> RODZICE / Wewnętrzny rodzic 
Staw czoła jednej z najważniejszych lekcji w rozwoju duchowym.
Największą blokadą w realizacji celów życiowych wielu osób w Polsce – jest brak uwolnienia negatywnego mechanizmu osądzania tzw. „wewnętrznego rodzica”.
Objawami tego zjawiska są : ciągle niezadowolenie, niechęć do podejmowania decyzji, unikanie brania odpowiedzialności za rezultat itp.
Wyuczona bezradność i unikanie życia na 100% naszych możliwości ma swoją przyczynę. Paraliż ryzykowania to niechęć do bycia osądzonymi !
Ale nie przez świat zewnętrzny – tylko przez własne ego – a dokładniej mechanizm ego, który kopiuje naszych rodziców!
Dla wielu osób będzie to kluczowy etap rozwoju świadomości – tj. uwolnienie raz na zawsze tego mechanizmu.

—> SAMOPOCZUCIE / Nastrój / Nastawienie
Dlaczego to my sami decydujemy o tym jak się czujemy i dlaczego naszą lekcją jest przestać reagować emocjonalnie na zachowania i słowa osób wokół nas ?
Świat (Ego) programuje nas abyśmy uzależniali swoje samopoczucie od ludzi – dzięki temu dajemy możliwość innym na kontrolowanie nas !

—> POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI A RELACJE I ZWIĄZKI :  Jest to kluczowy i centralny obszar naszego życia i ma wpływ na wszystko co dzieje się w naszym życiu.
To co utrzymujemy w umyśle dąży do manifestacji. Gdy uwagę naszego umysłu skupimy na sukcesie, obfitości, realizacji naszego potencjału, dawaniu, służeniu ludziom – czyli BYCIU – doświadczamy tylko tego co pozytywne !
– nasz umysł dostarcza nam więcej tego – co w podświadomości uważamy, że na to zasługujemy ( obraz, który utrzymujemy w umyśle na swój temat)
– poczucie własnej wartości jest – BEZPOŚREDNIO – związane z całkowitym poczuciem PEWNOŚCI SIEBIE
– tylko osoba o wysokim poczuciu własnej wartości ZAPRZESTAJE REAGOWAĆ na krytykę i osądy innych
– poczucie własnej wartości ma także wpływ na standardy życiowe, które wybieramy – cele , które realizujemy oraz nasz ogólny poziom efektywności
– poczucie własnej wartości sprawia, że potrafimy korzystać z naszych mocnych stron z radością – bez poczucia winy na temat słabych stron
– podejście do dyscypliny : tylko osoba o wysokim poczuciu własnej wartości – ma wewnętrzną pewność, że jej życie jest na tyle wartościowe, że warto jest zaangażować całą własną energię w realizację swojego potencjału w świecie
– poczucie własnej wartości ma wpływ na to – czy trzymamy się obszarów w których mamy poczucie Utknięcia – czy też idziemy naprzód
– nasze poczucie wartości przekłada się na sposób w jaki wykorzystujemy nasz czas (co dokładnie robimy i jak) – im więcej w nas poczucia wartości tym bardziej każda sekunda staje się dla nas cenna i wartościowa – nie marnujemy czasu

To jak szybko potrafisz zdać sobie sprawę, że w danej sytuacji ego marnuje nasz czas i wysiłki, gdyż oczekuje czegoś, co jest niemożliwe i nigdy się nie stanie – lub ego czeka aż „sytuacja sama się zmieni” – zależy właśnie od naszego poczucia własnej wartości.

—> Dlaczego kluczem jest zaprzestać walki ze sobą ? Istnieje mnóstwo dróg i sposobów na naszą samo-realizację w tym świecie. Ale walka i zmaganie nie zniknie z naszego życia – jeżeli w pierwszej kolejności nie uwolnimy mechanizmu walki i zmagania ze sobą. Po co nam podnoszenie sobie poprzeczek – jeżeli następnie to my sami je sabotujemy. Ludzkie ego zawsze podważa tę prawdę – gdyż ego uwielbia walkę. Dopóki walczysz – nie odkryjesz prawdziwej mocy, która jest w Tobie tu i teraz. Czy czujesz się dobrze na swój temat ? Czy masz poczucie, że czegoś Ci brakuje, że coś z Tobą jest nie tak ? To są właśnie największe iluzje. Gdy czujesz się źle sama/sam ze sobą – całe swoje życie, relacje, związek, finanse, zdrowie – dopasuje to tego uczucia ! Nie ma zewnętrznych przyczyn. Najpierw czujemy awersję do siebie a następnie manifestujemy ją w świecie zewnętrznym. Dlatego tak łatwo jest odmienić każdy obszar naszego życia. I to bardzo szybko. Gdy tylko wybierzemy prawdę i uwolnimy fałsz. To było jest i będzie bardzo proste.

—> JAK PRZESTAĆ EMOCJONALNIE REAGOWAĆ NA OSOBY WOKÓŁ NAS
Jak sprawić aby nasze własne samopoczucie (radość i spokój) nie były zależne od okoliczności zewnętrznych ?

—> Sztuka brania na siebie coraz większej odpowiedzialności. PRZYWÓDZTWO POPRZEZ PRZYKŁAD. ZMIANA POPRZEZ PRZYKŁAD. 6 Największych emocjonalnych blokad przed otwarciem się na wyższe poziomy funkcjonowania w życiu (wyższej odpowiedzialności i pełnienia znaczących ról / funkcji w życiu innych ludzi ). Skąd pochodzi odwaga i śmiałość do bycia Sobą ? Dlaczego tylko inspiracja poprzez własny przykład. działa ? Dlaczego jeżeli naprawdę kochamy i naprawdę jest naszą intencją to co najlepsze dla innych – to jedyną drogą jest poziom BYĆ. Być przykładem ? Dlaczego zmiana w grupie/zespole/społeczności nigdy nie następuje sama i dlaczego świat potrzebuje liderów zmian ?

—> Przeznaczenie – jak przestać kurczyć się i uciekać od własnego przeznaczenia – jak zaprzestać tłumić to -co w nas najlepsze. Najważniejsza decyzja w życiu – zaprzestanie tłumienia i stawiania oporu wyższym formom funkcjonowania – wyższym poziomom mocy i świadomości – świadomości sukcesu, szczęścia, obfitości, akceptacji, radości, miłości, spokoju !Większość ludzi zupełnie nieświadomie stawia opór wobec swojego prawdziwego potencjału – Ludzie nauczyli się tłumić ich prawdziwe zdolności i umiejętności aby zadowolić innych ! Nasze przeznaczenie – prawdziwe przeznaczenie rozpoczyna się w momencie w którym postanowimy nie przejmować się emocjonalnie światem zewnętrznym. Tylko gdy słuchamy ego cierpimy najbardziej !

—> Nowe życie- życie bez lęku i bez przeciętności – sztuka transformacji – Sztuka wyrażania siebie ! Jak zacząć wyrażać siebie w pełni – bez lęku !
Życie to wspaniała przygoda ! Nie musimy trzymać się dumy – nie musimy wiedzieć wszystkiego co będzie – nie musimy znać wszystkich odpowiedzi !
Nasze życie to mnóstwo nauki i wzrostu ! Nasze życie może być radosnym doświadczeniem !

—> Służenie ludziom, nastawienie na dawanie – jak przestać mówić oraz myśleć negatywnie o innych. Oraz jak przestać czuć negatywne uczucia w kierunku innych ludzi.

—>  Wysoki poziom energii i zdrowie
Przypomnę wszystkie najważniejsze lekcje dotyczące zdrowia … i wysokiego poziomu energii ! Zdrowie i proces zdrowienia – w którym to przede wszystkim przewodzi serce- a o sercu wiele osób zapomina – to moc miłości

—> Ponad 50 lekcji / prawd – będzie dotyczyło tematów naszych relacji z ludźmi. Omówię też jak ważne jest zrozumienie, iż wyłącznie Moc (akceptacja, radość i miłość ) może sprawić, że otworzymy się na świat – bez tłumienia tego w nas najlepsze.  
Stańmy się ludźmi, którzy gdziekolwiek się pojawią – poziom energii wokół podnosi się !

—> Jak bardzo projektujemy swój własny umysł podświadomy na świat i innych ludzi ?
Dlaczego niektórzy ludzie są tak bardzo szczęśliwi ? Bo odkryli prawdę aby dostrzegać prawdziwe dobro w innych ludziach ! Patrzą na ten świat i widzą jakie to wspaniałe doświadczenie !
Ale co jest najważniejsze – nie możemy dostrzec dobra w innych – jeżeli najpierw nie odkryjemy go w sobie !! Wszystko to co myślimy na temat świata i innych ludzi wynika z tego jak postrzegamy siebie !

—>Intencja i jej prawdziwa moc. Intencja posiada najmocniejszy wpływ na każdy szczegół naszego życia. To dzięki intencji – nasze możliwości mogą stać się rzeczywistością. Intencja energetyzuje proces tworzenia – sprawia, że wszystko to czego potrzebujemy – pojawia się we właściwym momencie. Większość ludzi nie żyje intencjonalnie – tylko przez ciągłą reakcję na warunki zewnętrzne i przypadek.
Jeżeli ktokolwiek pozwala sobie na REAGOWANIE na świat zewnętrzny pozwala – aby to warunki zewnętrzne (inni ludzie) decydowały o życiu i standardach życiowych danej osoby.
Dlaczego tak wiele osób nie chce zaakceptować odpowiedzialności związanej z wolnością (wolną wolą) ? Dlaczego tak wiele osób unika rozwoju swojej mocy, zdolności oraz umiejętności twórczych własnego umysłu ?

—> Inspiracja – Nieograniczona Radość z życia – Najważniejsze lekcje wdzięczności za największy dar jaki otrzymaliśmy – nasze życie !

 

Dodatkowo :

 • Blokady energii Miłości w naszym życiu – podświadome blokady przed nastawieniem obfitości – nastawieniem aby DAĆ (bez emocjonalnych oczekiwań)
 • Wolność. Wolność wymaga duchowej odwagi – bezwzględnej wiary i zaufania, że prawda zawsze jest mocniejsza od fałszu, że miłość zawsze ma większą moc niż lęk, że obfitość jest prawdą a brak fałszem, że sukces zawsze przychodzi do tych, którzy dają z siebie 100%
  – życie w stanie relaksu – bez względu na wszystko
  – myślenie indywidualne ponad grupowym
  – „powinnam, powinienem” – skasowanie programów, których celem jest to abyśmy dostosowywali się do oczekiwań społeczeństwa
  Prawdziwa WOLNOŚĆ to  zaawansowany rozwój świadomości
  Dlaczego ptak, który siedzi w klatce – nie widzi jej – dopóki nie doświadczy tego – co znajduje się na zewnątrz jej !
  Przedstawię największe pułapki ludzkiego ego !! Ludzie mogą być więźniami swoich własnych przekonań i idei ! Mogą być niewolnikami swojego własnego ego – małego ograniczonego „ja”
 • Porzucenie perfekcjonizmu – pokora, nauka – i radość z postępów każdego dnia.
  Najlepsze w naszym życiu dzieje się wtedy, gdy puścimy kontrolę- im więcej jest nas chęci do kontrolowania -tym bardziej to co kontrolujemy zaczyna kontrolować Nas ! Omówię najważniejsze lekcje dla umysłów analitycznych, osób niezdecydowanych, którzy mają poczucie, że zawsze muszą podjąć „słuszną, właściwą, perfekcyjną decyzję” ! To pułapka – od której im szybciej się uwolnimy tym szybciej zaczniemy tworzyć nasze życie z radością i bez oporu !!
 • Odpuść, poddaj – gdy kończymy się martwić – dopiero wtedy zaczynamy żyć !
 • Szukanie pewności i bezpieczeństwa na zewnątrz  (o dziecku w każdym z nas)
 • Największe blokady ego – przypomnienie
  – dlaczego wiemy co robić i jak to zrobić -ale tego nie robimy

  – uległość
  – bunt (kiedy ktoś patrzy na rzeczywistość i nic z nią nie robi)
  – brak poczucia misji w życiu
  – brak zdecydowania i odwagi
  – unikanie nauki poprzez praktykę
 • To twoje życie. Możesz tworzyć je zgodnie z własną wolą i wyborem. Przestań oddawać moc nad sobą dla warunków zewnętrznych. 
 • Uzależnienia – najważniejsze informacje – gdy dotyczą nas oraz co ważniejsze – naszych bliskich 
 • Jak całkowicie zmienia się świat na naszych oczach ? Jakie cechy świadomości osób prowadzą do największych sukcesów obecnie w świecie. Jakie umiejętności są nam niezbędne już teraz aby efektywnie dostosować się do szybko zmieniającego się świata ?
 • Jak uwolnić lęk przed odrzuceniem – zdjąć maski i zacząć zachowywać się autentycznie ?
 • Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe ! MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!
 • DOROSŁY, DZIECKO, RODZIC – a nasze relacje z ludźmi. 
 • Obraz siebie w podświadomości a efekty w świecie
 • Problem braku przywództwa ( nie ma osób, które podejmują decyzje – dlatego – wiele osób nie wierzy w siebie – nie chce odkryć, że Bóg jest zawsze przy nich, że możemy korzystać z Jego mądrości – poprzez akt pokory – całkowite poddanie dumy – prawdziwa Wiara może wielokrotnie nas zaskoczyć – gdy pozwolimy energii/mocy płynąć przez nas – odkryjemy, że KAŻDY Z NAS – posiada w SOBIE ŹRÓDŁO GENIUSZU !! Geniusz to stan świadomości – do którego mamy dostęp poprzez to IM BARDZIEJ POZYTYWNYMI LUDŹMI SIĘ STAJEMY )
 •  Dlaczego wątpimy w samych siebie ? ENTUZJAZM jako fundament postępu i realizacji celów ! 

 

Oto najważniejsze kwestie, które omówimy podczas warsztatu :

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”
Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji”
„Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

 i wiele , wiele innych !

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
tel. 502 419 413
Opłata za udział w Warsztacie to : 570 zł
( dla osób powtarzających 460 zł )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy).
Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.
Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto (tj. z podatkiem VAT 23%)

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

26 Październik 2019 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 19:30

27 Październik 2019 ( Niedziela ) od godziny 09:30 do 18:30

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres: warsztaty@technikauwalniania.com.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Dla osób, które planują wziąć udział w Warsztacie po raz pierwszy – proponuję przeczytanie dwóch książek (nie jest to wymagane, ale bardzo bardzo zalecane ) Davida R. Hawkinsa : Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania. ( Power vs Force oraz Letting go ).