Wolność a rozwój świadomości.
Dlaczego uwalnianie (lub inaczej mówiąc PRAWDZIWY rozwój świadomości) to droga „pod prąd” konwencjonalnym przekonaniom o rozwoju ?

Paradoks polega na tym, że gdy człowiek odnajdzie źródło swojej duchowej mocy w sobie – przestaje szukać pomocy na zewnątrz siebie 
( w najgorszym przypadku zostaniesz przedsiębiorcą 😀👍lub wybierzesz inną drogą przywództwa – osób, które uwolniły się całkowicie od lęku – strachu – jest nadal niewielu zakładając, że prawdę poznajemy tylko po owocach/rezultatach )

Stajesz się wolnym człowiekiem. 
Niezależną / niezależnym energetycznie od innych. I dzieje się to bardzo bardzo szybko. 

Całą moc następnie używa nie po to – aby „coś wziąć” od innych
– tylko ponieważ odkrywa, że źródło mocy jest nieograniczone
– jedyne co może z nim zrobić to dać !

Im więcej dajemy tej mocy – inaczej mówiąc miłości – tym więcej jej mamy w sobie. 

Energetycznie przestajemy „polegać” na innych – ale budujemy wspaniałe relacje z ludźmi oparte o zasadzie „win-win” – bez poświęcania się.

Ludzkie ego nie wie co to życie bez „poświęcania się” i kontrolowania innych poczuciem winy. Ludzkie ego potrafi budować relacje tylko oparte o wzajemne uzależnienie emocjonalne. Ego potrafi uzależnić nasze własne szczęście i poczucie bycia kochanymi od tego co robią lub mówią inni ( programy typu „powinieneś” , „powinnaś”, „musisz” ) i ciągłe rozpamiętywanie uraz – czyli tego jak ktoś zrobił inaczej niż „powinien” lub „musiał”. 

Skasowanie wiary w to, że „POTRZEBUJESZ” energii z zewnątrz zajmuje sekundę. Czas, który zwykle zajmuje dotarcie do momentu decyzji może zająć niektórym lata. 

Dlatego ta całkowita wolność – niezależność od innych – ale nastawiona na wnoszenie tego co najlepsze do życia innych ludzi – jest nowością. 

Dlaczego ?
Ludzi wolnych – z WEWNĘTRZNYM POCZUCIEM WŁASNEJ MOCY- NIE DA SIĘ / NIE MOŻNA KONTROLOWAĆ z zewnątrz ! Przestali reagować na świat zewnętrzny ! 

Gdy jesteśmy szczęśliwi i to szczęście nie jest zależne od nikogo i niczego na zewnątrz nas – jesteśmy wolni.

I to szczęście właśnie jest kluczowym aspektem rozwoju świadomości.

BYĆ Szczęśliwymi. I tym szczęściem dzielić się z innymi bez oczekiwań.
Nie musimy czekać. 
Możemy wybrać szczęście teraz. Szczęście to tylko decyzja