Wybacz sobie

👍 Dostajemy od życia zawsze to – co podświadomie uważamy na swój własny temat – co podświadomie uważamy, iż na to zasługujemy. Jak zaprogramowano nasz umysł abyśmy nienawidzili sami siebie i pomniejszali swoją własną wartość – skupiali się tylko na tym co z nami jest nie tak ( oraz co z innymi jest nie tak – projekcja) ?
Czy wiemy, że osoba, która ma awersję do siebie zamiast rozwijać swoje mocne strony ciągle skupia się na słabościach i przez to może przez wiele lat swoich słabości nie przekroczyć ?
Mnóstwo osób wie, że ich słabością jest lenistwo. Czy ta wiedza wystarcza aby zdyscyplinować swój umysł i osiągać / realizować cele ?
Nie ! Bo dopóki ktoś walczy ze swoim lenistwem – zauważa je, myśli o nim, martwi się – podświadomie zasila wtedy PROBLEM ! ⚡️

Jak nazywa się program który sprawia, że zamiast Żyć na 100% naszych możliwości – kurczymy się ?

Programy są dwa. Jest to wstyd oraz poczucie winy.

Dopóki ich nie uwolnimy – zawsze będziemy widzieć siebie jak przez mgłę. Zamiast skupić się na odkryciu prawdy o tym, że JESTEŚMY RADOŚCIĄ, OBFITOŚCIĄ, WDZIĘCZNOŚCIĄ, SZCZĘŚCIEM i tak naprawdę jesteśmy nieograniczeni – ciągle będziemy skupiać się i walczyć z naszym ego.
Poczucie winy i wstyd.
Nie jesteś ego.
Ego nie jest pozytywne.
Ego nie jest Twoim przyjacielem i w niczym Ci nie pomoże.
Ego będzie Ci we wszystkim przeszkadzać i sabotować to co pozytywne (do momentu gdy przestaniemy zasilać ego własną awersją, niechęcią i nienawiścią). Nie obwiniaj siebie i nie osądzaj (to zasila ego).
Wybacz sobie. Obudź się. Życie może być radosne gdy przestaniesz zmieniać siebie. Ta część bowiem, którą chcesz zmienić, to nie jesteś Ty. I tak jej nie zmienisz !