Serdecznie i ciepło  zapraszamy na Zaawansowane Warsztaty Uwalniania,
Rozwoju Świadomości i Transformacji w Warszawie

 
Już 25 – 26 LUTY 2023 
zapraszamy serdecznie na  
ZAAWANSOWANE
W
arsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu 
oraz fałszywych przekonań (programów) 
czyli Rozwoju Świadomości i Transformacji
( w nowej formie – zajęcia nie są nagrywane )
TEMAT ZAJĘĆ:

ZWIĄZKI i RELACJE 

Zaawansowane lekcje budowania pozytywnych, pełnych radości i szczęścia oraz pozbawionych cierpienia związków oraz relacji z ludźmi
( wszystko o emocjonalnych iluzjach ludzkiego ego ).

Intensywne uwalnianie wszystkich negatywnych emocji w kontekście tego
jak traktujemy siebie oraz innych. Jak przestać reagować na ludzi wokół nas ?
Jak sprawić aby nasze własne samopoczucie (radość i spokój) nie były zależne od okoliczności zewnętrznych ?

Energia Miłości – czym jest naprawdę. Skala świadomości a Poziomy BYCIA Sobą
– to z tego Kim jesteśmy wynika to, co robimy oraz to, co posiadamy.

Świadomość sukcesu oraz świadomość obfitości cz. 2 – Relacje z ludźmi a pełna realizacja naszych możliwości Komunikacja z ludźmi – a bycie efektywnymi w świecie

Poczucie WŁASNEJ WARTOŚCI ( zaawansowane )

Uwalnianie emocjonalnych blokad z PRZESZŁOŚCI

Zaawansowane lekcje wybaczania (uwalniania uraz ) – jak odzyskać całą energię (witalność) oraz odkryć radość z życia ?
Wystarczy uwolnić z umysłu całą fałszywą, wyuczoną negatywność !

Całkowite ZAUFANIE– czyli wszystko o tym jak wspierać innych tak, aby SAMI – samodzielnie wymagali od siebie jak najwięcej ?

Oto najważniejsze tematy, które omówimy podczas warsztatu :

—> WOLNOŚĆ ! Jak być Sobą w związku, jak pozostać Sobą w społeczeństwie – jak Służyć ludziom bez poświęcania się – bez gier i manipulacji ludzkiego ego ?
Źródło negatywnych emocji w relacjach z ludźmi. Uwalnianie wszystkich negatywnych emocji w kontekście związków i relacji. Energia w związkach i relacjach z ludźmi.
Czym jest prawdziwie Mocna energia żeńska i męska. I czym jest słaba. Dlaczego tolerowanie słabości osłabia męską energię. Czym się różni rozwój świadomości mężczyzn od kobiet.
Dlaczego prawdziwie męska energia jest Opiekuńcza, Zaradna i Przywódcza.

—> Najważniejsze, duchowe lekcje (ponad 20) dotyczące SZCZĘŚCIA. Dlaczego źródło Mocy jest w Tobie.

—> Pełna, bezwarunkowa AKCEPTACJA siebie.Czy nasze relacje zależą wyłącznie od tego jak postrzegamy siebie ?

—> Zaawansowane uwalnianie lęku – DLACZEGO KAŻDY Z NAS MUSI ODPROGRAMOWAĆ UMYSŁ Z CIĄGŁEGO SZUKANIA ZAGROŻEŃ ?

—> 10 Najczęstszych fałszywych przekonań, które utrzymujemy w umyśle na swój temat, które są odpowiedzialne za większosć naszych życiowych trudności, problemów i porażek – szczególnie w kwestii naszych relacji z ludźmi.

—> EFEKTYWNE – Duchowe narzędzia rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji. Jak przestać walczyć i zmagać się – a zacząć naprawdę żyć – na 100% naszych możliwości.

—> Kasowanie fałszywych przekonań – przekonania stanowią swoisty filtr – sposób w jaki postrzegamy rzeczywistość. Zgodnie z tym jak widzimy świat – tak działamy ! Jeżeli nasze przekonania są fałszywe (np. poczucie braku) – będziemy działać i doświadczać konsekwencji tego przekonania – mimo, że jest ono nieprawdziwe !MUSISZ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WŁASNY UMYSŁ aby tworzyć wszystko zgodnie z własną intencją i wyborem!

—> DOROSŁY, DZIECKO, RODZIC – a nasze relacje z ludźmi. —> Obraz siebie w podświadomości a efekty w świecie

—> Problem braku przywództwa ( nie ma osób, które podejmują decyzje – dlatego – wiele osób nie wierzy w siebie – nie chce odkryć, że Bóg jest zawsze przy nich, że możemy korzystać z Jego mądrości – poprzez akt pokory – całkowite poddanie dumy – prawdziwa Wiara może wielokrotnie nas zaskoczyć – gdy pozwolimy energii/mocy płynąć przez nas – odkryjemy, że KAŻDY Z NAS – posiada w SOBIE ŹRÓDŁO GENIUSZU !! Geniusz to stan świadomości – do którego mamy dostęp poprzez to IM BARDZIEJ POZYTYWNYMI LUDŹMI SIĘ STAJEMY )

—> Dlaczego wątpimy w samych siebie ? ENTUZJAZM jako fundament postępu i realizacji celów !

—> Relacja z Bogiem. Czy ważna ? Kluczowa. Jak postrzegasz swoją misję w tym świecie ? Po co jesteś na tej planecie ? Co jest wyższym celem Twojego życia ? Czy energia, która prowadzi Cię w życiu jest pozytywna ? Poczucie jedności z Bogiem – czym jest prawdziwe poddanie, zaufanie – czy istnieje energia, która wie wszystko lepiej niż my ?

—> Zaawansowane uwalnianie największych duchowych lekcji naszego życia – poprzez poddanie Bogu.

—> Wolność a przywództwo – blokada szukania aprobaty innych – dlaczego musimy przestać przejmować się tym co myślą i mówią inni ludzie aby być Sobą

—> Sukces w świecie a relacje z ludźmi. Programy i przekonania rodziców oraz społeczeństwo a mechanizm w jakim traktujemy siebie (podświadomie).

—> Jeżeli doświadczamy choć trochę walki lub cierpienia w naszym życiu – to tylko dlatego, żewalka i cierpienie znajduje się w naszym umyśle – w naszej podświadomości !!

—> Pułapka „naprawiania” siebie oraz innych

 

i wiele , wiele innych !

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”. Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji” „Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl 
tel. 502 419 413

Opłata za udział w Warsztacie to : 790 zł / os  
( dla osób powtarzających zajęcia stacjonarne : 650 zł / os )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy).
Warsztat trwa dwa dni.
Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

25 LUTY 2023 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 19:45

26 LUTY 2023 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18.30  

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres:
warsztaty@adamkrasowski.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Dla osób, które planują wziąć udział w Warsztacie po raz pierwszy – proponuję przeczytanie dwóch książek (nie jest to wymagane, ale bardzo bardzo zalecane ) Davida R. Hawkinsa : Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania. ( Power vs Force oraz Letting go ).
W trakcie Warsztatu podsumowującego możemy usłyszeć wiele prawd i stwierdzeń, które bardzo szybko zmieniają nasze postrzeganie rzeczywistości.

Intencją zajęć Uwalniania – prowadzonych w formie „Transformacji”  jest oszczędzić nam kilkudziesięciu lat poszukiwań „iluzji”. 

Odkrywamy prawdę o tym, że to my sami tworzymy naszą rzeczywistość. Pora raz na zawsze uwolnić negatywne myślenie z naszego życia ! 
Wziąć odpowiedzialność za moc, którą posiadamy ! Negatywne myślenie tworzy negatywne doświadczenia w naszym życiu !