29 – 30 Października 2022 – Warsztaty Uwalniania w Warszawie

Serdecznie i ciepło  zapraszamy na Zaawansowane Warsztaty Uwalniania,
Rozwoju Świadomości i Transformacji w Warszawie


Już 29 – 30 PAŹDZIERNIKA 2022

zapraszamy serdecznie na  
ZAAWANSOWANE, 
W
arsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu 
oraz fałszywych przekonań (programów) 
czyli Rozwoju Świadomości i Transformacji

TEMAT ZAJĘĆ:

ŚWIADOMOŚĆ OBFITOŚCI 

EMOCJE i PODŚWIADOME PROGRAMY

A PIENIĄDZE I ICH ZARABIANIE 

Dwa dni intensywnej pracy wewnętrznej w temacie pieniędzy i ich zarabiania.


Dodatkowo: 
Zaawansowane Uwalnianie Strachu i Poczucia winy  

 

—> Zasługuję – czy nie zasługuję na to co dobre i pozytywne … dlaczego wiele osób ma poczucie, że muszą tłumaczyć się innym z tego jak i dlaczego żyją ?

—> Akceptacja prawa do wyboru JAKOŚCI naszego życia. Standardy i warunki naszego życia a akceptacja i miłość wobec siebie lub jej brak.

—> Energetyczny stan utknięcia. Jak uwolnić poczucie „nie mogę” i „nie potrafię”.

—> Oddzieleni od źródła czyli Iluzja braku. Dlaczego tak wiele osób cierpi wierząc w fałsz.

—> Intensywne, zaawansowana praktyka uwalniania wszystkich negatywnych uczuć na temat pieniędzy.
Zmiany w temacie finansów w naszym życiu następują bardzo szybko, gdy tylko odnajdziemy i uwolnimy wewnętrzne emocjonalne blokady na ich temat.

—> Fałszywe przekonania o pieniądzach.

—> Wymówki albo rezultaty. Dorosłość a sukces finansowy.

—> Strefy komfortu w zarabianie pieniędzy 

—> Zaprzestanie zwlekania i odkładania życia „na później”.

—> Nawyki prowadzące do porażek i jak je uwolnić.

—> Zaangażowanie. Oddanie. Dedykacja swojego życia czemuś większemu niż my sami. Poczucie sensu. Skąd bierze się ten ogromny OPÓR EGO.

—> Prawdziwe Przywództwo

—> Zaawansowane uwalnianie poczucia winy w temacie pieniędzy

—> Kasowanie najczęstszych programów, które posiadamy w swoim umyśle.
„ nie jestem dość wartościowa / wartościowy ”
„ nie zasługuję ”
„ zarabianie pieniędzy jest trudne i wymaga wysiłku/cierpienia ” -wtedy próbujemy „ciężką pracą” zasłużyć na sukces – ale popatrzmy większość osób próbuje „zasłużyć”, walczą i pracują – ale nie doświadczają obfitości – dlaczego ? bo program w podświadomości brzmi: nie zasługujesz na obfitość i z takim programem choćbyśmy nawet nauczyli się klaskać uszami – to nic z tego nie będzie ! podświadomość i tak zawsze dopasuje świat zewnętrzny do tego co mamy w sobie
„ brakuje mi energii „
„ brakuje mi twórczości i pomysłów”
„ nie mam talentów i umiejętności aby zrealizować moje cele” 

i wiele , wiele innych !

 

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”. Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji” „Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl 
tel. 502 419 413

Opłata za udział w Warsztacie to : 770 zł / os  
( dla osób powtarzających zajęcia stacjonarne : 640 zł / os )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy). Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

24 WRZESIEŃ 2022 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 20:00

25 WRZESIEŃ 2022 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18.30  

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres:
warsztaty@adamkrasowski.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Dla osób, które planują wziąć udział w Warsztacie po raz pierwszy – proponuję przeczytanie dwóch książek (nie jest to wymagane, ale bardzo bardzo zalecane ) Davida R. Hawkinsa : Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania. ( Power vs Force oraz Letting go ).
W trakcie Warsztatu podsumowującego możemy usłyszeć wiele prawd i stwierdzeń, które bardzo szybko zmieniają nasze postrzeganie rzeczywistości.

Intencją zajęć Uwalniania – prowadzonych w formie „Transformacji”  jest oszczędzić nam kilkudziesięciu lat poszukiwań „iluzji”. 

Odkrywamy prawdę o tym, że to my sami tworzymy naszą rzeczywistość. Pora raz na zawsze uwolnić negatywne myślenie z naszego życia ! 
Wziąć odpowiedzialność za moc, którą posiadamy ! Negatywne myślenie tworzy negatywne doświadczenia w naszym życiu !