28 – 29 MAJA 2022 – Warsztaty Uwalniania w Warszawie

Serdecznie i ciepło  zapraszamy na  Zaawansowane Warsztaty Uwalniania,
Rozwoju Świadomości i Transformacji w Warszawie
( nie musimy jechać na drugi koniec świata aby doświadczyć czym jest prawdziwa duchowa transformacja – wystarczy wykonać z pełnym zaangażowaniem wszystkie przedstawione na zajęciach ćwiczenia 🙏😀  ) 


Już 28 – 29 MAJA 2022

( sobota – niedziela )


zapraszamy serdecznie na  
ZAAWANSOWANE, 
W
arsztaty Uwalniania blokad i ograniczeń umysłu 
oraz fałszywych przekonań (programów) 
czyli Rozwoju Świadomości i Transformacji

 

TEMAT ZAJĘĆ

SZCZĘŚCIE A ZWIĄZKI i RELACJE
Moc jaką posiada uwolnienie się od negatywnych emocji – przynosi harmonię, radość i relaks do każdej relacji oraz związku.
Nie jesteśmy naszym ego. Ale nasze ego trzyma się negatywnych emocji aby móc kontrolować innych.
Nawet sprawianie aby inni czuli się winni – projekcja własnego poczucia winy – jest mechanizmem kontroli.
To co dajemy z siebie do nas wraca – dlatego najważniejszą lekcją rozwoju świadomości – jest zaprzestać emanować negatywnością w kierunku innych ludzi oraz samych siebie !
Naszym zadaniem jest puścić przywiązanie do lęku, braku, złości, wstydu itp. Niewiele osób ceni  MIŁOŚĆ bardziej niż negatywne emocje.
Możesz nauczyć się tego w jaki sposób inni wpływają na Twoje samopoczucie oraz tego – jak się od tego mechanizmu uwolnić.
Jest to możliwe, gdyż naszą prawdziwą naturą jest tak naprawdę szczęście – nie cierpienie i walka.

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI
Intensywne uwalnianie fałszywych przekonań, emocji i nastawień – zaprzestań negatywnego postrzegania siebie oraz walki ze sobą/zmieniania siebie.
Jak całkowicie, w każdym obszarze – a szczególnie w relacjach z ludźmi – przestać grać rolę „słabych”.

RODZICE / Wewnętrzny rodzic 
Staw czoła jednej z najważniejszych lekcji w rozwoju duchowym.
Największą blokadą w realizacji celów życiowych wielu osób w Polsce – jest brak uwolnienia negatywnego mechanizmu osądzania tzw. „wewnętrznego rodzica”.
Objawami tego zjawiska są : ciągle niezadowolenie, niechęć do podejmowania decyzji, unikanie brania odpowiedzialności za rezultat itp.
Wyuczona bezradność i unikanie życia na 100% naszych możliwości ma swoją przyczynę. Paraliż ryzykowania to niechęć do bycia osądzonymi !
Ale nie przez świat zewnętrzny – tylko przez własne ego – a dokładniej mechanizm ego, który kopiuje naszych rodziców!
Dla wielu osób będzie to kluczowy etap rozwoju świadomości – tj. uwolnienie raz na zawsze tego mechanizmu.

SAMOPOCZUCIE / Nastrój / Nastawienie
Dlaczego to my sami decydujemy o tym jak się czujemy i dlaczego naszą lekcją jest przestać reagować emocjonalnie na zachowania i słowa osób wokół nas ?
Świat (Ego) programuje nas abyśmy uzależniali swoje samopoczucie od ludzi – dzięki temu dajemy możliwość innym na kontrolowanie nas !

PRZYCZYNA a SKUTEK ? PRAWDZIWA MOC UMYSŁU !
Dlaczego przyczyna nie znajduje się w świecie zewnętrznym ?
Omówię wszystkie największe iluzje i ograniczenia ludzkiego ego, które prowadzą do tego, że my sami – nieświadomie oddajemy moc własnego umysłu dla świata zewnętrznego i ludzi wokół nas.
Czym jest prawdziwa wolność ? To brak ograniczeń znajdujących się w naszym umyśle !

DUCHOWE FUNDAMENTY MOCY 
Iluzja braku i ograniczeń – skąd pochodzi moc – energia niezbędna do zmian.Praktyczna duchowość.
Techniki aktywnej medytacji i maksymalna koncentracja umysłu– czyli jak zachować spokój umysłu w aktywnym i wymagającym naszego skupienia świecie
Prawdę poznamy wyłącznie po owocach

i wiele , wiele innych !

 

” Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie ” – David R. Hawkins

Każdego dnia dokonujemy wyboru czy życie to wspaniała przygoda – czy też „kara”. Wybieramy to, czy doświadczać życia w pełni – czy szukać „emocjonalnych przywiązań” i stref komfortu
Czy relacje z ludźmi charakteryzują się poczuciem wolności czy raczej poczuciem „ograniczania się” i „poświęcania” ?

Uwalnianie jest najbardziej efektywnym, praktycznym sposobem podnoszenia poziomu własnej mocy oraz narzędziem dzięki któremu możemy skutecznie zrezygnować z negatywności w każdym obszarze naszego życia.
Uwalnianie jest narzędziem subiektywnym i doświadczalnym. Wymaga procesu introspekcji oraz prostych ćwiczeń. Ludzkie ego preferuje to abyśmy wciąż studiowali różne iluzje, lub programowali się iluzjami innych. EGO nie chce abyśmy odkryli prawdę o naszej prawdziwej mocy i tym samym doświadczyli wolności ( braku ograniczeń ).

„Nawet to co było niemożliwe – staje się całkowicie możliwe – pod warunkiem, że uwolnimy wszystkie negatywne uczucia w tym temacie „
”Zaakceptuj wolną wolę i możliwości wyboru. Każdy doświadcza świata – według własnej woli i wyboru. Wszechświat jest całkowicie wolny od „ofiar”.
Wszystkie okoliczności wynikają z wewnętrznych wyborów i decyzji” „Podświadomość dostarczy nam tylko to – w co podświadomie wierzymy, iż na to zasługujemy”
„Im bardziej trzymamy się naszej negatywności – i następnie negatywnego obrazu samych siebie – tym bardziej myślimy, że zasługujemy na coraz mniej. Podświadomie – odmawiamy sobie OBFITOŚCI, która z taką łatwością płynie w życiu innych”
„Porzucenie konieczności jaką są pieniądze w dzisiejszym świecie jest po prostu dziecinne. Potrzebujesz pieniędzy. Jedynie przywiązanie do nich stanowi problem”.
„Gdy uwolnimy nasze poczucie małości – i odkryjemy prawdę o tym, że jesteśmy niewinni (bez poczucia winy)- oraz uwolnimy opór przed energią hojności, otwartości, zaufania, miłości oraz wiary – wtedy podświadomość   automatycznie aranżuje sytuacje życiowe tak-aby obfitość mogła płynąć do naszego życia”  – David R Hawkins –

Dodatkowe informacje oraz zapisy : 
email: warsztaty@adamkrasowski.pl 
tel. 502 419 413

Opłata za udział w Warsztacie to : 770 zł / os  
( dla osób powtarzających zajęcia stacjonarne : 640 zł / os )
( w cenie zawarty jest 2 dniowy warsztat z pełnym cateringiem oraz mnóstwem materiałów do samodzielnej pracy). Warsztat trwa dwa dni. Nie istnieje możliwość zgłaszania się wyłącznie na jeden dzień.

 

Uwaga ! Warsztat uwalniania jest przeznaczony dla osób zdrowych w rozumieniu psychologicznym ( m.in. nie będących w trakcie jakiejkolwiek terapii psychiatrycznej, psychologicznej itp.). Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację polityki prywatności.

Daty oraz godziny zajęć :

28 MAJA 2022 ( Sobota ) od godziny 10:30 do 19:20

29 MAJA 2022 ( Niedziela ) od godziny 10:00 do 18.45  

Warsztaty odbywają się w Warszawie (centrum).

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać drogą mailową na adres:
warsztaty@adamkrasowski.pl
lub telefonicznie: +48 502 419 413.
Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i dla zapewnienia komfortu uczestników – wprowadziliśmy ograniczoną ilość miejsc.
O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń !

Dla osób, które planują wziąć udział w Warsztacie po raz pierwszy – proponuję przeczytanie dwóch książek (nie jest to wymagane, ale bardzo bardzo zalecane ) Davida R. Hawkinsa : Siła czy Moc oraz Technika Uwalniania. ( Power vs Force oraz Letting go ).
W trakcie Warsztatu podsumowującego możemy usłyszeć wiele prawd i stwierdzeń, które bardzo szybko zmieniają nasze postrzeganie rzeczywistości.

Intencją zajęć Uwalniania – prowadzonych w formie „Transformacji”  jest oszczędzić nam kilkudziesięciu lat poszukiwań „iluzji”. 

Odkrywamy prawdę o tym, że to my sami tworzymy naszą rzeczywistość. Pora raz na zawsze uwolnić negatywne myślenie z naszego życia ! 
Wziąć odpowiedzialność za moc, którą posiadamy ! Negatywne myślenie tworzy negatywne doświadczenia w naszym życiu !