👍 Nasz prawdziwy , autentyczny i naturalny stan istnienia to Radość. Radosne życie zaczyna się w momencie w którym uwolnimy całkowicie lęk z naszego wnętrza ( z umysłu ).
Lęk nie wydobywa z nas niczego dobrego. Tworzy więcej negatywności w naszym życiu.

Lęk to iluzja. Lęk to kurczenie się i chowanie przed życiem.Miłość to prawda. Miłość to radość i szczęście. Szczęście wydobywa z nas oraz ze wszystkich wokół to co najlepsze.Celem rozwoju świadomości jest BYĆ Szczęściem, Sukcesem, Obfitością, Radością i Zdrowiem.
Jeżeli wystarczy jedna! negatywna myśl aby osłabić nasze ciało (patrz Siła czy Moc) to nie ma szybszego sposobu na powrót do całkowitego zdrowia jak wewnętrzny relaks, radość i poczucie humoru. Lęk i walka to nie jest właściwa droga. Musimy poddać negatywne myślenie i doświadczyć prawdy o tym – Kim jesteśmy.
👉To światło sprawia, że jesteśmy mocni.Większość ludzi nie zna światła, gdyż walczą z ciemnością.(negatywne myśli, emocje oraz przekonania sprawiają, iż wciąż myślą o tym czego nie chcą, mówią o tym co negatywne i robią to co negatywne – tym samym nigdy nie poznają życia bez ciemności).
Musimy przestać szukać w ludziach, w sobie oraz w świecie tego, co jest nie tak, tego co jest negatywne. Bo to czego szukamy – to wzmacniamy w sobie – tego dostaniemy coraz więcej.
Gdy jedna osoba uwolni się całkowicie od lęku – automatycznie swoim przykładem ( swoją energią)- pokazuje innym wokół (bez słów), że naszym duchowym celem jest wolność. Twoja obecność wystarcza aby inni przestali się kurczyć.
Nie ma nic szlachetnego w tym aby rezygnować ze swojej mocy po to aby „dopasować się”. Gdy przestajemy szukać akceptacji innych możemy być Sobą. Gdy akceptujesz siebie, akceptujesz innych – przestajesz dostrzegać w nich wady – a zaczynasz dostrzegać ich moc – gdy akceptujesz świat- zaczynasz dostrzegać jakie to nasze życie jest wspaniałe a świat to idealne i perfekcyjne miejsce do wzrostu i nauki.
Negatywność to żadne osiągnięcie. Bycie pozytywnymi bez względu na okoliczności jest naszym celem. Bycie najlepszymi jacy możemy być – każdego dnia.
Nie jesteśmy słabi ale mocni. Nie jesteśmy bezradni i ograniczeni ale całkowicie nieograniczonymi istotami. Życzę radosnego dnia i zawsze bycia przykładem tego co najlepsze dla innych. Jeżeli życzysz bliskim czegoś – po prostu pokaż, że to możliwe. Przestań mówić.
Słowa nic nie znaczą – przykład jest wszystkim.
Pamiętajmy o Warsztacie ! Najważniejszy Warsztat Duchowy na jaki się zapisaliśmy nazywa się ŻYCIE
! Żyj na 100% swoich możliwości – każdego dnia !