Bardzo bardzo dziękuję za rekord Mocnych Śród !

15 Lat bardzo bardzo intensywnej pracy

15 Lat ciągłej edukacji Rozwoju Świadomości wyłącznie zgodnie z naukami David R. Hawkins ( to jest moja obietnica – bo tylko to wiem z doświadczenia, że naprawdę działa )

I 3 lata temu poprosiliście o zajęcia online, zgodziłem się – ale powiedziałem, że jak się biorę za Warsztat online – to aby był efektywny WY Musicie zrobić ogromną ilość pracy – codziennej pracy !!

I zawsze miałem poczucie, że mogę liczyć na Was – to wszystko to Wasza zasługa – Waszych postępów !

Wasze życie staje się przykładem prawdy i MOCY !

To dzięki WAM ( bo ponad 80% uczestników Mocnych Śród to osoby z Twojej rekomendacji ) – Mocne Środy pobiły rekord w I Kwartale 2024 w Polsce

Z całego serca dziękuję !!

To jest najwspanialsze, że tak wiele osób BIERZE 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WŁASNĄ PRZYSZŁOŚĆ , ZA WŁASNY UMYSŁ I WŁASNE EMOCJE !
Nie próbują obwiniać innych i świata za własną emocjonalność – tylko stają się MOCNI ! Trzymają się zasad i wartości MOCY !!

I jednocześnie – mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją – byłem, jestem i będę bardzo wymagający – bez Dyscypliny nie ma efektów – moim zadaniem jest zrobić wszystko abyś miała / miał jak największe rezultaty !

Zapracuję na Twoje zaufanie – nigdy nie będę wymagał od Ciebie więcej niż od Siebie !!
I po raz pierwszy w historii widzę, że Prawda w Polsce zaczyna być coraz mocniej doceniania – bardzo dziękuję !
Trzymanie się zasad Mocy – pozwoli Ci aby Twoje życie było najpiękniejszą przygodą – ale to naprawdę wymaga pracy – a Uwalnianie się od negatywności ego – to często przygoda na całe życie ! Ale i tak jest to warte swojej ceny !
Dziękuję !