❗Jedną lekcję warto zapamiętać na całe życie.
Konsekwencją FAŁSZU (iluzji) jest zawsze brak i niedostatek prowadzący do nastawienia umysłowego ubóstwa (bezsilności). FAŁSZ to problemy z pieniędzmi, zdrowiem i relacjami.
Trzymanie się i bezwzględne wybieranie PRAWDY zawsze prowadzi do obfitości. A prawdą stajemy się wtedy, gdy JESTEŚMY POZYTYWNYMI LUDŹMI i przestajemy traktować ludzi negatywnie (bać się ich, atakować w myślach itp.)
Pora przestać raz na zawsze bać się swoich możliwości i bać się świata. Przestać chować się przed życiem i żyć na 100% naszych możliwości. Lęk jest główną przyczyną sabotowania jakości naszego życia … na rzecz iluzji komfortu i bezpieczeństwa … I o całkowitej wolności od strachu – lęku będziemy dziś mówić w trakcie ostatniego spotkania MOCNEJ ŚRODY WRZESIEŃ !
Ale to nie koniec przygody, gdyż już w Październiku prowadzący przygotował po raz pierwszy, nowy-zaawansowany program o Związkach i Relacjach, który mam nadzieję, że porządnie wstrząśnie i wybudzi jak najwięcej osób ze snu iluzji. Pora uwolnić fałszywe postrzeganie siebie….
https://www.mocne-srody.pl