O autorze

Obserwuj na Facebook : www.facebook.com/adam.krasowski

Adam Krasowski

Zrealizowałem historycznie pierwsze w Polsce Warsztaty z wykorzystaniem prac Davida Hawkinsa oraz Mapy Świadomości. Jako pierwszy i jedyny od 2009 i wiele lat później jeździłem po Polsce aby przekazać prawdę o efektach i transformacjach, które doświadczają osoby (w tym ja) trzymające się bezwarunkowo praktyki płynącej z nauk Dr Hawkinsa.  Moja misja, którą do dziś czuję jako obowiązek i inspirację pochodzącą od Boga okazała się sukcesem. Moją odpowiedzialnością było zadbać aby nikt w Polsce nie zignorował prac Davida i zainteresowanie pracami Hawkinsa wzrosło ogromnie! O ile jego praca nie będzie niepotrzebnie modyfikowana -o przyszłość naszego rozwoju świadomości w Polsce jestem spokojny.

Od 2009 r. prowadzę Warsztaty Uwalniania, Rozwoju Świadomości oraz Transformacji na których aktywnie przedstawiam swoje własne DOŚWIADCZENIA w zakresie rozwoju świadomości – duchowej transformacji naszego życia. Od 2015 roku prowadzę już tylko wyłącznie zajęcia dla zaawansowanych ze względu na dostępność literatury oraz coraz większą ilość osób, które swoimi doświadczeniami dzielą się z osobami początkującymi. Pamiętajmy, że nadal kluczem rozwoju świadomości jest wybór bezwzględnie uczciwości wobec siebie i innych. Bez tego kroku – żadne narzędzie, nawet uwalnianie – po prostu nie działa i nie przynosi owoców. Źródło transformacji jest w Tobie !
Przedstawiam najbardziej efektywne narzędzia, które do tej pory poznałem na swojej drodze, którym zawdzięczam cały własny postęp i rozwój oraz sukces w tak wielu obszarach życia.
Dzielę się tylko tym – co naprawdę działa i jest skuteczne.

Jeżeli naprawdę skoncentrujesz się i przeczytasz uważnie wpisy na tym blogu – gwarantuję, że oszczędzisz sobie dziesiątki lat poszukiwań. Czytaj z otwartym umysłem. Pamiętaj, że większość nauk o rozwoju duchowym to fikcja. Im bardziej dana filozofia twierdzi, że musisz „polegać na kimś/czymś z zewnątrz” tym bardziej jest fałszywa. Nikt nic nie zrobi za ciebie. To jest twój umysł i twoja świadomość – czyli każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie w 100 procentach !


Know-how i filozofia 
1. Zaawansowane badania ludzkiej świadomości – czyli dlaczego ludzie robią to co robią i dlaczego nie robią tego – co chcieliby robić.
2. Praktyczne wykorzystanie ponad 200 narzędzi w obszarze zaawansowanej pracy z ludzkim umysłem.
3. Najbardziej efektywnym sposobem oraz najszybszym okazały się narzędzia pracy ze świadomością ( wymagają one akceptacji, że nie jesteśmy tylko ciałem i umysłem- ale posiadamy świadomość/duszę i dzięki temu to my panujemy nad umysłem a nie umysł nad nami ).
4. Celem każdego prawdziwego narzędzia rozwoju świadomości jest odprogramowanie umysłu ze wszelkich ograniczeń – nie zaś zastępowanie dawnych programów – nowymi ograniczającymi programami.
5. Autor obserwował już tysiące osób, które uwolniły się od problemów z pieniędzmi, zdrowiem, relacjami, związkiem itp. w bardzo krótkim czasie – dzięki zastosowaniu prawd i narzędzi duchowych w codziennym życiu -w praktyce.

W swojej pracy korzysta między innymi z nauk i ponad 50 letniego praktycznego doświadczenia wybitnego psychiatry – dr Davida R. Hawkinsa M.D. Ph.D. („Power vs Force”, „Letting go”) , którego narzędzia, rozwiązania oraz wiedza i efektywność tej wiedzy na zawsze uzyskała najwyższe uznanie i szacunek.
Adam był pierwszą osobą, która wprowadziła i przedstawiła w Polsce nauki Davida Hawkinsa włącznie z nauką dotyczącą uwalniania negatywnych emocji. Jest jednym z pierwszych, którzy uczą prawdziwego rozwoju świadomości.

Na co dzień, Adam jest bardzo zapracowanym przedsiębiorcą – praktykiem, intensywnie podróżującym, tworzącym rozwiązania dodające największą możliwą wartość dla klientów (i społeczeństwa ogółem), stosującym w praktyce standardy inspiracji poprzez przykład, współpracuje przy najbardziej wymagających projektach naukowo – technologicznych 21 wieku. Ciągle dąży do doskonałości poszerzając swoją praktyczną wiedzę i doskonaląc umiejętności – wraz z przyjaciółmi-
przedsiębiorcami z różnych części świata –  podnosząc świadomość ludzkości – zarówno w sensie biznesowym (jakość), naukowym ( technologicznym ) jak i świadomości ludzi ogółem ! Uczy wszystkich z którymi współpracuje tego, że rozwiązania danej sytuacji nie pojawią się dopóki my sami nie zmienimy sposobu w jakim na daną sytuację patrzymy. Dzięki temu zamiast problemów widzimy szanse. Tam , gdzie wszyscy się poddają, my odważnie idziemy naprzód !

Twórczość oparta o doświadczenia, nie teorię
Najbardziej doceniana  przez klientów Adama jest jego umiejętność tłumaczenia tego jak naprawdę funkcjonuje świat, ludzki umysł, dlaczego robimy to co robimy. Bardzo wiele osób zmieniło swój sposób postrzegania oraz działania i efekty dzięki temu, że czytając lub słuchając twórczość Adama – coś w nich „zaskoczyło” i zrozumieli prawdę na dany temat. To tylko dlatego, że ta prawda była nam już wiadoma – oczywista. Ktoś nam po prostu ją przypomniał. Blog jest tylko wprowadzeniem do tematu. Najważniejszymi dziełami są  materiały przekazywane podczas warsztatów zarówno rozwoju świadomości jak i warsztatów dla przedsiębiorców.


Historia ostatnich 10 lat … m.in. Warsztaty Uwalniania ograniczeń umysłu i transformacji  w Warszawie :

Warsztaty Uwalniania Adam Krasowski Technika UwalnianiaWarsztaty_Uwalniania_Warszawa

Warsztaty Uwalniania ograniczeń umysłu i transformacji – wyjazdowe

Warsztat Uwalniania dla Zaawansowanych Listopad 2013 Adam KrasowskiWarsztaty_Uwalniania_Wyjazdowe

Obserwuj na Facebook :

www.facebook.com/adam.krasowski