O autorze

Ponad 15 lat doświadczenia Warsztatowego w obszarze Uwalniania, Rozwoju Świadomości i Transformacji.
Zapraszam bardzo ciepło na Facebook : www.facebook.com/adam.krasowski


Adam Krasowski prowadzi wyłącznie zajęcia z Rozwoju Świadomości ( Rozwoju duchowego ). 
Bardzo prosimy o nie porównywanie zajęć tego rodzaju – do innych zajęć edukacyjnych. 
Zajęcia transformacji nie polegają na przyswajaniu teorii, porad itp.
Tylko na praktykowaniu zadanych ćwiczeń ( są tzw. zajęciami procesowymi).
W tego rodzaju zajęciach – całkowity efekty zależy jest w 100% od uczestnika – dlatego zajęcia są przeznaczone dla zaawansowanych. 


Adam Krasowski stworzył 4 bardzo dobrze znane Marki (procesy) Rozwoju Świadomości ( Rozwoju Duchowego ), których sukces wynika z tego, że ponad 80% osób trafia na zajęcia z rekomendacji zachwyconych efektami uczestników ! 

Warsztaty Uwalniania
Mocne Środy

MOCNY UMYSŁ

i wyjątkowy proces dla Przedsiębiorców poszukujących wzrostu zgodnie z zasadami Mocy ( jako pierwsza i jedyna osoba w Polsce – Adam miał odwagę wyjść do Przedsiębiorców z konkretnym programem transformacji )
Business Excellence ( indywidualne oraz w grupie )
Proces Business Excellence otworzył nowy rozdział – zapoczątkował nową erę zajęć dla Przedsiębiorców – ich Rozwój Świadomości. Uczciwość, dotrzymywanie słowa, płacenie podatków, 100% rozliczania prawdziwych faktur ? W Polsce? Ponad 95% uczestników zajęć BE to osoby, które wzięły udział z rekomendacji osób uczestniczących w poprzednich edycjach – bądź osoby, które brały udział w innych zajęciach Adama ! Dziękujemy ! 


 

Na zajęcia zapraszamy osoby, których wartości są zbliżone – to zapewni nam najlepsze możliwe porozumienie.
Uwaga !
Zajęcia są przeznaczone wyłącznie dla osób, które wybierają 100% uczciwości w życiu.  

1. Prowadzący wierzy w Boga. Uważa Boga jako energię bezwarunkowej miłości, która nam pomaga, ale się nie wtrąca – nie robi nic „za nas”. Jesteśmy jednością z tą energią. Ta energia to Moc. Zaufanie tej Mocy transformuje całe nasze życie i jest sensem wszystkich nauk rozwoju duchowego. Rozwój duchowy to droga powrotu do naszego naturalnego stanu miłości, który jest już w nas tu i teraz – przykryty warstwami fałszywych przekonań, emocji i nastawień.
2. Każdy z nas bierze 100% odpowiedzialności za to jak funkcjonuje nasze życie.
3. Całkowita uczciwość to fundament rozwoju duchowego.
4. Wybaczanie – czyli uwalnianie uraz jest drogą do uwolnienia nas od poczucia winy.
5. Mamy rację albo efekty. Osoby, które uwolnią dumę, przekonanie, że wiedzą co jest prawdą – doświadczają nowej jakości życia.
6. Służba ludziom – troska o innych – wynika z tego Kim Jesteśmy dla innych. Rozwój świadomości to oddanie / dedykacja swojego życia służbie ludziom bez poświęcania się. To bycie przykładem / wzorem tego mocne i pozytywne.
7. Trzymanie się mocnych wartości i zasad bez względu na wszystko – zawsze i wszędzie ( jak uczciwość ) jest jedynym sposobem na wzrost naszej mocy.
8. Bez dyscypliny umysłu – całkowitego zapanowania nad tym gdzie kierujemy naszą uwagę w każdej chwili zarówno osiągnięcia w świecie jak i rozwój duchowy są niemożliwe.

Dla przedsiębiorców : 
Według mnie celem tworzenia firm jest osiągnięcie czegoś znaczącego dla społeczeństwa, sprawienie aby pewna grupa osób/firm ( segment rynku ) funkcjonowała znacznie lepiej niż przed powstaniem naszej firmy. I to potrafię pomóc nam zrealizować. Nazywam to zasadą tworzenia firm. Większość biznesów w Polsce jest w stanie walki o przetrwanie, zmagania, cierpienia i braku. To nie jest naturalne i to nie jest normalne. To efekt / skutek pomyłki w postrzeganiu, która doprowadza do tego, że zamiast tworzyć dzieła doskonałe – pragnienie zysku prowadzi do przeciętności. Porzuć wszelkie iluzje o „przyciąganiu” sukcesów. Biznes trzeba stworzyć. To lata oddania, zaangażowania i pracy. Ale Ci, którzy włożą w to i serce i umysł i uwolnią blokady emocjonalne zawsze cieszą się z niezwykłych rezultatów. I ja jestem właśnie za tym abymśmy tworzyli niezwykle inspirujące rezultaty. 
Naszą intencją/celem jako Przedsiębiorców – jest nieustannie wejść na wyższy poziom Bycia – tworzenia / działania aby móc dać z siebie światu coraz więcej.  Celem firmy nie jest zarabianie pieniędzy. To jeden z niezbędnych procesów – Twoja firma ma zarabiać jak najwięcej to możliwe. Koniec kropka.
Pieniądze to narzędzie – zasób. Celem firmy jest osiągnąć coś naprawdę wyjątkowego – co jest Twoją intencją osiągnąć w biznesie ? Jak chcesz zmienić jakość życia ludzi / firm ? 

 

Dlaczego w naszym życiu tak wiele kwestii nie działa i wciąż nie czujemy się szczęśliwi ?
Dlaczego brakuje nam energii do realizacji celów ? I co jeszcze ważniejsze-  czy czujemy się spełnieni w naszym życiu ? Czy nasz życie naprawdę obfituje w radość, śmiech i entuzjazm. 
Gdyż nikt do tej pory nie pokazał nam prawdziwych – działających narzędzi rozwoju świadomości. 

Zapraszam Cię w podróż po wyższych poziomach Mocy – ale zróbmy to radośnie – bez potępiania, bez negatywności, bez cierpienia !
Od 2009 roku uczę nieustannie prawdy o naszym umyśle oraz świadomości – bazując na moich doświadczeniach w oparciu o nauki Davida Hawkinsa, którego uważam za mojego jedynego nauczyciela rozwoju duchowego. 
Zgodnie z przyjętą od tysięcy lat praktyką – nie możemy uczyć nauk duchowych bez wskazania swojego nauczyciela – co też czynię. Podchodzę do tego zadania z pełnym szacunkiem i ogromną odpowiedzialnością. 
Tak, zacząłem uczyć tysiące osób rocznie już w wieku 24 lat. Energia, którą doświadczyłem – niejako zorganizowała wszystko „za mnie”. Moja historia to przykład jak moc duchowa wspiera Cię na każdym kroku. Z tego miejsca z całego serca dziękuję wszystkim osobom, które poprzez swoje zaangażowanie i oddanie pomogły mi dotrzeć do tak wielu osób w Polsce !! 

Przeprowadziłem pierwsze w historii w Polsce zajęcia Uwalniania Emocji, wprowadziłem i spopularyzowałem nauki Davida Hawkinsa podróżując po całym kraju – pokazując krok po kroku co robić aby doświadczyć konkretnych efektów zarówno w życiu jak i w biznesie ( poziomy świadomości są jedyną przyczyną sukcesów i porażek w każdym obszarze naszego życia ).  

Na początku planowałem, że przez rok czy dwa opowiem o Hawkinsie i wrócę na 100% do świata z którego przybyłem do nauczania rozwoju świadomości – świata rozsądku, logiki, nauki i biznesu. Wolę to napisać na początku  – abyśmy przyzwyczaili się do tego, że jestem osobą mało poprawną i mówię prawdę wprost :) :) To sukcesy moich podopiecznych – ICH OGROMNE rezultaty / efekty były przyczyną tego, że kontynuowałem pracę i tak po 15 latach – widzimy się dziś na tej stronie. Od kilku lat już ponad 90% osób – wspaniałych i cudownych ludzi, którzy tak jak ja wybrali prawdę i uczciwość – trafia do mnie z polecenia. Ponieważ moje osobiste doświadczenia wymagały ogromnej ilości pracy, dyscypliny, nauki – determinacji i oddania – uważam, że mogę uczyć wyłącznie osoby zaawansowane – najbardziej oddanie prawdziwe i naukom rozwoju świadomości, które wymagają subiektywnego doświadczenia – wykonania określonych ćwiczeń. Bez wykonania tych ćwiczeń – efekty się nie pojawią – a ja preferuję specjalizować się w efektywnej pracy. 
Dziś już – po tak wielu sukcesach i rekomendacjach – mogę napisać :
To działa, działa dla wszystkich koniec kropka. Spytajmy znajomych. 
Ale dla kontekstu zamieszczam moją historię. 
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze ! 

—– 

W 2006 roku, poszukując odpowiedzi na temat dalszego sensu mojego życia – trafiłem na nauki Davida R. Hawkinsa.
Po książce Power vs Force, która wywróciła moje postrzeganie rzeczywistości – przeczytałem, wysłuchałem i obejrzałem wszystko to co było wtedy dostępne autorstwa Davida – włącznie ze wszystkimi wykładami i sesjami pytań odpowiedzi w jęz. angielskim. O ! Co to była za radość i wdzięczność Bogu, że człowiek nauczył się biegle korzystać z angielskiego ! :) 

Zastosowałem w praktyce wszystko to – o czym napisał. Szczególnie skupiłem się na uwolnieniu z mojej podświadomości tego co mnie osłabia : osądów, emocjonalnych punktów widzenia, emocji, fałszywych przekonań i co najważniejsze przeszłości.
Gdy negatywna energia znikała – moja moc, radość, spokój i relaks wzrastały z każdym dniem. Następnie przyszło całkowite poddanie Bogu. Życia, wyborów, przyszłości. Poprosiłem o prowadzenie, drogę, prawdę, o użycie mojego przedsiębiorczego życia na 100%. Doświadczyłem transformacji w takim wymiarze, że poczułem, że muszę po prostu jako intencja służby ludziom podzielić się moim doświadczeniem.Poczułem całkowite zaufanie. Przestałem się martwić. Przestałem automatycznie  – nawykowo myśleć. Myślenie poddałem Bogu – ale rozsądek pozostał. Moja kreatywność wzrosła znacząco – poczułem moc gotowości – rozwiązywania coraz większych wyzwań ..ale też pojawiło się dodatkowe powołanie – wewnętrzne poczucie, że moje życie musi być użyte także w innym kierunku. 
Moja życiowa droga była drogą rozsądnego – trzymającego się prawdziwych wartości i zasad – bez względu na wszystko – przedsiębiorcy. Gdy Hawkins powiedział, że kluczem jest uczciwość – to była moja droga życiowa ! !  Ludzie wokół mnie śmiali się z tego, że z harcerstwa wyniosłem unikanie negatywności za wszelką cenę i trzymanie się prawdy. Po moich przedsiębiorczych sukcesach przestali się śmiać. Hawkins napisał prostą filozofię. Jesteś uczciwa – uczciwy -dostarczasz wartość – masz sukces i obfitość. Prościej się nie da. Ale oczywiście ludzkie ego chce być negatywne ale mieć pozytywne efekt :).  Nie miałem w sumie innego wyjścia co zrobić aby przekazać te wszystkie prawdy … Zrealizowałem historycznie pierwsze w Polsce Warsztaty z wykorzystaniem nauk Davida Hawkinsa oraz Mapy Świadomości. Jako pierwszy i jedyny w tamtym czasie – od 2009 i wiele lat później jeździłem po Polsce ( odwiedziłem Warsztatowo, bez względu na koszta – wszystkie większe miasta w Polsce – niektóre wiele razy ) – wyłącznie po to – aby przekazać prawdę o efektach i transformacjach, które doświadczają osoby (w tym ja) trzymające się bezwarunkowo praktyki płynącej z nauk Dr Hawkinsa. I dziś mogę zapewnić, jeżeli zależy Ci na zdrowiu, obfitości, szczęściu – możesz tak jak ja wybrać Hawkinsa jako jedynego nauczyciela Twojego rozwoju duchowego. Ja tak zrobiłem w 2009 roku. Była to najlepsza decyzja mojego życia. Nie potrzebuję na ten moment żadnych innych nauczycieli. Wszystko to co napisał Hawkins okazało się prawdą dla mnie. Gdy to piszę od wielu lat nie widziałem lekarza na oczy, nie biorę żadnych leków, nie piję (0!) alkoholu, nie jestem od nikogo i niczego uzależniony emocjonalnie – nic mnie nie boli i radośnie pracuję od rana do wieczora każdego dnia. Rezygnacja z negatywności działa cuda ! Dzięki Bogu za Hawkinsa. Oczywiście musisz wykonać praktyczne zadania, które nakazał nam wykonać – samo czytanie książek to za mało. Zmiana to : 5% teoria, 95% to praktyka. 

Moja misja, którą do dziś czuję jako obowiązek i inspirację ( to pojawiło się gdy poddałem życie Bogu) –  okazała się  ogromnym sukcesem. Moi drodzy ! Stałem się przykładem jak działa moc intencji. Wspaniali ludzie z każdej strony pomagali mi realizować tę misję. Większość osób na zajęciach to czyste rekomendacje. Robiłem wszystko zgodnie z zasadami Hawkinsa aby moja praca w rozwoju świadomości była pracą pokory, oddania Bogu i szacunku. Zawsze na pierwszym miejscu jest i będzie Bóg. Nie moja osobowość, nie filozofie duchowe – i nawet nie Hawkins. Poddanie Bogu. Jestem odpowiedzialny przed Bogiem za moją pracę i podchodzę do niej bardzo bardzo poważnie. 
Moim zadaniem jest pokazać Tobie, że źródło mocy jest w Tobie – że stworzysz w swoim życiu wszystko to, co wybierzesz. Ale Twoje ego chce kontrolować Ciebie i nie odpuści tak łatwo :) Ego kontroluje nas. Naprawdę. Aby się obudzić trzeba najpierw się przyznać. Bez tego nie pójdziemy naprzód.  
Moją odpowiedzialnością było zadbać aby prace Davida Hawkinsa stały się znane i szanowane w Polsce – i zainteresowanie pracami Hawkinsa wzrosło ogromnie! O ile praca Hawkinsa nie będzie niepotrzebnie modyfikowana -o przyszłość naszego rozwoju świadomości w Polsce jestem spokojny. 

 

Od 2009 r. prowadzę Warsztaty Uwalniania, Rozwoju Świadomości oraz Transformacji (stacjonarne), Mocne Środy (online), Mocny Umysł (online plus stacjonarnie), Business Excellence (stacjonarnie)  na których aktywnie przedstawiam swoje własne DOŚWIADCZENIA w zakresie rozwoju świadomości – duchowej transformacji naszego życia. Od 2014 roku prowadzę już tylko wyłącznie zajęcia dla zaawansowanych ze względu na dostępność literatury oraz coraz większą ilość osób, które swoimi doświadczeniami dzielą się z osobami początkującymi. Pamiętajmy, że nadal kluczem rozwoju świadomości jest wybór bezwzględnie uczciwości wobec siebie i innych. Bez tego kroku – żadne narzędzie, nawet uwalnianie – po prostu nie działa i nie przynosi owoców. Źródło transformacji jest w Tobie !
Przedstawiam najbardziej efektywne narzędzia, które do tej pory poznałem na swojej drodze, którym zawdzięczam cały własny postęp i rozwój oraz sukces w tak wielu obszarach życia.
Dzielę się tylko tym – co naprawdę działa i jest skuteczne.

Jeżeli naprawdę skoncentrujesz się i przeczytasz uważnie wpisy na tym blogu – gwarantuję, że oszczędzisz sobie dziesiątki lat poszukiwań. Czytaj z otwartym umysłem. Pamiętaj, że większość nauk o rozwoju duchowym to fikcja. Im bardziej dana filozofia twierdzi, że musisz „polegać na kimś/czymś z zewnątrz” tym bardziej jest fałszywa. Nikt nic nie zrobi za ciebie. To jest twój umysł i twoja świadomość – czyli każdy z nas jest odpowiedzialny za swoje życie w 100 procentach !


Know-how i filozofia 
1. Zaawansowane badania ludzkiej świadomości – czyli dlaczego ludzie robią to co robią i dlaczego nie robią tego – co chcieliby robić.
2. Praktyczne wykorzystanie ponad 200 narzędzi w obszarze zaawansowanej pracy z ludzkim umysłem.
3. Najbardziej efektywnym sposobem oraz najszybszym okazały się narzędzia pracy ze świadomością ( wymagają one akceptacji, że nie jesteśmy tylko ciałem i umysłem- ale posiadamy świadomość/duszę i dzięki temu to my panujemy nad umysłem a nie umysł nad nami ).
4. Celem każdego prawdziwego narzędzia rozwoju świadomości jest odprogramowanie umysłu ze wszelkich ograniczeń – nie zaś zastępowanie dawnych programów – nowymi ograniczającymi programami.
5. Autor obserwował już tysiące osób, które uwolniły się od problemów z pieniędzmi, zdrowiem, relacjami, związkiem itp. w bardzo krótkim czasie – dzięki zastosowaniu prawd i narzędzi duchowych w codziennym życiu -w praktyce.

W swojej pracy korzysta między innymi z nauk i ponad 50 letniego praktycznego doświadczenia wybitnego psychiatry – dr Davida R. Hawkinsa M.D. Ph.D. („Power vs Force”, „Letting go”) , którego narzędzia, rozwiązania oraz wiedza i efektywność tej wiedzy na zawsze uzyskała najwyższe uznanie i szacunek.
Adam był pierwszą osobą, która wprowadziła i przedstawiła w Polsce nauki Davida Hawkinsa włącznie z nauką dotyczącą uwalniania negatywnych emocji. Jest jednym z pierwszych, którzy uczą prawdziwego rozwoju świadomości.

Na co dzień, Adam jest między innymi  zapracowanym ( radośnie ) przedsiębiorcą – praktykiem, intensywnie podróżującym, tworzącym rozwiązania dodające największą możliwą wartość dla klientów (i społeczeństwa ogółem), stosującym w praktyce standardy inspiracji poprzez przykład, współpracuje przy najbardziej wymagających projektach naukowotechnologicznych 21 wieku. Ciągle dąży do doskonałości poszerzając swoją praktyczną wiedzę i doskonaląc umiejętności – wraz z przyjaciółmi-
przedsiębiorcami z różnych części świata –  podnosząc świadomość ludzkości – zarówno w sensie biznesowym (jakość), naukowym ( technologicznym ) jak i świadomości ludzi ogółem ! Uczy wszystkich z którymi współpracuje tego, że rozwiązania danej sytuacji nie pojawią się dopóki my sami nie zmienimy sposobu w jakim na daną sytuację patrzymy. Dzięki temu zamiast problemów widzimy szanse. Tam , gdzie wszyscy się poddają, my odważnie idziemy naprzód !

Twórczość oparta o doświadczenia, nie teorię
Najbardziej doceniana  przez klientów Adama jest jego umiejętność tłumaczenia tego jak naprawdę funkcjonuje świat, ludzki umysł, dlaczego robimy to co robimy. Bardzo wiele osób zmieniło swój sposób postrzegania oraz działania i efekty dzięki temu, że czytając lub słuchając twórczość Adama – coś w nich „zaskoczyło” i zrozumieli prawdę na dany temat. To tylko dlatego, że ta prawda była nam już wiadoma – oczywista. Ktoś nam po prostu ją przypomniał. Blog jest tylko wprowadzeniem do tematu. Najważniejszymi dziełami są  materiały przekazywane podczas warsztatów zarówno rozwoju świadomości jak i warsztatów dla przedsiębiorców.


Historia ostatnich 15 lat … m.in. Warsztaty Uwalniania ograniczeń umysłu i transformacji  w Warszawie :

Warsztaty Uwalniania Adam Krasowski Technika UwalnianiaWarsztaty_Uwalniania_Warszawa

Warsztaty Uwalniania ograniczeń umysłu i transformacji – wyjazdowe

Warsztat Uwalniania dla Zaawansowanych Listopad 2013 Adam KrasowskiWarsztaty_Uwalniania_Wyjazdowe

 

 

Obserwuj na Facebook :

www.facebook.com/adam.krasowski

 

 

PRAWDĘ POZNAMY WYŁĄCZNIE PO OWOCACH ! (efektach)

Istnieje tylko jeden sposób na to abyśmy świadomie wybrali i trzymali się określonych narzędzi, filozofii czy nauk.
Jeżeli sposób patrzenia na siebie i świat jest prawdziwy – to po efektach – owocach naszego życia widzimy – ciągły wzrost jakości naszego życia – wzrost obfitości, sukcesu, zdrowia, radości, szczęśliwych relacji z ludźmi. Nasza rola w świecie staje cię coraz bardziej znacząca – ponieważ służymy coraz większej ilości osób. Co bardzo ważne im wyższy poziom naszej mocy – tym mniej wysiłku musimy angażować w pracę. Potrafimy pracować po 20 godzin na dobę – nie męcząc się. Jakość naszego życia podnosi się też znacząco. Cenimy przestrzeń, ciszę, komfort. Oszczędzamy czas. Dbamy o siebie. Odżywiamy się tylko tym co ma najwyższą jakość itp.
Jeżeli natomiast wybraliśmy jakąkolwiek filozofię rozwoju świadomości, która izoluje nas od ludzi i nie objawia się efektami – owocami opisanymi powyżej – musimy naprawdę zastanowić się – czy trzymanie się takiej nauki ma dla nas jakikolwiek sens na przyszłość.
Rozwój świadomości – to wolność. To samodzielne decydowanie o sobie i jakości swojego życia. To pełna WOLNOŚĆ nad własnym czasem i samopoczuciem.

Jeżeli czujemy się w dowolnym obszarze naszego życia ograniczonymi – a wykonujemy poważną pracę nad sobą, szczególnie od dłuższego czasu – to po owocach / efektach widać, że jeżeli będziemy nadal kontynuować podróż w tym kierunku – nasze wszystkie cele ( w tym cel samo-realizacji) mogą nigdy nie zostać osiągnięte.

Jeżeli jesteśmy gotowi na prawdę – bez względu na to jak w pierwszym odczuciu – może ona nami wstrząsnąć – zapraszam.

Z mojej strony – masz 100% pewności, że wszystko to – o czym piszę na tym blogu – powstało wyłącznie  z intencji podzielenia się moimi własnymi DOŚWIADCZENIAMI.

ROZWÓJ ŚWIADOMOŚCI – TO DROGA DO POZNANIA PRAWDY !

Największe prawdy dotyczące naszego rozwoju – nie zmieniły się od tysięcy lat. Fundamentalne zasady sukcesu, dostatku i zdrowia są takie same dziś – jak tysiąc lat temu.
Pytanie :
Dlaczego mimo lat rozwoju – większość ludzi wcale nie przestaje myśleć ani czuć się negatywnie ?
Dlaczego ludzie nie zmieniają swoich zachowań, dlaczego większość z nas – odczuwa „brak energii” – czuje się wciąż „zmęczonymi” ?
Dlaczego ludzie aktywnie unikają zmian – mimo, iż twierdzą, że chcą aby ich życie uległo transformacji ?
Dlaczego jako społeczeństwo mamy jeden z najwyższych wskaźników „odkładania wszystkiego na później” ? (dlaczego wciąż czekamy na to, że wszystko zmieni się „samo” gdy tylko odpowiednio długo „poczekamy” )?

Ludzie wypełniają swoje umysły mnóstwem faktów, informacji i przekonań – ale nikt nie uczy nas w dzieciństwie tego czym jest świadomości oraz tego – jak bardzo nauka ta jest istotna dla całego naszego życia !

To świadomość bowiem odpowiada w 80-90% za wszystko to co doświadczamy w naszym życiu !

Wyobraź sobie swój umysł jako narzędzie

Niech świadomość będzie energią, która przenika przez Twój umysł.

Jeżeli energia Twojej świadomości będzie NEGATYWNA – wszystko to co znajduje się w Twoim umyśle użyjesz przeciwko sobie !

Jeżeli energia Twojej świadomości będzie NEUTRALNA – nie zrobisz nic z tym co posiadasz w swoim umyśle !

Jeżeli energia będzie POZYTYWNA – ZACZNIESZ TWORZYĆ, DZIELIĆ SIĘ oraz EFEKTYWNIE DZIAŁAĆ !
( dopiero gdy energia jest pozytywna – gdy intencja działania wynika z miłości i akceptacji siebie – możemy Wyrażać Prawdziwych Siebie – Być Sobą ! )

Jeżeli nasz umysł przenika pozytywna energia / pozytywna Moc – np. radości, miłości
wszędzie wokół siebie widzimy szanse, możliwości.
Doświadczamy kreatywności, twórczości i zaradności.
Odczuwamy mnóstwo energii do działania !
Witamy każdy dzień z optymizmem.
Obfitość to nasz naturalny stan – i zawsze odnajdujemy rozwiązanie każdego wyzwania
(problemy stają się bowiem wyzwaniami) Jak widzisz – jedna sytuacja w Twoim życiu (związek, zdrowie, pieniądze, praca itp)
– wybierając dwa różne stany świadomości – doświadczysz dwóch całkowicie różnych REZULTATÓW !!

Jeżeli dostrzegasz w swojej podświadomości poczucie „nie mogę”

nie oznacza to, że Tobą coś jest źle-  jest to wyłącznie „wyuczony” program, który można uwolnić z naszej podświadomości !

Każdy program możesz uwolnić poprzez skoncentrowanie całej świadomości na określonym „odczuciu” oraz „uwolnieniu” energii, która towarzyszy temu uczuciu. Gdy tylko ta energia zostanie uwolniona – przekonanie zniknie, a Twoje działania ulegną całkowitej zmianie – bez wysiłku i zmagania się !

Proces rozwoju świadomości wymaga mnóstwa determinacji – przestajesz bowiem uzależniać się od innych ludzi, nauczycieli, guru itp. Korzystasz z mocy własnej świadomości i samodzielnie uwalniasz wszelkie ograniczenia, które znajdują się w Twoim umyśle.

Jesteśmy nieograniczonymi istotami, jedyne co nas ogranicza, to przekonania(setki tysięcy myśli) znajdujące się w naszym umyśle(w podświadomej części). Dlatego sam fakt, że coś sobie obiecaliśmy, nie wystarcza aby zmienić nasze życie. Jedna myśl nie jest w stanie odprogramować zawartości naszego umysłu – myśli i przekonań gromadzonych tam przez lata !

Jest na szczęście prostszy, efektywniejszy – gdyż prawdziwy – sposób. Świadomość jest kluczem do wszystkich pytań, które zadajemy sobie od wielu lat.

Większość ludzi powie nam wiele mądrych słów : „zrób to”, „możesz”, „uwierz w siebie”, „bądź pewna/pewny”
ale kompletnie nie wiedzą jak dokonać tego w praktyce !
Co z tego, że przeczytamy gdzieś o tym, aby uwierzyć w siebie i być pewnymi siebie skoro – po prostu czujemy się źle na swój temat i nie odczuwamy poczucia pewności ale zwątpienie i lęk. Czy myśl o tym, że „uwierzę siebie” lub afirmacja „wierzę w siebie” sprawia, że lęk i poczucie braku pewności – zniknie ! ? Nie, oczywiście, że nie.
Więc dlaczego panuje taka niesamowita zmowa milczenia ? Dlaczego ludzie robią wciąż to samo – tak samo – oczekując innych rezultatów ! Dlaczego słuchamy ludzi, którzy nie wiedzą jak nam pomóc- gdyż sami nie wiedzą jak pomóc sobie ?
Gdyby ludzie znali prawdę – już dawno przekazaliby nam rozwiązanie – a my doświadczylibyśmy transformacji o której mówią – stanu pewności i wiary w siebie ! Stanu ogromnej pozytywnej energii ! 
Istnieje jeszcze jeden sprytny mechanizm – ludzkie EGO. Działający w tle mechanizm sprawia, że ludzkość przekonuje się wzajemnie do „swoich racji” sprzedając sobie na wzajem różne przekonania – ale nigdy nie wybierając Prawdy ani Wolności. Ludzie tylko zamieniają swoje przekonania na inne – ale zawsze wierząc, że źródło mocy znajduje się gdzieś na zewnątrz nich ! Dlatego co roku słyszymy o „nowych, innowacyjnych” filozofiach sukcesu, obfitości itp. Dlaczego coś – co działało wcześniej potrzebuje innowacji ? Bo nigdy nie działało w pierwszej kolejności ! Prawda jest jedna. Iluzje i fałsz wymagają ciągłego wysiłku !

Większość świata zaoferuje Ci różne mechanizmy „zaleczania skutków” zamiast uwolnienia przyczyny –
droga rozwoju świadomości jest drogą do wnętrza siebie – w której to drodze odpowiedzi szukamy w sobie

Jest to etap w którym porzucamy na pewien czas uczenie się faktów i informacji – do momentu w którym nie odprogramujemy umysłu z wszelkich ograniczających nas przekonań !
Im bardziej jesteśmy kochający i szczęśliwi – tym bardziej rozwijamy swoją świadomość !

Osobiście uważam, że nie istnieje inna forma rozwoju jak rozwój świadomości (rozwój duchowy) – bo sama edukacja i rozwój intelektualny nie prowadzą do żadnych trwałych zmian w naszym życiu. Edukacja jest ważna – ale tylko w 20%. Edukacja i praktyka rozwoju świadomości to 80% naszego postępu w każdym obszarze naszego życia.
Jeżeli czujesz, że to już ten moment aby poznać prawdę o Sobie i otworzyć się na duchową drogę
Zapraszam bardzo ciepło na warsztaty rozwoju świadomości oraz do aktywnego praktykowania tego o czym piszę na blogu.
Misją mojego życia jest wyłącznie przekazywać to -czego sam doświadczyłem – możesz uwolnić przyczynę tego,
co negatywne dzieje się w twoim życiu, osiągnąć bardzo wysokie poziomy szczęścia, radości, zdrowia oraz obfitości i to całkowicie
bez walki, zmagania się czy cierpienia ! Ludzkie ego robi wszystko abyśmy nie szukali odpowiedzi w sobie !
Ludzie żyją iluzją kontroli -wydaje się im, że gdy zmienią coś w świecie zewnętrznym staną się szczęśliwi lub gdy znajdą „sztuczkę” na bycie milionerami – to nimi się staną. Nic w tym stylu. Osoba, która posiada program braku w podświadomości – i tak zawsze doświadczy braku!
Prawda nie jest niestety „popularna”. Najbardziej popularne „innowacje” tak naprawdę odciągają nas od najważniejszej pracy – od czasu spędzanego w samotności i ciszy -czasu spędzanego na obserwacji siebie i uwalnianiu negatywności z naszej podświadomości…
Jeżeli już jesteś gotowa / gotów aby obudzić się i wziąć odpowiedzialność za własną świadomość oraz to jak jest programowana przez społeczeństwo, otoczenie, filmy i książki w Twoim życiu – ta filozofia – filozofia prawdy może być najważniejszym etapem w całym Twoim życiu !!

Przypomnę – pozytywna energia tworzy pozytywne doświadczenia w naszym życiu
Negatywna energia – negatywne doświadczenia
To od nas zależy co wybierzemy !
Pamiętajmy, nasz umysł – zabieramy ze sobą wszędzie tam dokąd idziemy !
Nie możemy zmienić nic w naszym świecie zewnętrznym – bez zmiany tego co znajduje się w naszym umyśle !
Gdyż to co tam widzimy ( w świecie fizycznym ) jest tylko odbiciem (jak w lustrze) tego co znajduje się w naszym umyśle !