Rozwój świadomości jest najtrudniejszą ludzką ścieżką życiową – porównywalną poziomem zaawansowania – z profesjonalnym sportem i najwyższym poziomem doskonałości w biznesie.
Wymaga CAŁKOWITEJ DYSCYPLINY ! – skasowania/poddania/uwolnienia całej negatywności z naszego umysłu !! A to wymaga wielu godzin praktyki.
Uwalniamy każdą emocję, program, nastawienie !
Co jest nagrodą za posprzątanie podświadomości ?
Całkowita, bezwysiłkowa zmiana naszych zachowań oraz efektów, transformacja poziomu zdrowia, witalności i relacji z ludźmi. Bawisz się życiem. Życie staje się Twoim przyjacielem. Radośnie tworzysz sukces za sukcesem. Pieniądze są tylko narzędziem – tworzysz ile potrzebujesz, gdy potrzebujesz 🙂
Po prostu stajemy się SZCZĘŚLIWI. I to szczęście pojawia się we wszystkich obszarach życia – nawet w pracy 👍
Czy warto ? A znasz inną drogę, która naprawdę działa i przynosi efekty – niż droga do wnętrza Siebie. Czy jest coś bardziej wartościowego niż odkryć Kim jesteś naprawdę –
niż odzyskać własną moc wewnętrzną, którą do tej pory marnowaliśmy na emocjonowanie się światem ?
Próbowałaś/próbowałeś wielu dróg nie wymagających sprzątania własnego bagienka negatywności. Ego idzie na łatwiznę i przekonuje nas abyśmy łapali się wszystkiego tylko nie prawdy o tym, że to my sami doprowadziliśmy nasz umysł do takiego opłakanego stanu i zamiast wziąć odpowiedzialność za sprzątanie własnego ogródka – bez sensu jest szukać odpowiedzi na cudzej polanie. Ale zawsze możesz sprawdzić. Szukanie odpowiedzi tam gdzie ich nie ma jest fajną zabawą ego. Nie działa, nie przynosi zmian, nie rozwiązuje twoich problemów – ale masz poczucie, że coś tam szukasz.
A czas mija.
Lata mijają.
Czas nadal jest marnowany. (przez ego).
Życie to nie jest egzystencja. To ego egzystuje. Twoja duchowa natura ma zamiar Żyć na 100%. Wiele osób nie doświadczyło tego jeszcze, ale iść w życiu z nastawieniem dawania Siebie na 100% jest bardzo radosnym doświadczeniem. 
To, co utrzymujesz w umyśle – tak postrzegasz świat.
Lęku nie ma nigdzie indziej poza naszym umysłem.
Nie ma strasznego świata od którego musisz uciekać lub go zmieniać. Jest po prostu świat takim jaki jest. Świat to ludzie. Gdy Pomożemy ludziom własnym przykładem – sprawimy aby uwierzyli w siebie i własna moc – świat zmieni się sam poprzez zmianę w ludziach.
Albo my panujemy nad życiem, albo życie poprzez negatywne emocje kontroluje nas.
Nie ma najmniejszego sensu bać się świata fizycznego, ponieważ wszystko to, co doświadczamy w naszym życiu – to i tak sami to tworzymy.
😁
Do zobaczenia na spotkaniach Mocnych Śród ! 
Bardzo bardzo dziękuję ! 
Tak, potwierdzam, MOCNE ŚRODY (https://www.mocne-srody.pl) będą kontynuowane w Październiku w obszarze Związków i Relacji ( ale tym razem z nastawieniem na uzdrowienie relacji ze Sobą i doświadczanie czym jest prawdziwa Miłość i Szczęście – czyli będzie sporo bardzo emocjonalnych ćwiczeń