Nigdy się nie poddawaj.

Pozytywną przyszłość tworzą pozytywni ludzie.

Pozytywną przyszłość trzeba będzie tworzyć aktywnie – użyć naszych wszelkich możliwości.
TYLKO POLEGAJĄC NA NASZYM PRAWDZIWYM, DUCHOWYM – WYŻSZYM JA – PORADZIMY SOBIE ZE WSZYSTKIM CO DOŚWIADCZAMY !! ZAWSZE ! Moc ma zdolność tworzenia pozytywnych rozwiązań.

👉Dlaczego to, co CZUJEMY (nasze samopoczucie – stan energetyczny ) – jest najważniejszym elementem naszego rozwoju ? Gdyż podobne energie dążą do siebie !TO KIM JESTEŚ TEGO DOSTAJESZ WIĘCEJ !!Gdy jesteśmy pozytywni – dostrzegamy i wzmacniamy w swoim życiu wszystko to, co pozytywne.

Zobaczysz wszystkie rozwiązania i możliwości i natychmiast przystąpisz do działania – gdy tylko uwolnisz negatywne emocje w danym temacie -gdy energia ulegnie zmianie(transformacji) !

Co się zmienia gdy przestajemy trzymać się iluzji (fałszu) o tym, że jesteśmy małym, ograniczonym EGO ?W negatywnym stanie energetycznym (lęk, złość, opór, stres, zmęczenie) – naturalne wyzwania ludzkiego życia są interpretowane przez ego – jako atak na nasze życie.
Ego przechodzi w tryb obronny (miliony lat ewolucji).Wtedy mamy dwa wyjścia – walka lub ucieczka.Radość – gdy radosny umysł napotka codzienne wyzwania – nie atakuje – dlatego wyzwania przestają być „problemem” a stają się „nauką i wzrostem”.
W stanie radości – zaradność, dyscyplina, kreatywność, otwartość – są naturalne !!Naszą prawdziwą naturą jest RADOŚĆ i SPOKÓJ– cała zwierzęca energia negatywnych emocji – nie jest tym, czym jesteśmy naprawdę.Jeżeli przestaniemy analizować i walczyć (tłumić) nasze negatywne emocje – a zaczniemy akceptować – nie stawiać im oporu – pozwolimy aby lęk, poczucie winy, złość czy duma – wyczerpały swój ładunek energetyczny – czyi będziemy uwalniali, uwalniali, uwalniali – nasza energia zmieni się na pozytywną – i stanie się to najszybciej jak to tylko jest możliwe !

W zależności od tego KIM JESTEŚMY (jaką energią jesteśmy – co utrzymujemy w swoim umyśle ) – takie sytuacje i doświadczenia pojawią się w naszym życiu.Im więcej uwolnimy negatywnej energii – tym automatycznie stajemy się CORAZ BARDZIEJ POZYTYWNI !- i takie właśnie doświadczenia pojawiają się w naszym życiu – pozytywne.

Wszelkie ograniczenia, wszelkie braki, smutki, żale, lęki, poczucie winy – to iluzja.Walcząc ze sobą i światem, życiem – wygrywa wyłącznie ta część naszej natury, która jest odpowiedzialna za wszystkie nasze życiowe problemy – ego. Jeżeli nie będziemy po prostu zasilać naszego ego energią negatywnych emocji – stanie się coraz bardziej ciche i z czasem przestanie wpływać na nasze życie.Wybierzmy aby być przykładem dla wszystkich wokół PRAWDY o tym czym jest rozwój duchowy.
Bądź przykładem WIARY. Wiara to wytwałość pozytywnego nastawienia i samopoczucia bez względu na okoliczności zewnętrzne.

👉⚡️❗️Teraz możemy sprawdzić prawdę o naszym rozwoju duchowym – będąc najlepszymi jacy możemy być. Poradzimy sobie ze wszystkim. To pewne.Energia duchowa jednoczy – i dba o to aby żaden człowiek na tym świecie w obliczu wyzwań nie czuł się sam.
Naszą rolą jest o tym przypominać – swoim przykładem.Najmocniejsze jednostki będę musiały wyjść przed szereg i stać się aktywnymi przywódcami.
Przywództwo to nie jest robienie tego co chcesz robić.
Przywództwo to robienie tego co ZROBIĆ TRZEBA.Przywództwo to wzięcie odpowiedzialności za przyszłość ludzi na tym świecie. To dbanie, troska i dostarczanie wartości. Prawie nikt nie chce być liderem – bo to wymaga całkowitej dorosłości, odwagi i bycia przykładem.
Wymaga zaprzestania myślenia o sobie i skupienia całej uwagi na innych. Teraz pora na CIEBIE.