Najważniejszą zasadą dla ciała człowieka jest wewnętrzny relaks. Uwolnienie nastawień umysłowych – dezaprobaty, niechęci, krytykanctwa, osądzania i wszelkich myśli, które są w swej naturze atakujące jest kluczem dla relaksu i tego co zaakceptowaliśmy jako adepci zaawansowanego rozwoju świadomości – zawsze maksymalnie pozytywnego samopoczucia bez względu na okoliczności.

Całkowita akceptacja oznacza zaprzestanie stawiania oporu i jest niezbędna dla relaksu czyli dla zdrowia.

Nadal zalecam CAŁKOWITĄ IZOLACJĘ

👉od wszelkich mediów 👏

– każda minuta czytania, słuchania itp. jest programowaniem podświadomości na to – w co wierzą wszyscy.
Gwarantuję, nie chcemy wierzyć w to samo co wierzą wszyscy gdyż wtedy będziemy doświadczać to samo „co wszyscy”.
Podświadomość wierzy we wszystko co słyszy i czyta. Ego będzie nas kusiło abyśmy „nakręcali się lękiem”.
Lęk nakręca ego. Ego jest w swej naturze perfekcyjne – ale też perfekcyjnie pokręcone – nie jest naszym przyjacielem – na ego trzeba uważać 🙂
Kochać je – ale panować nad tym naszym kochanym pokręconym nieco ego.

To my mamy wybór czy programować nasz umysł fałszem czy też przypomnieć sobie :
„Jestem nieograniczoną istotą, ogranicza mnie tylko to co utrzymuję w moim umyśle – już to nie wierzę – kasuję tę myśl – to przekonanie teraz”. Mamy moc aby przestać wierzyć w fałsz.
Czasami trzeba sobie to zdanie powtórzyć kilkanaście razy w ciągu dnia – ale działa dla wszystkich – zawsze.
Prawda działa zawsze.
Unikanie tego co negatywne jest tak samo ważne dla zdrowia jak wybór tego aby czuć się cały dzień wyłącznie pozytywnie : odczuwać relaks, spokój, wdzięczność, miłość, radość.

To naszą odpowiedzialnością jest to jak się czujemy ! Nasze ciało jak mawiał dr Hawkins przede wszystkim potrzebuje relaksu i miłości.
Nie musimy studiować problemów zdrowotnych aby wybrać zdrowie. Zdrowie to konsekwencja BYCIA pozytywnymi ludźmi. Wybierając szczęście, relaks i spokój wybieramy zdrowie.